Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16


viliuteee, nuostabi suknutė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduuse: 20 gruodžio 2008 - 10:27
tikrai grazu wub.gif
taip ir niezti nageliai kazka megzt smile.gif
Atsakyti
Viliuteee wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee kaip visada thumbup.gif

Kažkada ieškojau romantiškosios aprašymo, tai kai jau įpusėjau, radau tikrą aprašymą. nusprendžiau pasidalint, gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Norejau paklausti...noriu nusimegsti megstuka-suknute, na toki ilga megstuka kad uzpakaliuka dengtu...Svarsciau ar tiktu jai siulai 100% akrilo?Kazin ar neissitampys ties uzpakaliuku? kaip manot? g.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
na mano is sukneles irgi ilgas megztinis gavosi, bet neissitampe- visai gerai nesiojasi, o nesioju po namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 15, 21:00)
ačius bigsmile.gif
nu blemb man irgi gundosi tokią nusimegzt...bet pilką thumbup.gif laaaaaaabai gražu ir jauku wub.gif

Labai grazi suknele, as tokios irgi jau senokai noriu. parduotuvese panasias pakilnoju ir padedu, nu kazkaip man gaila tokias sumas moket, kai pati megzt moku.
Gal kartais turit schemute? ir kieksiulu jums isejo tai suknelei, nors siaip auksta ir stambesne nei si mezgeleje nuotraukoj ax.gif
Atsakyti
merginos per kur dar galima ikelti nuotraukas. keep4u.ru kazko man sustreikavo g.gif
ikelsiu parodysiu dukrai megztas sukneles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 20, 21:36)
na mano is sukneles irgi ilgas megztinis gavosi, bet neissitampe- visai gerai nesiojasi, o nesioju po namus smile.gif

O is kokiu siulu mezgei?kokia sudetis ju? g.gif
Atsakyti
user posted image
Jau rodžiau mezgimo mašinų temoj blush2.gif , bet man atrodo, kad kažko trūksta gal reikia ką nors dadėti ? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 19, 21:52)
o čia mano paskutinis darbas pagaliau ne juoda ir ne mocherinė suknelė.


Viliuteee, aš niekaip negaliu atsistebėti jūsų darbų gražumu ir mezgimo tempu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(trysrg @ 2008 12 20, 19:46)
O is kokiu siulu mezgei?kokia sudetis ju?  g.gif

neprisimenu blush2.gif matai, is manes dar mezgeja tokia, kad neziuriu i etiketes ax.gif
bet prisimenu, kad buvo sintetika ir 100% kazko biggrin.gif

Papildyta:
Dusiuk- puiki suknute ir manau, kad nieko netruksta- kaip tik tai, ko reikia wub.gif
Atsakyti
galima kelti nuortaukas per si http://load.imageshack.us/
Atsakyti