Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(evax @ 2009 01 06, 17:06)
skersai megzta visa, siule tik per nugara ir per pecius,  na+rankoves ir kapisonas

o aš tą siūlę būčiau šone palikusi, man per nugarą negražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 06 sausio 2009 - 20:01
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 19:01)
o aš tą siūlę būčiau šone palikusi, man per nugarą negražu  4u.gif



tai per sona jei daryt tai jau is dvieju daliu tektu daryti, bet pagal pavyzduka ant sono siules nebuvo, todel ir dariau taip kaip dariau. dabar gal jau kai ka kitaip daryciau, bet is esmes rezultatas neblogas. siule grubi tokia, tai nzn kaip butu per sonus g.gif na, jau yra kaip yra smile.gif malonu sulaukti kitu nuomone, tai adeda isvengti klaidu toliau ir kartais tikrai atkreipi demesi i tai, kai tik kas uzsimena. aciu visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 06, 20:07)
tai per sona jei daryt tai jau is dvieju daliu tektu daryti, bet pagal pavyzduka ant sono siules nebuvo, todel ir dariau taip kaip dariau. dabar gal jau kai ka kitaip daryciau, bet is esmes rezultatas neblogas. siule grubi tokia, tai nzn kaip butu per sonus  g.gif  na, jau yra kaip yra  smile.gif  malonu sulaukti kitu nuomone, tai adeda isvengti klaidu toliau ir kartais tikrai atkreipi demesi i tai, kai tik kas uzsimena. aciu visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man irgi modeliukas patiko. O dėl siūlės - tai mezgant skersai ją juk galima išvis nematomą padaryti, t.y. kad atrodytų kaip be siūlės. mirksiukas.gif
Čia ateičiai, taip sakant... 4u.gif
Atsakyti
Evax, super darbas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 20:01)
o aš tą siūlę būčiau šone palikusi, man per nugarą negražu  4u.gif

Mažiau sėdimoji dalis išsisėdės.
Atsakyti
QUOTE(Kanarele @ 2009 01 06, 21:37)
Man irgi modeliukas patiko. O dėl siūlės - tai mezgant skersai ją juk galima išvis nematomą padaryti, t.y. kad atrodytų kaip be siūlės.  mirksiukas.gif
Čia ateičiai, taip sakant... 4u.gif


o cia kaip g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Evax- super wub.gif
tik as isivaizdavau iskart kaip atrodyciau su tokia suknele stora hihihi.gif gerai kad moteryte kaip sakaliukas, tai puikiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
evax super gavosi modeliukas thumbup.gif drinks_cheers.gif tik as taip pat pritariu Kanarelei galima padaryt kad siules nesimatytu ,nes ir as pabandziau ant dukriuko megztuko ta paslepta siule,tai gavosi labai graziai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek gražių drabužėlių užderėjo thumbup.gif

wub.gif 4u.gif
Atsakyti
superinis madingiausios sezono spalvos modeliukas wub.gif
mergaites, atskleiskit paslapti, arba gal kazkur surastumem kaip gaminti ta nematoma siule? 4u.gif
Atsakyti
Aš kaip suprantu, nuardai primąją eilę ir siuvi abiejų kraštinių kiekvieną akį su akim smile.gif
Nes man irgi truputį ta siūlė per nugarą užkliuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 01 07, 09:11)
Aš kaip suprantu, nuardai primąją eilę ir siuvi abiejų kraštinių kiekvieną akį su akim smile.gif
Nes man irgi truputį ta siūlė per nugarą užkliuvo  ax.gif



patikekit manim, man paciai ta siule baisi, kai ziuriu i nuotraukas, kai realiai tai ji taip i akis nekrenta.bet jau turiu mincui tam zmogeliukui pasiulyt pataisyt sita beda,nes labai susibendravom ir norisi kad graziai atrodytu. deja iskarto nepadariau kaip reikia, buvo labai labai skubiai uzbaigta suknyte, isskalbta ir atiduota(net nemaciau kaip ant jos atrodo kai atidaviau, o dabar nuotraukose ir daugiau trukumu matau,ne tik siule ta bjauria. va ka reiskia skubos darbas doh.gif dar megzdama pagalvojau kaip susiut reiks toki siula stora, o paskui viskas isgaravo. kuo toliau, tuo labiau genda nuotaika beziurint i tas nuotraukas unsure.gif
Atsakyti