Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(ate42 @ 2008 12 22, 22:19)
Liuks,mieloji.Puiku.Kiek siūliukų sumezgei.Turiu visokių likučių,bet tarpusavyje nederantys.Gal užtektų 0,5 kg?

na pynes reikalaija daugiau siuliuku, bet priklauso nuo sudejimo. Cia tokia moteriska figuryte, tai suejo 7 matkiukai po 250m.
Papildyta:
QUOTE(janike1 @ 2008 12 23, 01:00)
Viliuteee, nuotakos suknute kaip is pasakos ! wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai labai grazi 4u.gif

Zuviuk, Grazi suknute ir pynutes labai fainos thumbup.gif Graziai atrodai 4u.gif  4u.gif  4u.gif


na cia ne as blush2.gif man si suknyte taip graziai neatrodytu - butu kaip ant pakabos neisrysketu pynes mirksiukas.gif
bet labai noriu ir sau tokios rolleyes.gif ar panasios - reiks pasigaminti
Atsakyti
dabar lauksim antros pyneles rasto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 12 22, 10:01)
Viliuteee's groziui ir ranku miklumui neprilygsiu... bet rodausi ir as sviezia savo darbeli... kol kas ne ant modeliuko, bet taip norisi pasidziaugti ilgai lauktu ir stai jau pribaigtu darbeliu blush2.gif  ax.gif
user posted image
ir rastelis is arciau mirksiukas.gif
user posted image

labai gražu wub.gif , o kaip Jūs mezgate? iš dviejų dalių( nugaros ir priekio)? ar kažkaip apvaliai? ir kaip ta vidurinioji pynute mezgasi blush2.gif nelabai suprantu schemutės blush2.gif


QUOTE(zvirble @ 2008 12 23, 08:57)
Zuviukas:), didelis aciu uz pirmosios pynutes rasteli 4u.gif , kantriai lauksime kitos pynutes  blush2.gif  4u.gif

o kaip ta pirmoji pynutė mezgasi? 4u.gif
Atsakyti
stai ir radau antraja 4u.gif

user posted image

o pirmoji mezgasi ir is geros ir is blogos puses - i kur kas paprastesne uz pirmaja - bent man ax.gif
Atsakyti
super, aciu 4u.gif
Atsakyti
dar karteli aciu visoms uz grazius zodzius - be jusu ivertinimu ir patenkintu klienciu nieko nebutu blush2.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 22, 22:27)
Zuviuk,tavo suknelė puiki thumbup.gif  thumbup.gif
  darbelio prie tokios tikrai nemažiau kaip prie mano mocherinukių. ax.gif


is Jusu ypac malonu gauti pagiriama zodi ax.gif
man si suknute yra 4-ta... ir jau galvoj kirba 5-oji. Pirma kuri bus is galvos unsure.gif tikiuosi gausis neprasciau , nei isivaizduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 23 gruodžio 2008 - 11:29
zuviuk, o kaip mezgei is dvieju daliu?
Atsakyti
Zuviukas:) ačiū už raštelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 23, 12:22)
labai gražu wub.gif , o kaip Jūs mezgate? iš dviejų dalių( nugaros ir priekio)? ar kažkaip apvaliai? ir kaip ta vidurinioji pynute mezgasi blush2.gif  nelabai suprantu schemutės blush2.gif
o kaip ta pirmoji pynutė mezgasi? 4u.gif

taip mezgiau is 2 daliu. o vidurinioji - jau rasiau, kad ir geroje ir blogoje puseje mezgasi. kai uzmetat po 3 akiu 2 sumegzti reikia, o is blogos puses atvirksciai - kai sumezgat 2, tai po 3 akiu uzmetimas rolleyes.gif tikiuosi aisku
Atsakyti
Sveikos, atleiskit uz off topic, bet reikia jusu pagalbos 4u.gif kaip uzbaigt mezgini, kad nesutrauktu apacios ir kaklo doh.gif Numezgiau sesei toki megztini is serveteles, plotis viskas ok, kol ant virbalo apsivelka , kai surenku akis, nebeilenda unsure.gif
Atsakyti
Keista,tai surinkinedama akis jas leisk kiek imanoma placiau ax.gif
Atsakyti
Vilutee,

Ikeli darbu tiesiog is aukstesnes lygos biggrin.gif Si nuotakos suknele - tokia negrietineline, tikra ir miela. Tikrai dar karta tekeciau biggrin.gif ar specialu pobuvi sugalvociau tokiai sukniai apsirengt.


QUOTE(selestė @ 2008 12 22, 11:03)
Zuviukas:), fantastiškos pynės 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Labai skaniai suderinta suknele: spalva ir rastai tokie maloniai uzkabliuojantys, bet nereksmingi.

As pastaruoju metu dziugesio pilna. Gal kad lankiausi pas gimines? Kaip miela, kai pamatai sulaukimo dziaugsma - jokie elektroniniai laiskai ar skambuciai to man niekada nepakeis.

Apie sukneles vis dar tik galvoju cool.gif

ARUAL, dekutis uz sveikinimus 4u.gif

Atsakyti