Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z :)


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 gruodžio 2008 - 08:13
Jungiuosi prie naujos temukes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 11 gruodžio 2008 - 08:15
Tai pasakykit dabar man, ar yra vyriškų kremų soliariumo? Nes tikrai kažkur skaičiau, kad yra vyriški ir moterys juos perka, nes vyriški daug stipresni, kadangi vyrų oda tvirtesnė kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 11, 08:38)
Tai pasakykit dabar man, ar yra vyriškų kremų soliariumo? Nes tikrai kažkur skaičiau, kad yra vyriški ir moterys juos perka, nes vyriški daug stipresni, kadangi vyrų oda tvirtesnė kažkaip unsure.gif

negirdejau apie tokius g.gif
bet koks tau skirtumas, juk vienodi jie, nebent tau kvapas nepatinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 12 11, 08:38)
Tai pasakykit dabar man, ar yra vyriškų kremų soliariumo? Nes tikrai kažkur skaičiau, kad yra vyriški ir moterys juos perka, nes vyriški daug stipresni, kadangi vyrų oda tvirtesnė kažkaip unsure.gif


Yra, bent jau taip raso SOLISUN'o kremu lanktinuke ax.gif
AG REVVED mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau keleta dienu is eiles deginausi su paciais naujausiais kremai Lietuvoje thumbup.gif
Ziaurus jau po vieno karto įdegis matosi,kazkas nerealaus doh.gif Juos galima isigyti EgyptSun studijoje,pasirinkimas didziulis,jai ne mergaites tai isirinkti sansu jokiu biggrin.gif Vakar vel buvau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif daugiau aprasyta ju svetaineje.
Atsakyti
rxx prisijungiu prie taves.Norejau pries keleta dienu parasyti apie kremukus,ka galiu pasakyti NEREALUS,ZIAURIAUSI kokius esu bandziusi.varykit ismeginti kas nori greito,lygaus idegio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2008 12 11, 16:15)
Jau keleta dienu is eiles deginausi su paciais naujausiais  kremai Lietuvoje thumbup.gif
Ziaurus jau po vieno karto įdegis matosi,kazkas nerealaus doh.gif Juos galima isigyti EgyptSun studijoje,pasirinkimas didziulis,jai ne mergaites tai isirinkti sansu jokiu biggrin.gif Vakar vel buvau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif daugiau aprasyta ju svetaineje.




Tai bent gal pavadinima parasykit ar kaip..ar jie taip ir vadinas? Patys paciausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rxx @ 2008 12 11, 15:15)
Jau keleta dienu is eiles deginausi su paciais naujausiais  kremai Lietuvoje thumbup.gif
Ziaurus jau po vieno karto įdegis matosi,kazkas nerealaus doh.gif Juos galima isigyti EgyptSun studijoje,pasirinkimas didziulis,jai ne mergaites tai isirinkti sansu jokiu biggrin.gif Vakar vel buvau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif daugiau aprasyta ju svetaineje.

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
o kainytes tai irgi jauciu "grazios" kaip ir pats idegis, ane? biggrin.gif
Atsakyti
Cia bus turbut tos firmos Tan Incorporated smile.gif
Atsakyti
Bet tai kad cia Kaune g.gif o as is Vilniaus..
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2008 12 11, 16:51)
Cia bus turbut tos firmos Tan Incorporated smile.gif



Bet naturaliu tai mazai.. dauguma su bronikais ir tinglais ir t.t greit permeciau.. gal praziopsojau 4u.gif
Cia idomu varniu g tai kurioj cia vietoj, jei pravaziavus ta tilta nuo savanoriu toli dar ten..? g.gif
Papildyta:
QUOTE(coliukex @ 2008 12 11, 16:23)
rxx prisijungiu prie taves.Norejau pries keleta dienu parasyti apie kremukus,ka galiu pasakyti NEREALUS,ZIAURIAUSI kokius esu bandziusi.varykit ismeginti kas nori greito,lygaus idegio thumbup.gif  thumbup.gif



Cia turbut darbuotoja raso.. lotuliukas.gif labai jau jaucias biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 gruodžio 2008 - 16:28