Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Jua labai senai pasiziuriu i Jusu visu darelius - dieve, koks grozis ir tikra kantrybes apraiska smile.gif
Siuo metu esu pati uzsikretusi mezgimu - viena liemene - suknele jau pabaigiau ir rengiusi pradeti kita.. kai tik atsasiu budus, kaip ikelti nuotraukyte, butinai parodysiu Jusu teismui savo pirmaja smile.gif
Ir mergaites Jusu visu tempai - nerealus. tik keleta dienu neuzeinu, o jau nauju grozybiu primegzta smile.gif saunuoles visos smile.gif lygiu Jums akiu ir tiesiu siulu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 06, 17:18)
prisiziurejau cia  jusu groziu, pasirodysiu ir as. na, suknele  ne man, uzsakymas buvo dar pries sventes, tik nuotraukas siandien gavau.

user posted image
user posted image

modelis thumbup.gif
Atsakyti
Evax,kokia idomybe-is kurio cia galo taip megzta g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 01 06, 15:55)
Evax,kokia idomybe-is kurio cia galo taip megzta g.gif



skersai megzta visa, siule tik per nugara ir per pecius, na+rankoves ir kapisonas
Papildyta:

pagal sita dariau, siek tiek patobulinom pagal pageidavima klientes ax.gif

user posted image
Atsakyti
Kiek akiu uzmetinejai skersai megzdama,pirma syki matau toki dalyka,tai ne neisivaizduoju
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 01 06, 16:26)
Kiek akiu uzmetinejai skersai megzdama,pirma syki matau toki dalyka,tai ne neisivaizduoju


117akiu, virbalas 5,5nr, siulas storokas, raso 6,5-7 virbalo, bet man per retas mezginys pasirode
iliemenuota nedamezgant eiliu.
Atsakyti
Kiek nedaug akiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 01 06, 16:53)
Kiek nedaug akiu g.gif



nedaug, nes siulas labai storas
Atsakyti
evax super modeliukas user posted image
Atsakyti
aciu 4u.gif
Papildyta:
as pastovi temos skaitytoja, tik kad rasau nedaug ax.gif ikvepimo suknelem semiuosi is Jusu visu darbeliu, tik akd laiko sau megzti truksta
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 06, 17:06)
skersai megzta visa, siule tik per nugara ir per pecius,  na+rankoves ir kapisonas
pagal sita dariau,  siek tiek patobulinom pagal pageidavima klientes  ax.gif

Labai įdomus, nematytas darbelis. Ir modeliui labai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 01 06, 20:14)
aciu  4u.gif
Papildyta:
as pastovi temos skaitytoja, tik kad rasau nedaug  ax.gif  ikvepimo suknelem semiuosi is Jusu visu darbeliu, tik akd laiko sau megzti truksta

Saunuole!!! labau grazu ir idomu. o su mezgimu sau tai suprantu ir man panasiai... tai mazyliui, tai draugei , tai mamai, taiklientei... o pati vis su kiekvienu darbeliu vis tikiesi, kad va jau po sito tai taikrai imsiuosi sau... ax.gif unsure.gif
bet planuose ir labai artimuose 3 sukneles. su jau beveik baigtomis idejomis, kuriu deka grizta mezgimo muza.. smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 06 sausio 2009 - 20:01