Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(shimmer @ 2009 02 20, 10:57)
Mergaitės, patarkit-kokį kremuką įsigyti eisiu į soliariumą pirmakart-oda šviesi, sunkokai įdega kojos.
Mačiau parduodamų čia SM soliariumo kremukų, bet nežinau kokį pirkti blush2.gif
Patarkit prašau. 4u.gif


O jus iš Vilniaus? Galiu nemokamai pora mėginukų duoti. Išbandysite.
Manau pirmam laikui Jums užteks. Turiu įvairiu ir laaabai daug. Minimum 50 vnt.
Man pažįstama iš JAV atvežė kartu su kitais soliariumo kremais. Jų ten nemokamai galima gauti perkant normalų (200-250 ml) soliariumo kremą.
Atsakyti
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 22, 16:44)
Galetu nors parasyti,jei kas negerai,klausiu ar gausiu as tuos kremus,tai net neatraso,tai gerai,kad nesumokejau pinigu biggrin.gif

O as galvojau, kad sumokejai ir dabar tyli, neatsiliepia..tai gerai tada nors tiek smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mergaites nlabai turiu laiko ieskoti, gal Jus man galetumet patarti gera krema, kur as galeciau nupirkti?
Atsakyti
Ar yra čia tarpininkų?Kiek maždaug galima sutaupyti siunčiantis per tarpininkus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 24, 17:00)
Ar yra čia tarpininkų?Kiek maždaug galima sutaupyti siunčiantis per tarpininkus? g.gif

Tai pasiziurek kainas soliariumu kremu uzsienio internetinese parduotuvese,as uzsisakiau nesenai,tai pigiau grybo tie kremai,bet reikia dar padauginau is dolerio kurso ir pridejau 15% tarpininkems ir dar uz siuntima ir gausis vis tiek pigiau,nei perkant cia Lietuvoje smile.gif

beja pagaliau atsake is to puslapio,kur visi giriat,kad nebrangus kremai,po menesio laiko,man raso,kad uzsisakyciau kitur blink.gif ,kad nelaukciau,kol gaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 24, 16:53)
Tai pasiziurek kainas soliariumu kremu uzsienio internetinese parduotuvese,as uzsisakiau nesenai,tai pigiau grybo tie kremai,bet reikia dar padauginau is dolerio kurso ir pridejau 15% tarpininkems ir dar uz siuntima ir gausis vis tiek pigiau,nei perkant cia Lietuvoje smile.gif

beja pagaliau atsake is to puslapio,kur visi giriat,kad nebrangus kremai,po menesio laiko,man raso,kad uzsisakyciau kitur blink.gif ,kad nelaukciau,kol gaus doh.gif

sudėtinga procedūra biggrin.gif doh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 24, 17:58)
sudėtinga procedūra biggrin.gif  doh.gif  doh.gif  verysad.gif

Nieko ten sudetingo,as jau antra karta taip uzsisakineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 24, 17:03)
Nieko ten sudetingo,as jau antra karta taip uzsisakineju biggrin.gif

kur kainas pažiūrėti blush2.gif aš SB puslapyje neužmačiau blush2.gif gal nuorodėlę pametėtum blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 24, 18:05)
kur kainas pažiūrėti blush2.gif aš SB puslapyje neužmačiau blush2.gif gal nuorodėlę pametėtum blush2.gif

As uzsiskiau is sio puslapio www.tanforless.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 24, 17:35)
As uzsiskiau is sio puslapio www.tanforless.com 4u.gif

as irgi per tarpininkes is sio psl uzsisakau thumbup.gif
zinosiu, kad is to psl. (lietuvisko) nepirkti, dekui kad pasakei 4u.gif neaisku kokius ten kremus pardavineja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 24 vasario 2009 - 18:52
QUOTE(Baltoji feja @ 2009 02 24, 17:35)
As uzsiskiau is sio puslapio www.tanforless.com 4u.gif

Ačiuks 4u.gif
Atsakyti
Na va, kremukus išsirinkau biggrin.gif iš CT unsure.gif O kodėl per tarpininkus siunčiatės,ar kas nors darote tai savarankiškai g.gif ?Nes daug numesti reikia...dėl sudėtingumo,saugumo,ar kaip čia yra.. g.gif

user posted image Gal naudojote kas nors šį kremuką veidui smile.gif ?Ar nebus "morkos efekto" unsure.gif unsure.gif ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥willte♥: 24 vasario 2009 - 20:47