Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(emb @ 2009 02 18, 11:55)

Taip ir suprasti, kad jais oficialiai niekas negali prekiauti. Jais anksciau prekiavo ne vienas soliariumas.

Tegu prekiauja neoficialiai, svarbu kaina ir kokybe gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 02 18, 20:46)
Tegu prekiauja neoficialiai, svarbu kaina ir kokybe gera  biggrin.gif

Sakau, ko kam reikia... Kiekvienas renkasi pagal save..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emb: 19 vasario 2009 - 09:06
Mergaitės, patarkit-kokį kremuką įsigyti eisiu į soliariumą pirmakart-oda šviesi, sunkokai įdega kojos.
Mačiau parduodamų čia SM soliariumo kremukų, bet nežinau kokį pirkti blush2.gif
Patarkit prašau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 02 20, 09:57)
Mergaitės, patarkit-kokį kremuką įsigyti eisiu į soliariumą pirmakart-oda šviesi, sunkokai įdega kojos.
Mačiau parduodamų čia SM soliariumo kremukų, bet nežinau kokį pirkti blush2.gif
Patarkit prašau. 4u.gif

visi jie yra daugiau mažiau vienodi, skiriasi bronzantų kiekis, buteliukas smile.gif
drėkina visi, saugo visi, pradžiai nesiūlau su daug bronzantų - gali būt koks nors paprastesnis, man asmeniškai SB geriausi daugumoje
Atsakyti
man pats nuostabiausias kremas tai SB bronze beauty idegis labai grazus ir ilgai laikosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 02 20, 19:18)
visi jie yra daugiau mažiau vienodi, skiriasi bronzantų kiekis, buteliukas smile.gif
drėkina visi, saugo visi, pradžiai nesiūlau su daug bronzantų -  gali būt koks nors paprastesnis, man asmeniškai  SB geriausi daugumoje

dekui 4u.gif
SB -tai Swedish Beauty, taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 02 20, 23:20)
dekui 4u.gif
SB -tai Swedish Beauty, taip? blush2.gif


taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE
doh.gif  doh.gif  doh.gif  Visada per tarpinikes siunciuosi soliariumo kremus, skirtumas tas, kad is USA daud daug pigiau  mirksiukas.gif  o, kad paberia, tai gal butent tas kremas netiko  ax.gif


Sveikos,merginos smile.gif

Kaip tai padaryti? doh.gif Niekada nieko nesisiunčiau,per sudėtinga procedūra atrodo biggrin.gif doh.gif Kaip pvz gauti kremų iš šito psl. tokiomis kainomis? blink.gif http://www.soliarium...mai.lt/apie-mus help blush2.gif doh.gif Ar kas iš čia siuntėsi?Nepasitikiu..apmokėsi,o paskui... doh.gif ypač šiuo metu baisu užsisakinėti su išankstiniais apmokėjimais.. unsure.gif gal kas galėtų apsšviesti,pagelbėti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥willte♥: 21 vasario 2009 - 18:34
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 21, 19:32)
Sveikos,merginos smile.gif

Kaip tai padaryti? doh.gif Niekada nieko nesisiunčiau,per sudėtinga procedūra atrodo biggrin.gif  doh.gif Kaip pvz gauti kremų iš šito psl. tokiomis kainomis? blink.gif http://www.soliarium...mai.lt/apie-mus help blush2.gif  doh.gif  Ar kas iš čia siuntėsi?Nepasitikiu..apmokėsi,o paskui... doh.gif ypač šiuo metu baisu užsisakinėti su išankstiniais apmokėjimais.. unsure.gif gal kas galėtų apsšviesti,pagelbėti blush2.gif  doh.gif

O tu ne vilniete? As is ju Vilniuje pirkau, tiesiai is ofiso. Man jie patikimi pasirode, nemanau, kad apgaus biggrin.gif
Per tarpininkes viskas laaaabai ilgai keliauja, o ir kaina gerokai isauga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 02 21, 20:44)
O tu ne vilniete? As is ju Vilniuje pirkau, tiesiai is ofiso. Man jie patikimi pasirode, nemanau, kad apgaus  biggrin.gif
Per tarpininkes viskas laaaabai ilgai keliauja, o ir kaina gerokai isauga  mirksiukas.gif

Vilnietė aš,bet tas psl tiesiog neteikia visiškai jokios info apie tai,kokiu būdu įsigyti prekę doh.gif Tai ir gali sukelti kažkokį nepatikimumo įspūdį biggrin.gif doh.gif Kur randasi tas ofisas,kaip su jais susisiekei?Rašei žinutę ten iš to psl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥willte♥: 21 vasario 2009 - 21:00
QUOTE(♥willte♥ @ 2009 02 21, 21:52)
Vilnietė aš,bet tas psl tiesiog neteikia visiškai jokios info apie tai,kokiu būdu įsigyti prekę doh.gif Tai ir gali sukelti kažkokį nepatikimumo įspūdį biggrin.gif  doh.gif Kur randasi tas ofisas,kaip su jais susisiekei?Rašei žinutę ten iš to psl?

Aha, rasiau. Jie su manim susisieke. Ju ofisas Kostitucijos pr.9, bet jei nori jie gali pristatyti ir i namus.
Atsakyti
QUOTE(~perastra~ @ 2009 02 21, 21:07)
Aha, rasiau. Jie su manim susisieke. Ju ofisas Kostitucijos pr.9, bet  jei nori jie gali pristatyti ir i namus.

Aiškutis smile.gif Ačiux,einu meilės laiškelį rašyti biggrin.gif Tikėsiu,kad kremai neskiesti ir nemaišyti su kokiu rusišku iš kiosko biggrin.gif Bet ir daug ten,kaip išsirinkti blink.gif doh.gif
O kai pati atsiėmi,tai kaina tokia,kokia nurodyta,jo? blush2.gif
Atsakyti