Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Viliuteee, labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Viliuteees darbeliams tai reikia pasidaryti kokia trafaretine žinutę su pagyrimais, o tai kai pamatai koki nauja drabužėlį, žodžių pritūksta iš susižavėjimo ... smile.gif

Labai labai labai gražu... labai thumbup.gif

Kai aš tekesiu, tai tik su mocherine suknele mirksiukas.gif reiks kreiptis i forumietes pagalbos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 21, 18:29)
nuoširdžiausias ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

o dabar rodausi dar vieną netradicinę suknelę netradicinei nuotakai,gaila nesimato suknelės papuošimų kristalais ir perliukais ax.gif

user posted image
user posted image


o gal schemute butu galima
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 21, 18:29)
nuoširdžiausias ačiū visoms už pagyrimus 4u.gif

o dabar rodausi dar vieną netradicinę suknelę netradicinei nuotakai,gaila nesimato suknelės papuošimų kristalais ir perliukais ax.gif

user posted image
user posted image



fantastika!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
tikrai, ziuriu ziuriu ir atsiziuret negaliu wub.gif
Atsakyti
Viliuteee's groziui ir ranku miklumui neprilygsiu... bet rodausi ir as sviezia savo darbeli... kol kas ne ant modeliuko, bet taip norisi pasidziaugti ilgai lauktu ir stai jau pribaigtu darbeliu blush2.gif ax.gif
user posted image
ir rastelis is arciau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Zuviukas:), fantastiškos pynės 4u.gif
Atsakyti
Zuviuk- labai grazi wub.gif
beje, skaiciau, kad naujus metus reikia pasitikti pasipuosus pilkais atspalviais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 22, 11:19)
Zuviuk- labai grazi wub.gif
beje, skaiciau, kad naujus metus reikia pasitikti pasipuosus pilkais atspalviais mirksiukas.gif

aciu visoms uz grazius zodzius ax.gif 4u.gif tai matot mano kliente labai gerai pataike su spalva:)
Atsakyti
Zuviukas pyniuotis laaabaaai fainas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteees groziai isvis kosmiskai nuostabus notworthy.gif wub.gif
o ziuviuko tai paprasysiu pynuciu rasciuko, jeigu galima 4u.gif nerealios pynutes ir pats modeliukas wub.gif
Atsakyti
Nuostabūs jūsų modeliai. Jaunosios suknutė toookia originali prieš visas tas iš nuomos salonų... 4u.gif


Baigės mano sesija, galėsiu ir aš imtis suknelės mezgimo. bigsmile.gif Bet dar norėjau paklaust, kur Kaune nebrangiai būtų galima nusipirkti plonos pusvilnės ar mocheros? Žinau kelias parduotuves centre, bet centras yra centras...
Atsakyti