Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)

Dabar yra dar vienas panasus lietuviskas tinklapis su pigesne kosmetika :
idegiokosmetika.lt
as visad uzsisakydavau is thesuppelnet.com...gaila, kad uzdare, labai gerai gaudavosi ten su kainomis.
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2009 01 28, 17:19)
Dabar yra dar vienas panasus lietuviskas tinklapis su pigesne kosmetika :
idegiokosmetika.lt
as visad uzsisakydavau is thesuppelnet.com...gaila, kad uzdare, labai gerai gaudavosi ten su kainomis.

eisiu pasizvalgysiu rolleyes.gif idomu, o sitam psl. tanforless.com brangiau iseina nei supplenet.com g.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2009 01 28, 18:19)
Dabar yra dar vienas panasus lietuviskas tinklapis su pigesne kosmetika :
idegiokosmetika.lt
as visad uzsisakydavau is thesuppelnet.com...gaila, kad uzdare, labai gerai gaudavosi ten su kainomis.

gaila kad ne visi kremukai cia yra blush2.gif
Atsakyti
Po ilgesnio panaudojimo atejau pagirt AG Crystal Faces wub.gif ,tikrai veidukas daug graziau idega. kadangi mano Perfectly Dark eina i pabaiga tai uzsisakiau AG Crystal1 ir dar kazkoki SB Intensifier. Laukiu ... vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2009 01 29, 10:25)
Po ilgesnio panaudojimo atejau pagirt AG Crystal Faces  wub.gif ,tikrai veidukas daug graziau idega. kadangi mano Perfectly Dark eina i pabaiga tai uzsisakiau AG Crystal1  ir dar kazkoki  SB Intensifier. Laukiu ... vacation4.gif



SB intensiefer jei ta naujasni tai as turiu 4u.gif man tai labai geras.. thumbup.gif o kaip Crystal1? g.gif 4u.gif irgi noreciau pabandyt..
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2009 01 28, 19:59)
eisiu pasizvalgysiu  rolleyes.gif idomu, o sitam psl. tanforless.com brangiau iseina nei supplenet.com  g.gif

As paskaiciavau - vidutiniskai tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2009 01 29, 12:38)
As paskaiciavau - vidutiniskai tas pats smile.gif

tai tada skaudaus praradimo nera del supplenet biggrin.gif
Atsakyti
Mano paskutinis pirktas kremas SB STUNNING T45 user posted image
Pirmakart kai deginausi, tai laaabai dilgciojo, o jau antra visai ne schmoll.gif nzn kodel cia taip g.gif bet idegis laaabai gerai laikosi thumbup.gif rekomenduoju kas nebijo trupuciuko sadomazo biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(nippe @ 2009 01 31, 12:48)
Mano paskutinis pirktas kremas SB STUNNING T45 user posted image
Pirmakart kai deginausi, tai laaabai dilgciojo, o jau antra visai ne  schmoll.gif  nzn kodel cia taip  g.gif  bet idegis laaabai gerai laikosi  thumbup.gif  rekomenduoju kas nebijo trupuciuko sadomazo biggrin.gif

Aš seniau irgi degindavausi su Stunning,bet kai išbandžiau Tan Incorporated Dark Star tai supratau ką reiškia degintis su Tingle.Siūlai pamėginti,žiauru biggrin.gif Radau kompe foto,bet nemoku idėti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukex: 31 sausio 2009 - 18:04
QUOTE(coliukex @ 2009 01 31, 19:01)
biggrin.gif
Aš seniau irgi degindavausi su Stunning,bet kai išbandžiau Tan Incorporated Dark Star tai supratau ką reiškia degintis su Tingle.Siūlai pamėginti,žiauru biggrin.gif Radau kompe foto,bet nemoku idėti doh.gif

Pamėginsiu ikelti fotke,bet nezinau ar pavyks rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukex: 01 vasario 2009 - 07:33
Koki rekomenduotumet krema be bronzantu? Dabar naudoju SB Perfectly dark, bet jau eina i pabaiga. Galvoju bandyt AG Crystal, SB Purely Divine arba SB Chocolate Silk g.gif Kuris is ju suteikia giliausia idegi?
Atsakyti