Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Čia buvau parašius kaip mezgiau viską mirksiukas.gif , ten bent pora puslapių pasižiūrėk, nes mezgiau ne tiksliai pagal raštą.(4 nr. virbalai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 12 gruodžio 2008 - 23:09
Polo,ačiū,ryt iš pat ryto bandysiu išmegzt tą raštelį,žiūrėsiu kaip atrodys mirksiukas.gif

Dabar tik pamačiau kokį praeitą posmą parašiau blush2.gif pamiršau kalbą persijungt blush2.gif
Atsakyti
Nuostabios idejos.Numegsti suknute reikia kruopstumo,patirties ir tinkamai pasirinkto modelio.Idejos puikios tad ikvepimo kantrrybes ir laiko...Sekmes su artejaciomis sventemis...
Atsakyti
kad tos šventės ir stabdo visus mezgimus....... bet ir nuo šito malonumo reikia pailsėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 12 12, 20:37)
gadget3 , o siulu sudetis kad lygiai megztusi ir graziai kristu. 4u.gif Jau jai padesi tai labai faina butu. wub.gif


4u.gif

Nezinau, kokie siulai tau labiausiai patinka. Suknelei galima imti VERNITO vilna (rekomenduociau su kokiu 20 pr. sintetikos priedu - del tvirtumo, nes 100 pr. vilna labiau issisedi) - cia butu pigiausias variantas, ir guletu tikrai graziai. Buvo juk merginos idejusios. Pati pasakyt asmeniniu ispudziu negaliu, nes esu kazka gaminus tik is VERNITO medvilnes. Siaip kuo lygiau suverptas pats siulas, tuo graziau krinta suknia, o pynems svarbus ir siulo blizgumas.

Suknia ziemine, todel nesiulau su viskoze maisytos medvilnes - tas pluostas duoda puikia faktura, bet va su ziema ne visoms asmenybems suderinamas biggrin.gif

DITEKSE maciau (vakar buvau, jau netusciom isejau - kashmyras mane sauke, tskant) 60 vilna/40 sintetika graziu spalvu siulu. Vienas minusas - kol mezgi, jie gali ne tokie grazus atrodyti, nes babinose buna paruosti ir masininiam mezgimui - kiek paalyvuoti. O kai isplauni, atsiskleidzia visas pasakiskas grozis.

O tikrai brangesnis variantas butu VERPALU 75 vilna/25 silkas. Bet mezgimas labai malonus, mezginys ilgai islaiko visas gerasias savybes ir nepaprastai malonus ant kunelio (turiu dar 1998 ar 1999 metu megztuka - thumbup.gif ).


QUOTE(Vandenė @ 2008 12 12, 22:42)
Aš jau pykčiu netveriu,kad tokius storus siūlus nusipirkau,nesugalvoju jokio rašto kad gražiai atrodytų  verysad.gif


Kai siulas tave pasaukia, reikia tik nesipriesint - modeli tikrai rasi. Gi didziulis malonumas laukia - greit numegzsi biggrin.gif

cool.gif o namu darbai ka - dar neparuosti? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 gruodžio 2008 - 10:41
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 13, 10:35)
VERNITO medvilnes.

Vernito medvilnė mezgant skersuoja !! nesigundykit gražiom spalvom.Ieškokit medvilnės su akrilu,tada viskas bus ok. Kalbu iš asmeninės patirties 4u.gif
Atsakyti
Su vernito skersavimu ir aš susiduriau doh.gif , todėl daugiau nebeperku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 13, 10:35)
cool.gif o namu darbai ka - dar neparuosti?  cool.gif


Dar nea blush2.gif mazule pasigavo virusa, tai nenorejau palikt su dickiais, ta siandien leksiu siulu pirkt ir ruosiu namu darbus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2008 12 13, 12:13)
Vernito medvilnė mezgant skersuoja !! nesigundykit gražiom spalvom.Ieškokit medvilnės su akrilu,tada viskas bus ok. Kalbu iš asmeninės patirties  4u.gif


Jei mezgi lygiu rastu - taip, bet man pavyko - mezgiau pyniuota megztuka, tai viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

O is plonos baltos - neriau pleduka kudikeliui, tai labai malonus ir minkstas dalykiukas isejo. Manau, VERNITO medvilne nertiems daiktams, kuriems reikia minkstumo - pats tas!

QUOTE(nelle @ 2008 12 13, 12:23)
Dar nea blush2.gif mazule pasigavo virusa, tai nenorejau palikt su dickiais, ta siandien leksiu siulu pirkt ir ruosiu namu darbus mirksiukas.gif


biggrin.gif Gero pirkimo biggrin.gif


As savo siulu pirkinukais wub.gif wub.gif wub.gif jau virbalomaniakiu temoj pasigyriau, tai jumej galiu tik nuoroda PAZIUREJIMUI

Atsakyti
Na, pasirodau ir as biggrin.gif pirmoji mano suknele, mezgiau dukrytei rolleyes.gif sekanti bus sau biggrin.gif Kokybe foto gal nelabai kokia, nes su telefonu fotografavau
user posted image
user posted image
Atsakyti
nelle,labai labai grazu wub.gif
Atsakyti
nelle, sauni pradzia!!!!

Matau, ir nesiotoja tokia patenkinta patenkinta biggrin.gif O tai juk svarbiausia!!!
Atsakyti