Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

sveikutes ! Jetus is tiek galybes nebesuge issirinkti sad.gif Mano oda vidutine,dega irgi vidutiniskai,norciau konors nebrangaus bet kokybisko ir be bronzantu smile.gif) sorriuka... blush2.gif Ir puslapiuky tanforless,kiek ten siuntimas i lt kainuoja ? per kokias tarpininkes perkat ? ir saket kazkur yra kur panaudoti ar kaip ten po 20-30litu g.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos gal kas pirkot lietuvoi kur prekiauja internete kremais. Kazin ten nepripila kokio s, gal kuri zino patikima pardaveja?
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 02 28, 19:05)
sveikos gal kas pirkot lietuvoi kur prekiauja internete kremais. Kazin ten nepripila kokio s, gal kuri zino patikima pardaveja?

Nesenai apie tai diskutavome ir nusprendėme,kad iš ten geriau nepirkti.Tikrai gali būti visko ten pripilta... biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o kaip daznai jus vaikstot i soliariuma? g.gif
As tai stengiuosi karta per savaite ten apsilankyti tongue.gif , bet va ten dirbanti mergina patare dazniau... Patarkit, please... 4u.gif
Atsakyti
ziurint ko tu nori ar idegti ar islaikyti idegi. jei idegti tai reikia apie 3k i sav jei islaikyti idegi 1k i sav uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2009 02 28, 20:24)
Mergaites, o kaip daznai jus vaikstot i soliariuma?  g.gif
As tai stengiuosi karta per savaite ten apsilankyti tongue.gif , bet va ten dirbanti mergina patare dazniau... Patarkit, please... 4u.gif

kai norėjau būti gražiai įrudis eidavau du kart po 10min, dabar senokai buvau pati tai nžn eičiau jei norėčiau įrusti vėl jaučiu 2k. po tiek pat min, nes vieno karto tai tik palaikymui įdegio užtenka.
Gretukas* - yra SM prie skelbimų lentos temikė apie parduodamos soliariumo kremukus, jei nori naujo kaina bus nuo 50litų, get jei pabandymui tai tikrai geriau imti likutį, kad ir dabar mačiau miško uoga parduoda kremukus kelis pigiau nei šiaip bet ten ne dideli kiekiai, po kartą ar du užtektų - aš jei pirkčiau tai tik kokių 100ml kad suprasti patinka, tinka ar ne.
Atsakyti

ziurint ko tu nori ar idegti ar islaikyti idegi. jei idegti tai reikia apie 3k i sav jei islaikyti idegi 1k i sav uztenka [quote=ingakalnis,2009 02 28, 23:13]

kai norėjau būti gražiai įrudis eidavau du kart po 10min, dabar senokai buvau pati tai nžn eičiau jei norėčiau įrusti vėl jaučiu 2k. po tiek pat min, nes vieno karto tai tik palaikymui įdegio užtenka.

Aciukas!
Reiskia viska darau gerai. Noriu tik palaikyti spalva wub.gif
Atsakyti
Sveikos .. ax.gif 4u.gif Na va siandien pirma karta buvau soliariume, solisune.. kaip pirma karta patare tik 5min, pirkau kazkoki kremuka ten kur po mazai supilstyta, bet ten buvo parasyta kad idegi skatinantis ar kazkas tokio, o kazin jis ir apsaugo? unsure.gif koki kremuka reiktu siaip naudoti apsaugini, degu gana greit, dazniausiai rudai, oda gana sviesi, taciau turiu nemazai apgamiuku ant veido ir dar sen bei ten, bet tokiu vidutinio dydzio, o ne kokiu maziuku doh.gif gal kuri patars.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievutuks: 10 kovo 2009 - 01:34
QUOTE(Ievutuks @ 2009 03 10, 02:31)
Sveikos ..  ax.gif  4u.gif  Na va siandien pirma karta buvau soliariume, solisune.. kaip pirma karta patare tik 5min, pirkau kazkoki kremuka ten kur po mazai supilstyta, bet ten buvo parasyta kad idegi skatinantis ar kazkas tokio, o kazin jis ir apsaugo?  unsure.gif  koki kremuka reiktu siaip naudoti apsaugini, degu gana greit, dazniausiai rudai, oda gana sviesi, taciau turiu nemazai apgamiuku ant veido ir dar sen bei ten, bet tokiu vidutinio dydzio, o ne kokiu maziuku doh.gif  gal kuri patars..  ax.gif

Mano nuomone losjonas yra butinas. Jis ir apsaugo ir tuo paciu duoda grazesni ir greitesni idegi. O, apgamus galima patepti apsauginiu piestuku, solisune tikrai ju yra. As su juo patepu tatuiruote ir keleta didesniu apgamu.
Atsakyti
sveiki biggrin.gif norejau paklausti,gal galite patarti koki gera kremuka pries soliariuma.as idegu labai sunkiai.turiu eiti daug kartu i soliariuma,o bunu tik vos ruda.naudojau crystal V krema,bet kaip jau sakiau,labai mazai idegiau.gal reiktu su tinglu kremuka koki...noriu ilgai isliekancio idegio,tad turbut su bronzantais kremas netiktu g.gif patarkit prasau 4u.gif
Atsakyti
isigijau toki kremuka , ir nezinau kai ji pradejau naudoti man visai nekarsta soliariume gal jis koks vėsinantis g.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2009 03 10, 15:05)
isigijau toki kremuka , ir nezinau kai ji pradejau naudoti man visai nekarsta soliariume gal jis koks vėsinantis g.gif

user posted image



jop raso, kad jis su vesinimo esencija rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti