Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(amber123 @ 2008 12 11, 16:29)

Cia idomu varniu g tai kurioj cia vietoj, jei pravaziavus ta tilta nuo savanoriu toli dar ten..?  g.gif



Tolokai, IKI pravaziavus, kitoj gatves pusej ant kampo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 12 11, 23:30)
Tolokai, IKI pravaziavus, kitoj gatves pusej ant kampo mirksiukas.gif




M.. supratau mazdaug kur 4u.gif o tu buvus pati gal tam solike? Jei taip, tai ar patiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 12 12, 13:43)
M.. supratau mazdaug kur  4u.gif o tu buvus pati gal tam solike? Jei taip, tai ar patiko?  4u.gif


Nebuvau, bet is smalsumo ketinu kada apsilankyti ten, plius Saules link domina, ka jie gero turi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 13 gruodžio 2008 - 02:23
nesupratau vis tiek kas tie superingiausi nauji stebūklingi kremukai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 13, 14:53)
nesupratau vis tiek kas tie superingiausi nauji  stebūklingi kremukai? smile.gif




Tan Incorporated firmos. Vienas tai toks nieko pasirode.. wub.gif melionais kvepia.. bet as jau uzsisakiau savo kremuka! wub.gif thumbup.gif tai naudosiu dabar ji mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 13 gruodžio 2008 - 14:55
QUOTE(amber123 @ 2008 12 11, 16:29)
Cia idomu varniu g tai kurioj cia vietoj, jei pravaziavus ta tilta nuo savanoriu toli dar ten..?  g.gif
Papildyta:
Cia turbut darbuotoja raso.. lotuliukas.gif labai jau jaucias  biggrin.gif


Pravažiavus Varnių tiltą netoli, priešais Iki parduotuvę kitoj gatvės pusėj yra gatvelė (Vytenio), tai ten ant kampo Egypt Sun ir yra 4u.gif
Mano mama ten ėjo, tai įdegė greitai, bet ji ėjo tik į stovimą. Pavasarį buvau vieną kartą stovimam, vieną kartą gulimam. Stovimas patiko, o gulimas pasirodė senas toks ir mažas, erdvės trūko doh.gif
Žiūriu, kad taip SM giriamas tas soliariumas, reiks vėl pabandyt užeit kada, gal ir tuos stebuklingus kremus pabandysiu bigsmile.gif

P.S. Man irgi pasirodė, kad rašo darbuotojos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2008 12 14, 00:34)
Pravažiavus Varnių tiltą netoli, priešais Iki parduotuvę kitoj gatvės pusėj yra gatvelė (Vytenio), tai ten ant kampo Egypt Sun ir yra 4u.gif
Mano mama ten ėjo, tai įdegė greitai, bet ji ėjo tik į stovimą. Pavasarį buvau vieną kartą stovimam, vieną kartą gulimam. Stovimas patiko, o gulimas pasirodė senas toks ir mažas, erdvės trūko doh.gif
Žiūriu, kad taip SM giriamas tas soliariumas, reiks vėl pabandyt užeit kada, gal ir tuos stebuklingus kremus pabandysiu bigsmile.gif     

P.S. Man irgi pasirodė, kad rašo darbuotojos biggrin.gif


Sitoje studijoje lankausi nuo pat atidarymo dienos thumbup.gif ,man ji patinka,tvarka yra visada,mergaites fainos ir domiuosi visomis naujienomis ,akcijomis.Dabar parasysiu,kad vakar buvau degintis ir abonementams nuolaidos,tai vel as busiu darbuotoja biggrin.gif ne as tos studijos esu kliente,bet ne darbuotoja.O kas liečia kremus,tai ant sienos kabejo iskaba pries gera menesi,kad bus nauji kremai clap.gif clap.gif Soliariumuose lankausi jau senai,bet kremai atsibosto norisi naujienu,o siti tikrai labai man patiko.Nebukit panos tokios piktos nono.gif
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2008 12 14, 08:03)
Sitoje studijoje lankausi nuo pat atidarymo dienos thumbup.gif ,man ji patinka,tvarka yra visada,mergaites fainos ir domiuosi visomis naujienomis ,akcijomis.Dabar parasysiu,kad vakar buvau degintis ir abonementams nuolaidos,tai vel as busiu darbuotoja biggrin.gif ne as tos studijos esu kliente,bet ne darbuotoja.O kas liečia kremus,tai ant sienos kabejo iskaba pries gera menesi,kad bus nauji kremai  clap.gif  clap.gif Soliariumuose lankausi jau senai,bet kremai atsibosto norisi naujienu,o siti tikrai labai man patiko.Nebukit panos tokios piktos nono.gif

