Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

busimoms mamytems nestuke.gif tiktu
user posted image
Tokia mezgiau nestukei

arba tokia
user posted image
user posted image
Atsakyti
ir VAMI ir GRAZINA25 labai grazu 4u.gif

tiesiog ispudinga tai raudonoji suknyte - kaip tikra snieguole wub.gif
Atsakyti
GRAŽINA25 labai labai puiki suknytė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 01 07, 15:47)
kaip padaryti kad tas perėjimas būtų ne griežtas o toks laipsniškas kaip iš oranžinės į smėlinę šitame sarafane???? ar čia gal siūlai taip super duper parinkti?

cia toks siulas ax.gif
Atsakyti
VAMI, GRAŽINA25 labai gražu thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2009 01 11, 10:48)
giriuosi ir as ax.gif

Labai gražios wub.gif Super
Atsakyti
[quote=GRAŽINA25,2009 01 11, 12:03]
neinau kaip jum bet man grazu
as visada sakiau, kad paprastume ir yra visas grozis, man tai jau labai labai bigsmile.gif , gal delto, kad as turiu lygiai toki sarafana sau nusimezgus, bet man tai jau tikrai ziauriai grazu
Atsakyti
grazios suknutes wub.gif
Lusasita- aciu uz geras idejas nestuke.gif: reikes viena kokia issirinkti ir... jei sugebesiu ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
joooooo, niu, merginos ir pridejot grioziu cia... 4u.gif
as irgi vakar vakare jau pabaigiau savo sarafaniuka, dar dirziuka po darbo gryzus pabaigsiu ir gal koki antradienio vakara idesiu... blush2.gif
Atsakyti
va ir sita labai grazute wub.gif labas rytas hi.gif
taip noriu suknutes, o pradet bijau doh.gif bijau kad nesugebesiu, numesiu...
na man tie visi skaiciavimai tai tragedija- jei ne Gadget aciuks.gif buciau ir pirmosios nenusimezgus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 01 11, 09:42)

arba tokia
user posted image


sitai reikia labai daug siulu. bandziau ja megzt is 100% merino vilnos, bet gerai kad gavosi per didele tai isardziau, nes kai uzsivilkau, tai jauciau kad ne nuoga biggrin.gif labai jau sunki, ir kaip sakiau daug siulu reikia. bet suknyte tikrai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ARUAL @ 2009 01 12, 07:42)
va ir sita labai grazute wub.gif labas rytas hi.gif
taip noriu suknutes, o pradet bijau doh.gif bijau kad nesugebesiu, numesiu...
na man tie visi skaiciavimai tai tragedija- jei ne Gadget aciuks.gif buciau ir pirmosios nenusimezgus ax.gif


nebijok mirksiukas.gif as dabar mezgu pirma suknyte savo gyvenime ax.gif neskaitant tos, kuria buvau nusimezgus, bet pasirode, kad i ja tilptu dar viena tokia kaip as lotuliukas.gif tai isardziau ir mezgu kitoki modeliuka, paprastesni ax.gif
Atsakyti