Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(Labanga @ 2008 12 11, 15:37)
wow wow  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o gal kur schemute yra? blush2.gif  g.gif  bigsmile.gif



sitos schemutes neturiu, turiu panasios, kuri itraukata i mano "skubiai reikia " sarasus blush2.gif

user posted image user posted image

jos kazkuo panasios, galima pavantasuoti, prisitaikyti virsu is topiku, apacios rasta patobulinti ir gausis smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mezgejeles 4u.gif

Visu sukneles ziauuriai grazios wub.gif thumbup.gif
Vakar pabaigiau dukrytei suknele numegzti, bet ziuriu, akd aukstesni kakliuka reik damegzti, tai siandien baigiu, lekiu pirkt siulu raudoonai wub.gif blink.gif suknelei ax.gif

QUOTE(gadget3 @ 2008 12 12, 10:34)
Pagarba tokiam seiles biggrin.gif pastovumui!!! O dirzui suknios AISKU reikia!!!
Ana ziema uzsiemiau tokiu "online" mezgimu, kai vienai merginai suskaiciavau ir sumodeliavau. Tai mielai galiu ir tau taip padeti biggrin.gif  Reikes tik duomenu duoti ir klausyti
Jei pasirasysi online megzti, duok zinia biggrin.gif


Jei galima i kompanija, as laaabai noriu ax.gif Kokio cia storumo siulai mazdaug tiktu g.gif ir kokio storio virbalais megzti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelle: 12 gruodžio 2008 - 14:18
QUOTE(kristukass @ 2008 12 11, 22:48)



sita suknele buvo viena is mano ikvepeju rusvajai, tik kad maniske ilgesne gerokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2008 12 12, 15:16)
Sveikutes mezgejeles 4u.gif

Visu sukneles ziauuriai grazios wub.gif  thumbup.gif
Vakar pabaigiau dukrytei suknele numegzti, bet ziuriu, akd aukstesni kakliuka reik damegzti, tai siandien baigiu, lekiu pirkt siulu raudoonai wub.gif  blink.gif suknelei ax.gif


Jei galima i kompanija, as laaabai noriu ax.gif Kokio cia storumo siulai mazdaug tiktu g.gif  ir kokio storio virbalais megzti g.gif



Zinoma zinoma biggrin.gif

O siulai tiktu kokie vidutinio storumo, kur apie 200 m i 100 g telpa. Juos megzti reiketu 2-3 storio virbalais (cia jau individualu, kas laisviau, kas - kieciau mezga).

Nors galima ir storesnius - pynes iseitu reljefiskesnes, ir mezginys greiciau gimtu biggrin.gif.

ONLINE MEZGIMO namu darbai:

1. Is pasirinkto siulo ismegzti meginuka: 20 akiu, 20 eiluciu. Ismatuoti ilgi, ploti, isplauti, matavimus pakartoti.

2. Issimatuoti savo ilgi ir ploti biggrin.gif Ilgi tik savo kunelio ir geidziamos sukneles, o ploti tai per krutine, per liemeni ir per klubus.

3. Viska parasyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 12, 14:39)
Zinoma zinoma biggrin.gif
3. Viska parasyt biggrin.gif[/color]


hi.gif
pioneer.gif
Atsakyti
Kaip jums tokia
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na jau suknuciu grazumas wub.gif
Atsakyti
gadget3 , o siulu sudetis kad lygiai megztusi ir graziai kristu. 4u.gif Jau jai padesi tai labai faina butu. wub.gif
Atsakyti
Sukniu grazumas, atsiziuret nemozno user posted image. Neisskiriu ne vienos - puikumelis.
Visoms darbstuolytem artejanciu svenciu proga user posted image
Atsakyti
Aš jau pykčiu netveriu,kad tokius storus siūlus nusipirkau,nesugalvoju jokio rašto kad gražiai atrodytų verysad.gif
Atsakyti
Nežinau kokio storumo siulai tavo , bet aš iš neplonų mezgiau tokiu raštu (jei sudomins ikelsiu ir aprašymą). Su modeliu nerodžiau dar
user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 12 12, 21:56)
Nežinau kokio storumo siulai tavo , bet aš iš neplonų mezgiau tokiu raštu (jei sudomins ikelsiu ir aprašymą). Su modeliu  nerodžiau dar

Super suknytė ir raštukas wub.gif Rašo,kad megzti 4.5-5 nr virbalais,bet a laisvokai mezgu,tai su 4.5 normalii gaunasi g.gif Jei nesunku,5kelk ra6t1,pabandysiu pramegzt,pažiūrėsiu kaip atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti