Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(Lorette @ 2008 12 18, 00:22)
Aš manau, kad pasijonį galima padaryti iš kelių sluoksnių tiulio. Pasisiūti nėra sunku, jis gražiai papustų suknutės apačią smile.gif Mačiau tokių pasijonių vienoj parduotuvėj, tiesa, jie brangoki buvo, bet pati idėja man patiko thumbup.gif O kai jūs tokios auksarankės mezgime ir nėrime, tai pasijonio siuvimas būtų vieni niekai biggrin.gif  smile.gif  mirksiukas.gif


Tiulio yra dvieju rusiu. Vienas toks visai plonytis, o kitas buna pakankamai standus. Tai du jo sluoksniai labai neblogai sukelia virsutini rubeli. Ir dar galima kokios permatomos standzios medziagos paieskot pasijoniui. As turiu is seniau, tai pasisiuvau po vienu sijonu pasijoni. Super laiko forma user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 18 gruodžio 2008 - 20:29
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 12 18, 14:00)
Labukas visoms  4u.gif Gal kuri mezgėt iš Vernito 100% vilnos, kaip ji nešiojasi ir ar nesiburbuliuoja. Nusimezgiau mėginėlį, tai toks kažkoks standus- kietokas nors ir 4 nr. virbalais mezgiau. Noriu megstuko su pynėm įdomu kaip atrodys, gal ką patartumėt?


Aš mezgiau sarafaniuką. Tos temukės pradžioj yra įmestas. Kol kas jokių nusiskundimų neturiu. šilta ir visai minšta su tais siūlais. Aš ir mezgiau su 4 Nr virbalais, tik galvoju, kad reikėjo su plonesniai, nes panešiojus truputį išplera. Išskalbus vėl viskas gerai. O gal šiaip per plačiai pasidariau ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 12 18, 20:31)
Aš mezgiau sarafaniuką. Tos temukės pradžioj yra įmestas. Kol kas jokių nusiskundimų neturiu. šilta ir visai minšta su tais siūlais. Aš ir mezgiau su 4 Nr virbalais, tik galvoju, kad reikėjo su plonesniai, nes panešiojus truputį išplera. Išskalbus vėl viskas gerai. O gal šiaip per plačiai pasidariau ir viskas  g.gif



Ačiū už atsakymą 4u.gif

Papildyta:
Tai man gal 3,5 virbalais pabandyt, nes aš irgi galvoju su pynėm megst. 3 nr. virbalais bandžiau tai kietokas mezginys g.gif
Atsakyti
Labukai biggrin.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 12 18, 13:39)
na cia net nustebau... as irgi sali bemegzdama nusprendziau jo rasta panaudoti sukneleje blush2.gif  ax.gif  na ziuresim kai psitos idejos realiai atrodys bigsmile.gif


Niu buna biggrin.gif Sakau, kad tos idejos laksto buriais, ir kartais panasios laksto.


QUOTE(garbanota avyte @ 2008 12 18, 14:32)
o kaip atrodo tas menulio kandis? pavadinimas tai laaabai skamba bigsmile.gif  gal; bent mazyti fragmentuka parodytum? ax.gif


Tuoj tuoj parodysiu. Cia retas mano mezginys pagal schema biggrin.gif
O taip vadinas, nes tokis oficialus pavadinimas biggrin.gif Ir spalva parinkau tokia, kad tebetinka.
Menulio kandies schema

Va cia gabaliukas (jau yra gerokai daugiau)
user posted image

QUOTE(vaiduuse @ 2008 12 18, 15:55)
bijau ir aš neišmanėle pasirodyt, nežinau to mėnulio kandies  schmoll.gif  blush2.gif



4u.gif

QUOTE(ARUAL @ 2008 12 18, 16:00)
sveikutes hi.gif
grizau ir as prazuvele i seima blush2.gif
dabar renkuosi is jusu grozybiu  wub.gif
nors tiek laiko nemezgus bus sunku.....



Sveikute!!!!

Kaip gyvuoji?

QUOTE(fishke @ 2008 12 18, 21:14)
šita man lb niam  wub.gif
user posted image

user posted image


Uj kokia NIAM!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 gruodžio 2008 - 21:33
Pagalvojau,jei sie modeliukai anksciau butu pateke i mano akirati,tai savo suknute buciau paplatinusi,o dabar mano rastelis panasus tik ji tiesi verysad.gif
Atsakyti
tikrai apetitingai atrodanti suknute... Na bet as ir taip jau tokia eile darbu turiu, kad verkt norisi. Ir labai skubu iki Kaledu pradziuginti viena forumiete... tikiuosi manotriusas tiks patiks ir bus ivertintas blush2.gif ax.gif o tada jau greitai greitai bus ir mano isvajota suknele suknele suknele ... tikiuosi speti sioje temoje pasirodyti g.gif
Atsakyti
gadget3, as kaip tik ta pacia "kandi" baigineju biggrin.gif ir sutapk tu man taip thumbup.gif tik mano kita spalva ir moheris. O kokie tavi siulai? fainas toks plonumas ir graziai rastas matosi, kai be puko wub.gif
sorry uz offtopic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 12 18, 21:14)
šita man lb niam  wub.gif
user posted image

user posted image



labas rytas!
nuostai suknute
Atsakyti
labas rytukas hi.gif

QUOTE(gadget3 @ 2008 12 18, 20:32)
4u.gif
Sveikute!!!!

Kaip gyvuoji?

labas labas 4u.gif
gyvuoju, tik va su mezgimu laaaabai apsileidus blush2.gif
bet tikiuosi sugrizti i doros kelia smile.gif
ir va dabar labai jau uzstrigo sita suknele- niam niam biggrin.gif gal gi bandyt g.gif
Atsakyti
eva,

ten italiska vilna nestora. Kita is kasmyro dar nestoresnio megsiu. Si paemiau technikos ivaldymui smile.gif

ARUAL,

doros kelias visada su tavim, tik kartais buna pertrauku aktyvume, ar ne???

Atsakyti
tikekimes, kad taip ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
WOW,

ARUAL,

As gi tik dabar paveizejau tavo parasa!!!!! SVEIKINU!!!!

Tik dabar, kai pati pagimdziau, supratau, kaip sunku buti mama -taip laikaisi laikaisi, kad nesprogtum is dziaugsmo!!!





sukneles sukneles sukneles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 gruodžio 2008 - 11:23