Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

As irgi pagalvojau apie kokia nors balinancia priemone,paruosti tirpala ir pakabinti suknute taip,kad mirktu tik baltoji dalis g.gif
Atsakyti
sveikutes,

nezinau kaip tai suveiktu mezginams, bet ne per seniausiai bjauriai nudaziau mazosios spalvotus rubelius su vienu tamsiai melynu, tai staigiai uzmerkiau i ACE delicate ar kaip ten vadinas, nors ir ne balti buvo rubeliai o spalvoti(tiesa sakant dazantis pasirodo buvotik vieno rubelio raistukas), jau galvoju, blogiau kaip yra nebus, nes visi rubeliai-violetiniais-melynais plemais doh.gif ir ka jus galvojat-pasiseke bigsmile.gif jokiu demiu neliko(kaip reklamoj smile.gif ) na, grynai baltas linines kelnes teta su kazkokiu liet . balikliu gelbejo, nes buvo po skalbimo dailiai rozines doh.gif nuotykiu su rubais nudazytais man buna daznai, tik megztuku neteko sugadint. o juo labaiua suknutes tokios butu nesvietiskai gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 10, 14:56)
sveikutes,

nezinau kaip tai suveiktu mezginams, bet ne per seniausiai bjauriai nudaziau  mazosios spalvotus rubelius su vienu tamsiai melynu, tai staigiai uzmerkiau i ACE delicate ar kaip ten vadinas, nors ir ne balti buvo rubeliai o spalvoti(tiesa sakant dazantis pasirodo buvotik vieno rubelio raistukas), jau galvoju, blogiau kaip yra nebus, nes visi rubeliai-violetiniais-melynais plemais  doh.gif  ir ka jus galvojat-pasiseke  bigsmile.gif  jokiu demiu neliko(kaip reklamoj smile.gif )  na, grynai baltas linines kelnes teta su kazkokiu liet . balikliu gelbejo, nes buvo po skalbimo dailiai rozines  doh.gif  nuotykiu su rubais nudazytais  man buna daznai, tik megztuku neteko sugadint. o juo labaiua suknutes tokios butu nesvietiskai gaila  unsure.gif

na megzto ir as nebuvau nudažiusi, bet buvo viena išeiginine suknele nusidažiusi, ji pati balta su juodais rutuliais buvo ir tie rutuliukai pasirodo dažė doh.gif tai pamerkiau i vanis bet i miltelius o ne i skysti, tai zinokit tikrai padejo g.gif
o linines kelnes gal su lilija išplovei?nes ši priemonė tikrai superinė ax.gif
Atsakyti
Jau prisipirkau siūlų, susivyniojau į kamuolius, ir imčiaus megzti, bet kiek akių užmesti...
Ech, nauja mezgėja esu, nelabai įsivaizduoju, baisu padauginti, o dar baisiau per mažai užmest, kad paskui neįlysčiau. Gal yra kur nors kokios lentelės daug maž, kiek akių užmetinėt kokiai išmierai ties liemeniu ir t.t. ? ax.gif
Arba gal yra kokių būdų kaip susiaurinti mezginį nepermezgant? Vaaa... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 10, 14:08)
na megzto ir as nebuvau nudažiusi, bet buvo viena išeiginine suknele nusidažiusi, ji pati balta su juodais rutuliais buvo ir tie rutuliukai pasirodo dažė  doh.gif tai pamerkiau i vanis bet i miltelius o ne i skysti, tai zinokit tikrai padejo  g.gif
o linines kelnes gal su lilija išplovei?nes ši priemonė tikrai superinė  ax.gif



taip, kai parasei pavadinima tai tikrai ta lilija smile.gif o su vanish tai oi kiek demiu isvalyta, net is vyro baltos panamkes tepalus masinos isvaliau, o jau buvau nusiteikus ismesti.beje, taip pat milteliais, o skystis ne tai gerai veikia, bent man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2009 01 10, 15:34)
Jau prisipirkau siūlų, susivyniojau į kamuolius, ir imčiaus megzti, bet kiek akių užmesti...
Ech, nauja mezgėja esu, nelabai įsivaizduoju, baisu padauginti, o dar baisiau per mažai užmest, kad paskui neįlysčiau. Gal yra kur nors kokios lentelės daug maž, kiek akių užmetinėt kokiai išmierai ties liemeniu ir t.t. ?  ax.gif
Arba gal yra kokių būdų kaip susiaurinti mezginį nepermezgant? Vaaa...  blush2.gif

aš darau taip, išsimatuok kiek tau cm reikia, nusimegzk meginuką ir pamatuok kiek akiu yra vienas cm, taip ir nusimegsi tinkama mirksiukas.gif

QUOTE(evax @ 2009 01 10, 15:38)
o skystis ne tai gerai veikia, bent man  ax.gif

man tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms už atsakymus. Nusipirkau Vanisch. Bandysiu dar tą baltąją dalį merkt į jį. Draugė pasigyrė, kad jai pagelbėjo irgi ne kartą, tad pabandysiu ir aš.
Actas tik spalvą užfiksuoja, o nebalina smile.gif . Jei mąstysiu permezginėt baltąją dalį, tai juodąją tektų į acto tirpalą merkti užfiksavimui, kad daugiau nedažytų.

Na o jei nepavyks išgelbėt, tai bent apsipuošus po namus vaikščiosiu flirt.gif

O kažkuri klausė kaip megzta juodoji dalis: ją mezgiau tiesiog gerosiomis akimis geroj pusėj mirksiukas.gif .


oro_buckis.gif aciuks.gif oro_buckis.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 01 10, 16:18)

O kažkuri klausė kaip megzta juodoji dalis: ją mezgiau tiesiog gerosiomis akimis geroj pusėj  mirksiukas.gif
oro_buckis.gif  aciuks.gif  oro_buckis.gif  aciuks.gif

aš klausiau, o neišsitampė po skalbimo?ir kiek siūlų suejo į tą suknelę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 10, 16:30)
aš klausiau, o neišsitampė po skalbimo?ir kiek siūlų suejo į tą suknelę? 4u.gif


Neišsitempė mirksiukas.gif . Mezgiau iš pusvilnės 4u.gif . Sumezgiau 3 baltų siūlų matkiukus ir 3 juodus 4u.gif . Siūliukai Okiteks Oki PERLA 100 g. 250 m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 10, 17:03)
aš darau taip, išsimatuok kiek tau cm reikia, nusimegzk meginuką ir pamatuok kiek akiu yra vienas cm, taip ir nusimegsi tinkama  mirksiukas.gif
man tas pats  drinks_cheers.gif


O tiksliai, gudru. Labai ačiū už patarimą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes,kiek grozybiu primezget ,saunuoles mielosios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Netiketai- tikrai patvirtinai savo nik'a user posted image
Atsakyti