Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 12:17)
Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)


Laaaabai grazute wub.gif ir as tokia dabar mezgu ax.gif o tu kur lapeliu rastelis nuleidinejai akis ar ne? labai graziai siaureja thumbup.gif

I kitas sukneles ir jau akis baigiu praziureti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 11:17)
Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)
user posted image

labai gražu wub.gif , na tokios nau nenumegzčiau nikaip doh.gif
Atsakyti
lizarde ačiū, siaurinau per lapelius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 08 sausio 2009 - 11:51
lotute ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 11:17)
Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)

Labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 12:17)
Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)
user posted image



fantastiska... grazu.... bigsmile.gif 4u.gif thumbup.gif
o gal rasciuku pasidalintum? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 11:17)
Užbaigiau romantiškąją, tik pasuknelės neturiu, tai rodau gulimoj padėtį (na ir dirželio dar neturiu)

labai graziai atrodo thumbup.gif
lapukus kitokiu rastu mezgei,negu originale,bet labai idomiai atrodo.man is viso lapai patinka.apsimegzciau visa lapais ir vaiksciociau smile.gif
as irgi tokia suknele mezgu,tik tokiu pat rastu,kaip originale.rastas isivaziavo,tai kaip automatas varau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 01 08, 12:41)
lizarde ačiū, siaurinau per lapelius  smile.gif


Ir kaip cia taip? g.gif man atrodo raste tada lengva pasimesti blink.gif kai as tokia nelabai patyrusi blush2.gif gal atskleisi paslapti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Polo wub.gif



o čia mano sarafanas nori prie suknelių pasirodyt blush2.gif jei ką - tai pirma mano megzta suknė, nors ir maža rolleyes.gif
user posted image
iš arčiau, nors vistiek viskas čia aišku lotuliukas.gif
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2009 01 08, 14:36)
fantastiska... grazu....  bigsmile.gif  4u.gif  thumbup.gif
o gal rasciuku pasidalintum? mirksiukas.gif

Ačiū smile.gif Tikrąjį aprašymą radau pavėluotai, tai mezgiau šitokiu raštu, o čia tikrasis
Sonatuole, Olaiva, fishke ačiū 4u.gif .fishke puikus sarafanas thumbup.gif
Atsakyti
fishke ir polo puikiai pasidarbuota! 4u.gif
as sitos romantiskosios varianta irgi turiu susimascius... tik vat kada jai lemta isvysti dienos sviesa????
Atsakyti