Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Su naujais, mielosios sukneliautojos 4u.gif Daug silūlų ir tiesių virbalų tongue.gif Na ir žinoma, neišsememų "projektų" smile.gif

Ačiū už pagyras bigsmile.gif

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 12 30, 17:52)
o kaip su ta merino vilna yr, ar ji "kanda" kaip kitos vilnos ar yra svelnesne, kuo ji smagiau, geriau ir t.t. nei paprasta vilna? rolleyes.gif  aciu 4u.gif


Aš pati nelabai ką nusimanau tuose siūluose, tai nedaug ką ir paaiškinsiu. Čia specialiai leliui pirkau, jin visiškai nekanda, galima skabt skalbenkėj (yra ženklas "superwash"), minkšta, nesipūkuoja, o svarbiausia šilta.
Vadinas jinai "baby garn". Pirkta ne LT.
Ai, ir labai smagiai nėrės.
Atsakyti
su NAUJAISIAIS 2009 thumbup.gif drinks_cheers.gif , MEILĖS, LAIMĖS IR NEIŠBLĖSTANČIŲ IDĖJŲ KURIANT STEBUKLUS MERGAITĖS, SANTARVĖS JŪSŲ NAMAMS newyear.gif 000054.gif megalol.gif gathering.gif friends.gif slap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 12 29, 12:04)
Na, rodausi jūsų teismui nenusisekusią savo suknelę (čia ilgis jau pataisytas)

http://keep4u.ru/ful...d5d289fb4c4/jpg
http://keep4u.ru/ful...371b1015f4d/jpg

Nežinau ką daryt su juosmeniu, ar pakelt aukščiau ar palikt toks koks yra  g.gif  patarkit?


Sveikos mergyyyyyytes drinks_cheers.gif visas fantastiskuju sukneliu gamintojas su sventemis! 4u.gif

jurgiciuk, jei galima ir as dar pasisakysiu, mat ta suknele pati "ratukinau" mirksiukas.gif NETIESA, kad sukniukas nenusiseke kaip tu sakai schmoll.gif darbukas liuks, labai kruopstus. Pabandyk pakeisti siai suknelei pasuknele - juoda ar t.zalia ir kaspinuka siauresni ir iveri ten, kur tau norisi, kad jis butu, gal net ardyt nereiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasirodyt Kalediniu darbeliu mazai mergytei, o siandien startavau su tokiu sarafanu sau, tik as be rankovyciu darysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 01 02, 21:24)
Sveikos, noriu pasirodyt Kalediniu darbeliu mazai mergytei, o siandien startavau su tokiu sarafanu sau, tik as be rankovyciu darysiu  4u.gif

labai dailios suknelės thumbup.gif
Atsakyti
O mano kur tai dingo azartas mezgimui,cia turbut sventes kaltos verysad.gif
Atsakyti
aš kažkodėl irgi virbalų nebepaimu, nors megztinis laukia g.gif Šventės kaltos, ne kas kitas mirksiukas.gif
Atsakyti
nagi ir mano muza kazkur uzsnudus... nors galva ideju pilna, bet nera azarto verysad.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais, brangiosios wub.gif newyear.gif
Žinot, ir man krizė.. bet ne materialinė,o mezgimo verysad.gif suknelę planavau pabaigt per praeitą ilgąjį savaitgalį,bet taip atrodo,kad ir per šį savaitgalį jos nebaigsiu doh.gif nesuprantu kas darosi,laisvų dienų daug,bet megzt nėra kada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 01 01, 22:43)
jurgiciuk, jei galima ir as dar pasisakysiu, mat ta suknele pati "ratukinau" mirksiukas.gif NETIESA, kad sukniukas nenusiseke kaip tu sakai schmoll.gif darbukas liuks, labai kruopstus. Pabandyk pakeisti siai suknelei pasuknele - juoda ar t.zalia ir kaspinuka siauresni ir iveri ten, kur tau norisi, kad jis butu, gal net ardyt nereiks mirksiukas.gif


Ačiū už pagyras 4u.gif Bandžiau pasuknelę į tamsią pakeist, nelabai žiūrisi, tai tiesiog teko biški pakelti juozmenį ir nusinėriau paprastą dirželį vietoj to geltono. Na, dabar lyg ir patenkinta smile.gif Tikiuosi kita suknelė geriau seksis.
Atsakyti
Sveikos mezgėjos 4u.gif varvinu seilę vartydama šį puslapiuką thumbup.gif ir pati užsikrėčiau ax.gif pati jau senokai ieškojau megztos berankovės suknelės, bet arba mano figūrai netinka arba per trumpa, tad nutariau nusimegzti. dabar mezgu dukrytei sarafaniuką paprasta, o paskui ir mano eilė bus. norėjau kad būtų toks krentantis, tad nusipirkau viskozinių siūlų. skaitau pas jus ir susimasčiau ar nenukars jinai man labai? g.gif planavau paprastai megzti, gal priekyje kokius rombus padaryt...
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2009 01 03, 13:57)
Sveikos mezgėjos  4u.gif varvinu seilę vartydama šį puslapiuką  thumbup.gif ir pati užsikrėčiau  ax.gif pati jau senokai ieškojau megztos berankovės suknelės, bet arba mano figūrai netinka arba per trumpa, tad nutariau nusimegzti. dabar mezgu dukrytei sarafaniuką paprasta, o paskui ir mano eilė bus. norėjau kad būtų toks krentantis, tad nusipirkau viskozinių siūlų. skaitau pas jus ir susimasčiau ar nenukars jinai man labai?  g.gif planavau paprastai megzti, gal priekyje kokius rombus padaryt...


Aš ką tik baigiau viskozinę suknelę, tai patarčiau dėti špulytės siuliuką, kad taip nesitampytų, nes viskozė nerealiai tamposi. Mano nerta suknelė 30 cm buvo pailgėjusi po plovimo blink.gif
Atsakyti