mes nepiktos lotuliukas.gif tam ir yra uzvesta tema apie kremukus, reikia mus apsviesti biggrin.gif
o tas soliariumas tai man visai nepakeliui schmoll.gif noreciau nueiti, bet nebent kada jei pro sali vaziuosiu, nes dabar tai lankau ta, kuris arciau namu yra.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2008 12 14, 08:03)
Nebukit panos tokios piktos nono.gif


Tai, kad mes visai ne piktos ax.gif

QUOTE(_Only_ @ 2008 12 15, 07:50)
o tas soliariumas tai man visai nepakeliui  schmoll.gif noreciau nueiti, bet nebent kada jei pro sali vaziuosiu, nes dabar tai lankau ta, kuris arciau namu yra..  rolleyes.gif


Šitas soliariumas netoli manęs, bet man patogiau trenktis į kitą miesto galą ir Akropolyje pasidegint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2008 12 15, 22:55)
Tai, kad mes visai ne piktos ax.gif
Šitas soliariumas netoli manęs, bet man patogiau trenktis į kitą miesto galą ir Akropolyje pasidegint doh.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif netingi vazineti?
Atsakyti
Nu blin o as va pasakysiu ka...
kas Buvo Tunise ar skaitinejo kelioniu ispudzius is Tuniso, tikrai zino apie toki kremuka deginimuisi (baltas indelis zaliu ornamentu ir geltonu kamsteliu) su alyvuogiu aliejumi ir dar ten kazkuo...vadinasi Bronzage Naturel Ultra rapide. tai as jau nekalbu apie tai, koks ten stebuklas prie juros deginantis su juo. Na kadangi toks jau budas lietuviskas-kas gerai ir pigiai imam daug kiek panesam, tai as irgi - 10 stuku parsiveziau is ten. Ir tiesiu taikymu i soliariuma su juo. tai dabar kai pagalvoju kiek LT isleidusi visokiem soliariumo kremam tai pyktis ima. Stebuklas jis tikras, as nuo 3 kartu pasidariau tamsesne nei uz visa vasara, ka buvau saules sugerusi Egipte ir Tunise. Ir kas svarbiausia - neissauseja oda, nes ten aliejaus pagrindu. o i soliariuma stengiuosi eiti kada nebuna piko ir neikaites jis. tada nesukaistu, ir neinu ta diena po dusu (tik rubus ismetu skalbti, nes rieboka buna plius toks specifinis kvapas vistik nuo jo yra...). tai jei anksciau juodos pedkelnes pilnos pleiskaneliu budavo nuo sausos odos, tepus netepus kuo nori ten jas, tai dabar pamirsti sitie vargai.
O sesuo daro dar kitaip - ji issitepa po soliariumo, nusipraususi, kaip koki kuno alieju. nu ir ka...nu efektas ne ka mazesnis...for a quik and natural sun tan.
tai jei kuri turite parsivezusi- panaudokite, ne kai pasiziurejau, galiojimas jo trumpas palyginus.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 12 13, 15:54)
Tan Incorporated firmos. Vienas tai toks nieko pasirode.. wub.gif melionais kvepia.. bet as jau uzsisakiau savo kremuka!  wub.gif  thumbup.gif tai naudosiu dabar ji  mirksiukas.gif



o is kur jus ji uzsisaket ? ziuriu EGYPSUN tik Kaune unsure.gif
Atsakyti