Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Visoms, kurias apeme iseiginis tingulys:
Valgiai turbut jau atsibodo (ir net labai) user posted image, uz naujuosius taures jau pakeltos user posted image, tai pats laikas eiti user posted image ir nuveikti ka nors naudingo. Einu ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 01 03, 14:43)
Aš ką tik baigiau viskozinę suknelę, tai patarčiau dėti špulytės siuliuką, kad taip nesitampytų, nes viskozė nerealiai tamposi. Mano nerta suknelė 30 cm buvo pailgėjusi po plovimo  blink.gif

o kiek viskozės % ?
Atsakyti
Sveikos, muzu sulaukusios ir tebelaukiancios!!!

(Mano asmenine muza guli salia, zirafai koja skanauja)

Grazi skani ta baltai raudona gulimoji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sveikinu apsikretusia sukneliu liga - sekmes pradedant ir NESUSTOJANT!!!


O as savo menulio kandi (kuri yra ikvepimas suknelei, jeigu ka) nukandinau!!! Tai va, dar vienas geras dalykas is britisku/amerikonisku aprasymu skaitymo: kaip laisvai pabaigti (tinka ne tik saliams, bet ir suknelems):

Krastine aki nukeli, viena ismezgi (geraja), tas dvi akeles grazini ant kairiojo virbalo, per uzpakalines kilpeles pertraukdama ismezgi (2 gerosios sumegztos), viena aki ismezgi (geraja), ir VEL tas dvi akeles grazini ant kairiojo virbalo, per uzpakalines kilpeles pertraukdama ismezgi (2 gerosios sumegztos), ir taip toliau. Tikrai laisvas, dailus krasto uzbaigimas iseina.

Sekmes!!!
Atsakyti
aciu 4u.gif
tu kaip visada su gerais patarimais book.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2009 01 03, 22:25)
o kiek viskozės % ?


100 % viskozės
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2009 01 04, 12:41)
100 % viskozės

ai, tai pas mane 30, tai gal nieko g.gif
Atsakyti
Mano viskozinė Kalėdinė suknutė išsitampė iki tiek, kad dbr ten tilpčiau su vyru, o ilgis tiktų krepšininkei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 01 04, 18:07)
Mano viskozinė Kalėdinė suknutė išsitampė iki tiek, kad dbr ten tilpčiau su vyru, o ilgis tiktų krepšininkei lotuliukas.gif

Tai gal kad nevargti ir neardyti, tiesiog sukirpk ir susiuk - bus maziau vargo, o jei plati, tai ziurek, dar dvi suknes iseis vienu kartu user posted image ir galesi kam padovanot
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 01 04, 18:58)
Tai gal kad nevargti ir neardyti, tiesiog sukirpk ir susiuk  - bus maziau vargo, o jei plati, tai ziurek, dar dvi suknes iseis vienu kartu user posted image ir galesi kam padovanot

netinka nukirpimo variantas, nes liemuo ties klubais atsirado hihihi.gif
Atsakyti
Oho kaip tau pasiseke gavosi du viename doh.gif
Atsakyti
labas rytas
nu va pagaliau i kompa ikeliau moherine suknute
zadejau zadejau ir kazka numezgiau rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
nuostabu wub.gif ir spalvyte tokia gera wub.gif
Atsakyti