Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

QUOTE(coliukex @ 2009 02 01, 08:16)
Pamėginsiu ikelti fotke,bet nezinau ar pavyks rolleyes.gif user posted image

Štai patys geriausi kremai man:super user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2009 02 01, 21:22)
Štai patys geriausi kremai man:super user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O koks tas Rush?Aš jo nebandžiau?
Atsakyti
vis skaitineju apie kremukus atsiliepimus ir iskylo toks klausimas unsure.gif bronzatai tai kas tai yra g.gif ziuriu vienos raso kad jie negrai schmoll.gif
Papildyta:
gal kas galit parasyt atsiliepimu apie si kremuka.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 01 vasario 2009 - 21:08
QUOTE(Semile @ 2009 02 01, 22:07)
gal kas galit parasyt atsiliepimu apie si kremuka.
user posted image



Nieko gero..tikrai 4u.gif jau geriau SB intensiefer jei is pigesniu ir be bronzatu 4u.gif o bronzatai tai tokia medziaga, nuo kurios greiciau irundama,bet ir greiciau nusiplauna..pasiskaityk, daug parasyta apie tai
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2009 02 01, 20:22)
Štai patys geriausi kremai man:super user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Kas cia per kremai? g.gif blink.gif kokia firma, pirmakart matau... naudoju AG, SB ir SUPRE... kur perkat? kokios kainos, poveikis kremu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 02 01, 23:35)
Kas cia per kremai? g.gif   blink.gif  kokia firma, pirmakart matau... naudoju AG, SB ir SUPRE... kur perkat? kokios kainos, poveikis kremu?  ax.gif

Jie nesenai atsirade,bet tokie geri,kad siuo metu nerasčiau su kuo juos palyginti.Jie Tan Incorporated JAV gamybos.Kai buvo rasyta forume,kad ju jau visur lygtai yra rolleyes.gif visos mano pazystamos kas išmėgino tai sakė patys geriausi kremai thumbup.gif o Australian Gold jau seniena ir nieko gero,o Crystalai tik ispustas burbulas už tokia kaina jokio rezultato neduoda schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rxx: 02 vasario 2009 - 06:38
QUOTE(rxx @ 2009 02 01, 20:22)
Štai patys geriausi kremai man:super user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o tai cia galima tuos kremukus kaip nors uzsisakyti? nes tam psl nemaciau kainyciu g.gif gal pigiau butu parsisiusti nei pirkti LT rolleyes.gif labai jau cia sudominot su tais kremukais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 02 vasario 2009 - 10:02
QUOTE(_Only_ @ 2009 02 02, 11:01)
o tai cia galima tuos kremukus kaip nors uzsisakyti? nes tam psl nemaciau kainyciu  g.gif gal pigiau butu parsisiusti nei pirkti LT  rolleyes.gif labai jau cia sudominot su tais kremukais  biggrin.gif

labas, taip galima jau uzsakyti situs kremukus tanforless.com , jus man pati raset per kurias tarpininkes (aciu jums - jau uzsakiau blush2.gif ) 3 kart pigiau - tai tikrai, negu pas mus Lietuvoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanka @ 2009 02 02, 14:50)
labas, taip galima jau uzsakyti situs kremukus tanforless.com , jus man pati raset per kurias tarpininkes (aciu jums - jau uzsakiau  blush2.gif ) 3 kart pigiau - tai tikrai, negu pas mus Lietuvoje  doh.gif

net nepagalvojau kad tam psl yra ju doh.gif biggrin.gif nes visada uzsisakinedavau SB ir AG smile.gif Dekui 4u.gif
nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 02 vasario 2009 - 14:57
Patarkit kurį kremuką su dilgčiukais labiau verta pirkti
Swedish Beauty Unforgiven Indoor Tanning Lotion T40 http://www.amazon.co...mp;linkCode=asn]My Webpage[/URL]
ar
Swedish Beauty Intoxicating Tanning Lotion Tingle Power T40 My Webpage g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šaltute: 03 vasario 2009 - 10:17
[quote=šaltute,2009 02 03, 11:16]
Patarkit kurį kremuką su dilgčiukais labiau verta pirkti


oho T40 ax.gif

as su T10 bandziau, tai sakaiu daugaiu nesiryzciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2009 02 03, 12:42)
as su T10 bandziau, tai sakaiu daugaiu nesiryzciau lotuliukas.gif

Aš tai su T10 net nebandžiau irnesakyk.gif o su T40 man patiko, tik neišsirenku dabar cray.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šaltute: 03 vasario 2009 - 16:07