Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Sveikos mergaites mirksiukas.gif po laaabai ilgos pertraukos sumasciau vel soliariuma aplankyti...Ziuriu, atsilikau nuo naujoviu, tiek daug nauju kremu... bigsmile.gif Zodziu,patarkit jei nesunku,koki kremuka pirkt taaamsiam idegiui be bronzatu g.gif O gal kas man papasakos apie Supre kremukus,vienas aki patrauke..Bandet? ax.gif Sorry,jei kazkur kalbeta..neradau doh.gif
Atsakyti
Merginos gal neretumet naturalaus kremuko? ax.gif
Pirkausi dviguba ipakavima per ebay ( isejo kiekvienas po 90lt 360ml) ir isnaudojusi viena jau pastebiu, kad nebeidegu taip stipriai kaip pradzioje. Priprato tikriausiai oda g.gif
Taigi turiu tik karta naudota kremuka PURE SKYTM su *PHOTO-SYNCTM.
PURE TANNING TECHNOLOGIES - ši unikali įdegį skatinanti losjonų linija, kurių sudėtyje nėra parabenų ir sintetinių įdegį skatinančių komponentų, tik dėl augalinių veikliųjų medžiagų suteikia odai nuostabų tamsų atspalvį.
Daugiau informacijos

user posted image

rasykite i az smile.gif
Atsakyti
o gal kuri bande SOLEO firmos kremukus? idomu kokie atsiliepimai butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julya @ 2009 02 07, 15:31)
o gal kuri bande SOLEO firmos kremukus? idomu kokie atsiliepimai butu  smile.gif



as bandziau meginuka Cofee active , bet kvapas nepatiko ... vieno meginuko neuztanka nes ten 8 ml tik, o rezultatas gal ir nieko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukex @ 2009 01 31, 19:01)


QUOTE(rxx @ 2009 02 01, 21:22)

Jau supratom kad Egypt sun pati ziauriausia studija, o tan incorporated - patys ziauriausi kremai biggrin.gif
Po tokio akivaizdaus pirshimo tikrai nenoresiu ju gyvenime bandyti...

Atsakyti
sveikos, pasiskaiciau as jusu postus,(kiek daug suzinojau thumbup.gif ) ir kazkaip linkstu prie SB chocolate silk smile.gif o ar jis tinka veidui? ?nekemsa? va ejau i solika pasitepus puppy love, tai dbr sedziu su 5ias spuogais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanka @ 2009 02 02, 15:50)
labas, taip galima jau uzsakyti situs kremukus tanforless.com , jus man pati raset per kurias tarpininkes (aciu jums - jau uzsakiau  blush2.gif ) 3 kart pigiau - tai tikrai, negu pas mus Lietuvoje  doh.gif

Matau cia daug merginu uzsisakineja per tarpininkes kremukus,gal galite parasyti ju nikus,noreciau ir as uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 02 09, 13:34)
Matau cia daug merginu uzsisakineja per tarpininkes kremukus,gal galite parasyti ju nikus,noreciau ir as uzsisakyti  ax.gif

Rudaplauke kaip tik renka is ten uzsakyma dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 02 07, 21:51)
as bandziau meginuka Cofee active ,  bet kvapas nepatiko ... vieno meginuko neuztanka nes ten 8 ml tik, o rezultatas gal ir nieko  rolleyes.gif


na va pabansdziau ir as 2 kremus SOLEA firmos. kvapas kremu tai siaubingas unsure.gif poveikio dar nematau biggrin.gif soliariume klausiau ka mano apie soleo firma tai sake nerekomenduotu naudoti nes neva labai letai idegis pasiekiamas,hm kazin ar tikrai g.gif ..
Atsakyti
Per ką čia aš galėčiau užsisakyt soliariumų kremus Vilniuje? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 10, 15:41)
Per ką čia aš galėčiau užsisakyt soliariumų kremus Vilniuje? unsure.gif

Ingakalnis, Eddy kiek zinau prekiauja kremais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 02 10, 18:01)
Ingakalnis, Eddy kiek zinau prekiauja kremais  4u.gif

Jau Ingakalniui parasiau ax.gif yess.gif dekui!
Atsakyti