Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(Makalius @ 2009 02 25, 17:50)
Labai labai skaniai kvepia smile.gif
Jei po soliariumo eidavau kur nors susitikti, tai visi mane uostydavo  biggrin.gif

biggrin.gif reikes ir man kur nors po soliariumo varyti thumbup.gif
o kaip po jo idegis islieka? g.gif
Atsakyti
Čia ir vėl aš biggrin.gif biggrin.gif Noriu veidui imti iš SB "Browning Silk" g.gif Gal kas bandėte unsure.gif ??

Ir paskutinis klausimas turbūt šiandienai biggrin.gif Ar apsimoka siųstis,jei solike gaunu 20% nuolaidą??Nes prisiminiau dabar ir susimąsčiau smile.gif Aišku,nežinia,ar ten bus tai,ko ieškau...
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 25, 19:57)
Čia ir vėl aš biggrin.gif  biggrin.gif Noriu veidui imti iš SB "Browning Silk" g.gif Gal kas bandėte unsure.gif ??

Ir paskutinis klausimas turbūt šiandienai biggrin.gif Ar apsimoka siųstis,jei solike gaunu 20% nuolaidą??Nes prisiminiau dabar ir susimąsčiau smile.gif Aišku,nežinia,ar ten bus tai,ko ieškau...

paskaičiuok mirksiukas.gif numinusuok 20proc nuo solikų kainų ir paskaičiuok kiek kainuos jei siųsiues na preliminariai kaina kremo + kokie 5-6 usd siuntimas +15proc ir viską daugink iš 2,78 -2,85
Atsakyti
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 02 22, 17:21)
O jus iš Vilniaus? Galiu nemokamai pora mėginukų duoti. Išbandysite.
Manau pirmam laikui Jums užteks. Turiu įvairiu ir laaabai daug. Minimum 50 vnt.
Man pažįstama iš JAV atvežė kartu su kitais soliariumo kremais. Jų ten nemokamai galima gauti perkant normalų (200-250 ml) soliariumo kremą.

gaila, bet ne is Vilniaus verysad.gif
labai noreciau tu meginuku blush2.gif
Atsakyti
DOMINUKE,
mano buvo su bronzantais, tai labai gerai įdegu ir paruduoju, o Jūsų matyt be bronzantų bus Puppy Love mastau.gif
Bet vis vien man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 25, 19:43)
as tai niekada akiniu nesidedu nes poto labai juokingai atrodau  lotuliukas.gif


na aš ir juokingai atrodau, nes aplink akis baltesnė oda doh.gif norėjau ir tų akinių nesidėt, bet bijau, kad labai akims tada kenks soliariumo lempos doh.gif blink.gif

ir dar norėjau paklausti, koks yra pats pačiausias kremas su bronzantais? ar geriau imti su daugiau ar mažiau bronzantų? ar greit nusiplauna tie bronzantai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edditka: 26 vasario 2009 - 13:02
QUOTE(edditka @ 2009 02 26, 15:00)
na aš ir juokingai atrodau, nes aplink akis baltesnė oda doh.gif  norėjau ir tų akinių nesidėt, bet bijau, kad labai akims tada kenks soliariumo lempos doh.gif  blink.gif

ir dar norėjau paklausti, koks yra pats pačiausias kremas su bronzantais? ar geriau imti su daugiau ar mažiau bronzantų? ar greit nusiplauna tie bronzantai? blush2.gif



na man pats paciausias kuris nenusiplauna tai CrystalX bet ir kaina jo tokia ohoho... ax.gif o kiti kiek bandziau tai tikrai nusiplauna po kokiu 2-3dienu... na dar SB Bronze Beauty fainas,po kokiu 5dienu nusiplauna,bet seip su juo idegis labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 26, 16:08)
na man pats paciausias kuris nenusiplauna tai CrystalX bet ir kaina jo tokia ohoho... ax.gif  o kiti kiek bandziau tai tikrai nusiplauna po kokiu 2-3dienu... na dar SB Bronze Beauty fainas,po kokiu 5dienu nusiplauna,bet seip su juo idegis labai grazus wub.gif


na jo kainos tai nors nusišauk doh.gif o su juo galima tepti veida? g.gif blush2.gif hmm reiks paziuret per tar[pininkes gal uzsisakyt is internetines parduotuves..kokybe gal tokia pat bus kaip ir soliariumuose pardavinėjamų g.gif
Atsakyti
na as tai juo ir veida tepu smile.gif nors kazkas minejo kad veidui geriausia SB browning silk smile.gif o kur per tarpininkes uzsakinesi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 26, 18:36)
na as tai juo ir veida tepu smile.gif  nors kazkas minejo kad veidui geriausia SB browning silk  smile.gif  o kur per tarpininkes uzsakinesi ? g.gif

čia, supermamose. yra skiltis internetinės parduotuvės ten nueini ir ieškaisi kuri užsakinėja šiuos kremukus. gaunasi beveik dvigubai pigiau, nei perkant iš kokios Labambos mirksiukas.gif aš pavyzdžiui iš ten siunčiausi perfectly dark kremuką, tai sumokėjau 96litus, o perkant iš soliariumo sumokėtum dvigubai daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2009 02 26, 18:41)
čia, supermamose. yra skiltis internetinės parduotuvės ten nueini ir ieškaisi kuri užsakinėja šiuos kremukus. gaunasi beveik dvigubai pigiau, nei perkant iš kokios Labambos mirksiukas.gif  aš pavyzdžiui iš ten siunčiausi perfectly dark kremuką, tai sumokėjau 96litus, o perkant iš soliariumo sumokėtum dvigubai daugiau doh.gif


geras bigsmile.gif reiks pasieskoti smile.gif o kaip tas perfectly dark? kazkaip anksciau jo labai norejau ax.gif
Atsakyti
Ar ingakalnis jau gavo naują siuntą? ax.gif
Atsakyti