Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(lotute @ 2008 12 16, 17:00)
mergaites, o jūs sukneles apvaliai mezgate ar iš dviejų dalių(priekio ir nugaros) 4u.gif


as norejau suknyte megzt nuo pazastu apvaliai, bet kaledos jau netoli, tai nusprendziau nerizikuot ir megzt is dvieju daliu, kad but garantuotai, kad suknyte bus baigta sventem bigsmile.gif apvaliai dar nesu mezgus, tai zaidimams laiko biskiuka truksta ax.gif


Capricorn tu auksaranke wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragiuke @ 2008 12 17, 10:45)
Capricorn tu auksaranke  wub.gif  thumbup.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 16, 22:27)
Sveikos, norėčiau nusimegzti kažką panašaus.
user posted image
Kokius siūlus naudoti? Moherą?
Ir, kažin, ten tas viršus (rankovės ir kaklas) atskirai ar prie to paties...  ax.gif

jetau sitas modelis nerealus wub.gif o manau jam tiktu ir labai plonyte pusvilne. Smyrna berods buna tokia. tikrai graziai ziuretusi ax.gif kai pribresiu tokiam darbui, nes kol kas pasidaviau... doh.gif galbut sita reikes ir man atidziau susirupinti ax.gif
Atsakyti
Capricorn kokie gražūs siūlai, aišku ir sarafanas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 16, 21:27)
Sveikos, norėčiau nusimegzti kažką panašaus.
user posted image
Kokius siūlus naudoti? Moherą?
Ir, kažin, ten tas viršus (rankovės ir kaklas) atskirai ar prie to paties...  ax.gif

graži suknelė, tik realiai ji bus kitokia, matosi kad pasijonis su lanku ten yra mirksiukas.gif
galima ir moherą, ir pusvilnę-svarbu kad plonas siūliukas būt drinks_cheers.gif viršus atskiras drinks_cheers.gif

QUOTE(polo @ 2008 12 17, 11:16)
Capricorn kokie gražūs siūlai, aišku ir sarafanas  biggrin.gif  thumbup.gif

ačiū bigsmile.gif
siūlai tokie pereinantys drinks_cheers.gif man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 17 gruodžio 2008 - 11:24
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 17, 12:23)
graži suknelė, tik realiai ji bus kitokia, matosi kad pasijonis su lanku ten yra  mirksiukas.gif
galima ir moherą, ir pusvilnę-svarbu kad plonas siūliukas būt drinks_cheers.gif viršus atskiras  drinks_cheers.gif


Ou, dėkui už patarimus. 4u.gif Na, reikės pergalvoti su tuo pasijoniu, gal kažkaip permodeliuot suknelę. Viena tik aišku, kad viršų mėginsiu tokį pat padaryt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 17, 14:12)
Ou, dėkui už patarimus.  4u.gif Na, reikės pergalvoti su tuo pasijoniu, gal kažkaip permodeliuot suknelę. Viena tik aišku, kad viršų mėginsiu tokį pat padaryt.  ax.gif

aš palikčiau modelį tokį pat drinks_cheers.gif tai kas kad bus kritimas šiek tiek siauresnis mirksiukas.gif vistiek graži bus wub.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu,kaip ten ta apacia iskarpyta ar cia nuo rastelio ar cia megzta atskirai is keliu kamuoliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 12 17, 21:02)
As tai nesuprantu,kaip ten ta apacia iskarpyta ar cia nuo rastelio ar cia megzta atskirai is keliu kamuoliuku g.gif

mano galva ten nuo viršaus megzta apačion ir platinta, o tada jau atskirai patys galai bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos, seniai nebuvau pas jus. Bet jau dabar uzeinu su nauju kuriniu blush2.gif na, dar ryt apnersiu kakla, iversiu sniureli ir tada jau prasysiu MB ant manes nufotkint... ax.gif
Atsakyti
Amade,labai grazi spalvyte ir rastelis,lauksim ant modelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 17, 15:12)
Ou, dėkui už patarimus.  4u.gif Na, reikės pergalvoti su tuo pasijoniu, gal kažkaip permodeliuot suknelę. Viena tik aišku, kad viršų mėginsiu tokį pat padaryt.  ax.gif


Aš manau, kad pasijonį galima padaryti iš kelių sluoksnių tiulio. Pasisiūti nėra sunku, jis gražiai papustų suknutės apačią smile.gif Mačiau tokių pasijonių vienoj parduotuvėj, tiesa, jie brangoki buvo, bet pati idėja man patiko thumbup.gif O kai jūs tokios auksarankės mezgime ir nėrime, tai pasijonio siuvimas būtų vieni niekai biggrin.gif smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 17 gruodžio 2008 - 23:27