Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

O maryte melnikaite.... blink.gif Capricorn - apzavai tiesiog..... wub.gif Jauciu kad Kaledu senis ims tave uz snieguole ir issives, nesvarbu, kad juoda biggrin.gif nu super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na gerai gerai pasirodysiu ir as blush2.gif blush2.gif Savo plana ivykdziau , ssuknele sia savaite baigiau thumbup.gif Kadangi fotografo sendien namie nera tai pasirodau tik padeta suknele, gal kokia diena pasirodysiu kaip ant kuno atrodo blush2.gif Kiseniu nedejau kazkaip numezgiau ir jos man nelabai tiko , tai vat m,ano pilkosios suknutes interpretacija blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
QUOTE(Peperoni @ 2008 12 14, 13:30)
O maryte melnikaite....  blink.gif  Capricorn - apzavai tiesiog.....  wub.gif  Jauciu kad Kaledu senis ims tave uz snieguole ir issives, nesvarbu, kad juoda  biggrin.gif  nu super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 14 gruodžio 2008 - 13:38
o kodel man nerodo tos zavios Capricorn sukneles g.gif
Atsakyti
[quote=gandriuke...,2008 12 14, 14:37]


Gandriuke,labai prašau, atsiusk šitos suknelės raštelius į až, kad jums čia vietos neužimtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 13, 15:07)
Sveikos smile.gif
Ateinu su savo būsima Kalėdine puošmena blush2.gif

thumbup.gif tikra Kalėdinė puošmena user posted image wub.gif user posted image

Dar ir taip gražiai papozavus (ir pėdkelnės ir bateliai) thumbup.gif Graži nuotraukėlė wub.gif , gražus savo nuostabaus darbo pateikimas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
gandriuke laaabai gražuuuuuuuuuuuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 12 14, 13:23)
nu tikrai gražu, stilinga, elegantiška... tiesiog tiesiog  thumbup.gif
P.S. aš tai labai norečiau pamatyt stovint  4u.gif

neturiu stovimos foto...o dabar vėl rengtis tingiu blush2.gif

QUOTE(Peperoni @ 2008 12 14, 13:30)
O maryte melnikaite....  blink.gif  Capricorn - apzavai tiesiog.....  wub.gif  Jauciu kad Kaledu senis ims tave uz snieguole ir issives, nesvarbu, kad juoda  biggrin.gif  nu super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

oj aš nesupykč, tegu vedas ir daug dovanų duod lotuliukas.gif

QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 14, 13:37)

nu jau akių dailumas, jau spalvytės sodrumas...aš sužavėta wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(saulxx @ 2008 12 14, 14:24)
o kodel man nerodo tos zavios Capricorn sukneles g.gif

kame šaknys, visos mato-tu ne blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 12 14, 16:05)
thumbup.gif tikra Kalėdinė puošmena user posted image wub.gif user posted image

Dar ir taip gražiai papozavus (ir pėdkelnės ir bateliai) thumbup.gif Graži nuotraukėlė  wub.gif , gražus savo nuostabaus darbo pateikimas  thumbup.gif  wub.gif

nu stengiaus kad būt čiki flirt.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 14, 13:26)
Raudonos sukneles mezgimas ONLINE



Aciu labai 4u.gif
Ir klausimas ax.gif Ar nugarai ir rasta desim g.gif Einu megztiuser posted image

GANDRIUKE,CAPRICORN, user posted image labai, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelle: 14 gruodžio 2008 - 16:14
Gandriuke,Capricorn, na ir grožiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man SM smailikų trūksta tam grožiui nusakyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 14, 14:37)
Na gerai gerai pasirodysiu ir as  blush2.gif  blush2.gif  Savo plana ivykdziau , ssuknele sia savaite baigiau  thumbup.gif Kadangi fotografo sendien namie nera tai pasirodau tik padeta suknele, gal kokia diena pasirodysiu kaip ant kuno atrodo  blush2.gif  Kiseniu nedejau kazkaip numezgiau ir jos man nelabai tiko , tai vat m,ano pilkosios suknutes interpretacija  blush2.gif


PUIKI interpretacija nuostabia spalva!!!

QUOTE(nelle @ 2008 12 14, 17:10)
Aciu labai 4u.gif
Ir klausimas ax.gif  Ar nugarai ir rasta desim g.gif Einu megzti


Sukneles mezgimas online:

Rastas bus ir nugaroj (niu grazi moteris turi buti visapusiskai grazi, ka?).

Gerrrrrrrrutuko mezgimo!!!

Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 14, 13:37)
Na gerai gerai pasirodysiu ir as  blush2.gif  blush2.gif  Savo plana ivykdziau , ssuknele sia savaite baigiau  thumbup.gif Kadangi fotografo sendien namie nera tai pasirodau tik padeta suknele, gal kokia diena pasirodysiu kaip ant kuno atrodo  blush2.gif  Kiseniu nedejau kazkaip numezgiau ir jos man nelabai tiko , tai vat m,ano pilkosios suknutes interpretacija  blush2.gif

Gandriuke, nu labai gražiai gavos thumbup.gif Man spalvytė labai wub.gif Aplamai labai vykus interpretacija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu aciu visoms blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti