Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Californa tan esu mėginusi kelis - man nepatiko tektūra ir kvapas, rezultato nepastebėjau nes negalėjau daugiau poros kartų naudoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 02 24, 20:52)
Californa tan esu  mėginusi kelis - man nepatiko tektūra ir kvapas,  rezultato nepastebėjau nes negalėjau daugiau poros kartų  naudoti smile.gif

aišku unsure.gif unsure.gif unsure.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 24, 20:41)
Na va, kremukus išsirinkau  biggrin.gif  iš CT unsure.gif  O kodėl per tarpininkus siunčiatės,ar kas nors darote tai savarankiškai g.gif ?Nes daug numesti reikia...dėl sudėtingumo,saugumo,ar kaip čia yra.. g.gif

user posted image Gal naudojote kas nors šį kremuką veidui smile.gif ?Ar nebus "morkos efekto" unsure.gif  unsure.gif ??



Esu dirbusi su sita kosmetika, nieko gero isskyrus Power krema su kofeinu ir Ambrosia Deluxe ir Ambrosia Dar Bronzer mirksiukas.gif
Atsakyti
O as uzsisakiau sita: http://www.tanforles...h...=174&page=1 merginos kazkada cia ji gyre g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltoji feja: 24 vasario 2009 - 22:15
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 24, 17:53)
beja pagaliau atsake is to puslapio,kur visi giriat,kad nebrangus kremai,po menesio laiko,man raso,kad uzsisakyciau kitur blink.gif ,kad nelaukciau,kol gaus doh.gif

Manau, kad tikrai si puslapi skaito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 02 24, 23:19)
Manau, kad tikrai si puslapi skaito  biggrin.gif

Tegul skaito biggrin.gif ,nepatiki jau atrodys ir tiek,kad taip elgiasi biggrin.gif
Atsakyti
na gal ne visai as cia i tema blush2.gif bet norejau jusu pasiteirauti ar jums apilnk akis nuo akinuku nelieka balta po soliariumo? man lieka ir negraziai atrodo









Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2009 02 25, 11:35)
na gal ne visai as cia i tema blush2.gif  bet norejau jusu pasiteirauti ar jums apilnk akis nuo akinuku nelieka balta po soliariumo? man  lieka ir negraziai atrodo

nesidedu akinių unsure.gif užsimerkus stoviu ir tiek unsure.gif blush2.gif man po akim baltos raukšlytės lieka... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥willte♥: 25 vasario 2009 - 16:37
Sveiki,laukiu atkeliaujant kremuko "Puppy love",gal esat bandziusios ir galit pasakyti savo nuomone?Labai idomu kaip sis kremas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 02 25, 17:41)
Sveiki,laukiu atkeliaujant kremuko "Puppy love",gal esat bandziusios ir galit pasakyti savo nuomone?Labai idomu kaip sis kremas ax.gif


Paprastas bet neblogas. Kadaise bandžiau. smile.gif
Skaniai kvepia man jis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emocija2009 @ 2009 02 25, 16:45)
Paprastas bet neblogas. Kadaise bandžiau. smile.gif
Skaniai kvepia man jis. smile.gif

Labai labai skaniai kvepia smile.gif
Jei po soliariumo eidavau kur nors susitikti, tai visi mane uostydavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2009 02 25, 13:35)
na gal ne visai as cia i tema blush2.gif  bet norejau jusu pasiteirauti ar jums apilnk akis nuo akinuku nelieka balta po soliariumo? man  lieka ir negraziai atrodo


as tai niekada akiniu nesidedu nes poto labai juokingai atrodau lotuliukas.gif
Atsakyti