Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(selestė @ 2008 12 19, 20:00)
skaitinėjau skaitinėjau temukę, grožėjausi puikiomis suknutėmis ir pati kažko užsimaniau. Pradėjau dirbti. Jau 10 dienų mezgu blush2.gif  Tik man čia pirmas mezginys gyvenime, tai laabai lėtai juda į priekį, bet užsispyrimo netrūksta
Bandau pagal šį modelį. Jei užbaigsiu, pasirodysiu 4u.gif

http://www.tindirind...knute zalia.jpg

Labai grazus modeliukas thumbup.gif Gal tik tie neriniai man tokie truputi schmoll.gif suvulgarina suknele.
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2008 12 19, 20:36)
ir as panasia esu nusiziurejus, tik niekaip neapsisprendziu kiek cia tu akiu reiktu det. jei suknele megztusi nuo virsaus, viskas aisku su akim, bet dabar ...  g.gif  o kiek pati uzdejai? kokio nr. virbalais mezgi? ir kokie siulai?


siūlai Eroica (austriški), virbalai 3.5, uždėjau 182 akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2008 12 19, 20:43)
siūlai Eroica (austriški), virbalai 3.5,  uždėjau 182 akis mirksiukas.gif

dekoju 4u.gif bus daug sventiniu dienu, reiks pradet narpliot
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2008 12 19, 20:41)
Labai grazus modeliukas thumbup.gif Gal tik tie neriniai man tokie truputi  schmoll.gif suvulgarina suknele.


oi iki nėrinių man dar kaip iki Kinijos biggrin.gif Be nėrinių kažkaip raitysis turbūt, manau kažkokia apačia reikalinga... g.gif Jau dabar raitosi .
Rasa32, šiaip tai Tu mano meninė įkvėpėja. Kai pamačiau Tavo nuostabią suknytę, tai panorėjau kažko, o kai nėra kam megzti, tai pradėjau pati blush2.gif
Kadangi pirmas mezginys, ieškojau paprastesnio modelio.
Atsakyti
la perla, nuostabiai papuošei lėlytę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2008 12 19, 19:43)
siūlai Eroica (austriški), virbalai 3.5,  uždėjau 182 akis mirksiukas.gif



o kiek siuliuku suknelei pirkaisi??? (As apaciai aplink dejau 300 akiu blush2.gif bet mano platesne gal ir siulai plonesni)
Atsakyti
seleste,tu auksas-dabar zinosiu kaip megzti savo geltonute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 19, 21:24)
o kiek siuliuku suknelei pirkaisi???  (As apaciai aplink dejau 300 akiu  blush2.gif bet mano platesne gal ir siulai plonesni)

Čia buvo sudėtingas dalykas siūlų kiekis. Pirkau kilogramą, jei liks nieko tokio, kam nors panaudosiu, jei neužteks išeis sarafanas, blogiausiu atveju sijonas lotuliukas.gif Aplink man išeina 364 akys.
Papildyta:
QUOTE(AveM @ 2008 12 19, 21:34)
seleste,tu auksas-dabar zinosiu kaip megzti savo geltonute ax.gif

4u.gif smile.gif džiaugiuosi
Atsakyti
ir mano didžiausi pagyrimai nuostabiai La Perlos suknytei thumbup.gif thumbup.gif

o čia mano paskutinis darbas pagaliau ne juoda ir ne mocherinė suknelė.
Tik nelabai radau ką fotosesijai aprengti,mano kolegei ji ankštoka,o manekenui-didoka ax.gif Ir spalvos tikros nepavyko išgauti,suknelė vyšninė
bet tikiuosi greitu laiku turėsiu foto su suknelės tikraja savininke


user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 19 gruodžio 2008 - 20:53
QUOTE(La Perla @ 2008 12 19, 12:01)



QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 19, 19:52)

o čia mano paskutinis darbas pagaliau ne juoda ir ne mocherinė suknelė.





eikit sau su savo groziais, nu nerealu, fantastiska, na.....truksta zodziu kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o as jau jauciu kad vos sppeju su uzsakymais, o pati liksi be sukneles issvajotos sventems verysad.gif ka jau padarysi, kad atsirado nenumatytu dalyku, per kuriuos vos speju visko padaryt.
Atsakyti
Viliuteee,labai grazi suknute.Bet as kai savo fotkinu suknutes,tai irgi nervas jama,jog foto iskraipo spalvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2008 12 19, 20:49)
oi iki nėrinių man dar kaip iki Kinijos biggrin.gif  Be nėrinių kažkaip raitysis turbūt, manau kažkokia apačia reikalinga... g.gif  Jau dabar raitosi .
Rasa32, šiaip tai Tu mano meninė įkvėpėja. Kai pamačiau Tavo nuostabią suknytę, tai panorėjau kažko, o kai nėra kam megzti, tai pradėjau pati blush2.gif
Kadangi pirmas mezginys, ieškojau paprastesnio modelio.

Be galo faina ka nors ikvepti 4u.gif
O apacioj galima daryt keleta eiluciu stulpelio,kaip ir virsuj,kad nesiraitytu.Na,bet cia tik mano nuomone,gal bus grazu ir su neriniais mirksiukas.gif

QUOTE(Viliuteee @ 2008 12 19, 21:52)
o čia mano paskutinis darbas pagaliau ne juoda ir ne mocherinė suknelė.

thumbup.gif
Atsakyti