Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

Labukai!!!

As vis dar mintimis su jumis, o pati menulio kandi |(shalis toks) mezgu, jau sugalvojau, kad tas rastas itin dailiai sukneles apacia papuostu. Ir siaip suknelines mintis galvoju, galvoju biggrin.gif

Matau, cia dailiai ne tik mintimis, bet ir sukniomis ir sarafanyciais prasineset!!! Sveikinu!!! Ta nebaigtuke stiprios kavos su pienu rusvumo idomi, jau laukiu, kada uzmatysiu baigta ir ant modelikes biggrin.gif

Kazkas norejo modeliniu foto tos juodos mano kriaukleles - taigi didele ji man. Dovanu iskeliauja. Jei asmenybe, gausianti ta suknia, sutiks, pafotysiu biggrin.gif

O su nelle intensyviai a/z mezgam/komanduojam ta ONLINE suknele, taip linksmai ir gyvai biggrin.gif

Tiesiu siulu, geru ideju!!!!
Atsakyti
Idejos.

Ilga ideja slidiems siulams user posted image

Margai dryzuota ideja user posted image


Tiesiog drasiai marga ideja user posted image

Silueto ideja user posted image katuks, cia tau 4u.gif

Grafiska ideja user posted image

Papildyta:
Vasariska kimono dryziuke biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 18, 12:31)
Idejos.

katuks, cia tau 4u.gif


oi, Gadget3, kokia tu šaunuolė. nepamiršti manęs 4u.gif
šitas siluetas seniai mane vilioja, tik kol kas neįgyvendinamas mezgime doh.gif tai ką dabar mezgu, sijonine dalimi turėjo būti panašu, bet gavos kas gavos, viiisai nepanašu. teks megzt dar ir dar, kol gausis ko noriu biggrin.gif
dar man labai graži ta grafiška idėja.... pritaikius siluetą, gal ir nieko gautųs....

o čia mano indėlis idėjoms. panašu, kad iš mezgimo žurnalų, turėtų būti ir schemos matyt, bet deja dar neradau
user posted image
user posted image
user posted image

o va taip galima paderinti virbaliukus su vašeliu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 18 gruodžio 2008 - 11:31
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 18, 10:58)
Labukai!!!

As vis dar mintimis su jumis, o pati menulio kandi |(shalis toks) mezgu, jau sugalvojau, kad tas rastas itin dailiai sukneles apacia papuostu. Ir siaip suknelines mintis galvoju, galvoju biggrin.gif




na cia net nustebau... as irgi sali bemegzdama nusprendziau jo rasta panaudoti sukneleje blush2.gif ax.gif na ziuresim kai psitos idejos realiai atrodys bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif Gal kuri mezgėt iš Vernito 100% vilnos, kaip ji nešiojasi ir ar nesiburbuliuoja. Nusimezgiau mėginėlį, tai toks kažkoks standus- kietokas nors ir 4 nr. virbalais mezgiau. Noriu megstuko su pynėm įdomu kaip atrodys, gal ką patartumėt?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 18, 11:58)
Labukai!!!

As vis dar mintimis su jumis, o pati menulio kandi |(shalis toks) mezgu, jau sugalvojau, kad tas rastas itin dailiai sukneles apacia papuostu. Ir siaip suknelines mintis galvoju, galvoju biggrin.gif

Matau, cia dailiai ne tik mintimis, bet ir sukniomis ir sarafanyciais prasineset!!! Sveikinu!!! Ta nebaigtuke stiprios kavos su pienu rusvumo idomi, jau laukiu, kada uzmatysiu baigta ir ant modelikes biggrin.gif

Kazkas norejo modeliniu foto tos juodos mano kriaukleles - taigi didele ji man. Dovanu iskeliauja. Jei asmenybe, gausianti ta suknia, sutiks, pafotysiu biggrin.gif

O su nelle intensyviai a/z mezgam/komanduojam ta ONLINE suknele, taip linksmai ir gyvai biggrin.gif

Tiesiu siulu, geru ideju!!!!


o kaip atrodo tas menulio kandis? pavadinimas tai laaabai skamba bigsmile.gif gal; bent mazyti fragmentuka parodytum? ax.gif

Atsakyti
bijau ir aš neišmanėle pasirodyt, nežinau to mėnulio kandies schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikutes hi.gif
grizau ir as prazuvele i seima blush2.gif
dabar renkuosi is jusu grozybiu wub.gif
nors tiek laiko nemezgus bus sunku.....
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 18, 16:00)
sveikutes hi.gif
grizau ir as prazuvele i seima blush2.gif
dabar renkuosi is jusu grozybiu  wub.gif
nors tiek laiko nemezgus bus sunku.....
Priprasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2008 12 18, 15:00)
sveikutes hi.gif
grizau ir as prazuvele i seima blush2.gif
dabar renkuosi is jusu grozybiu  wub.gif
nors tiek laiko nemezgus bus sunku.....


Na sveika, sveika prapuolenę biggrin.gif
Matau yra su kuo sveikint.. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 12 18, 15:10)
Na sveika, sveika prapuolenę  biggrin.gif
Matau yra su kuo sveikint..  nestuke.gif  4u.gif

aciu 4u.gif pagaliau jau galima sveikint mirksiukas.gif
tik va mezgima ziauriai apleidus- reikia pradet kazkaip. Jauciu vel megsiu tokia pacia, kur Gadget nuo A iki Z padejo, tai nebus taip sunku, nes as gi vis dar nemoksa blush2.gif
Atsakyti
šita man lb niam wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 18 gruodžio 2008 - 20:15