Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

mergaites, o jūs sukneles apvaliai mezgate ar iš dviejų dalių(priekio ir nugaros) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 16, 10:04)
dabar papasakosiu savo nuotykius lotuliukas.gif  gal kam pravers? o gal dar labiau supainios?
mezgu moherinę suknią. nusimezgu mėginuką: 20 akiųx20eilių. pamatuoju: 10cmx8 cm. išskalbus niek nesikeičia. pasiskaičiuoju: mano klubai 100 cm (mezgu nuo klubų žemyn), taigi kiek akių reiktų? taip, 220. na man pasirodo daugoka g.gif  užsidedu truputį mažiau: 190 akių.
ką tik baigiau megzti motyvą iki apačios, o dieve blink.gif ten kur turėjo būti 100 cm, pas mane 200 cm.
kame kampas?ar nuo siūlų tai priklauso? nuo mezgimo rašto, virbalų? taigi virbalai tie patys, raštą pradėjau tik po kokių 8 eilių, iki tol mezgiau kaip ir mėginuką.

eisiu paskalbt, patampyt kur reik, gal kas pagerės. o šiaip tai kol kas labai nepergyvenu, nes ilgio trūksta, tai megzdama aukštyn, kol iki tų klubų prieisiu, pasiaurinsiu, bet kas gausis jeigu reikai dvigubai siaurinti?

tai va. doh.gif

gyveni ir mokaisi biggrin.gif

QUOTE(AveM @ 2008 12 16, 10:11)
Va kame kampas ir as nezinau,is to pacio siulo mezgiau ir dukrai ir sau,turbut dar daug kas priklauso nuo rastelio nuo kiekvienos mezgejos ranku ir aplamai,kaip sako tenka nemazai ardyti biggrin.gif


tas teisybe,ardyti tenka
QUOTE(AveM @ 2008 12 16, 10:34)
Taigi va ir sako,kad mezgejos yra kantrybe pasizymintis zmones biggrin.gif

megzti mezgu,o va kantrybes taure pustuste,sakiau reikes eiti prasyt,akd kas paskolintu,kol saviske prisipildys(turbut eilej prie ugio stovejau,kai kantrybe dalino)
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2008 12 15, 21:50)

Labai graži wub.gif
Atsakyti
Mezgu is dvie daliu,bet jei tureciau patogius valinius virbalus butinai megzciau aplink iki pazastu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau nusimegzti kažką panašaus.
user posted image
Kokius siūlus naudoti? Moherą?
Ir, kažin, ten tas viršus (rankovės ir kaklas) atskirai ar prie to paties... ax.gif
Atsakyti
Nezinau,bet galvoju,kad suknute ant petneseliu,o rankoves uzdedamos ax.gif g.gif
Atsakyti
ir aš norėjau jau klaust, ar aplink megzt geriau, ar iš dviejų dalių, mat pradžiai bandysiu tik sijoną megzt, taip sakant pasitreniruosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkada turejau patogius valinius virbalus,tai man mezgimas aplink gavosi graziau ir lengviau,nei dabar mezgu dalimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 12 16, 22:33)
Nezinau,bet galvoju,kad suknute ant petneseliu,o rankoves uzdedamos ax.gif  g.gif


Man ten atrodo kaip skylė kaži kokia, kur dar liemenėlė visa kyšo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 15, 20:57)
pakeiciau sniurelius kaspineliais , kazi ar geriau atrodo suknele


man sitaip graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erškėtrožė @ 2008 12 17, 00:27)
Man ten atrodo kaip skylė kaži kokia, kur dar liemenėlė visa kyšo.  biggrin.gif

pasuknelė ten matyt g.gif , juk ir sijonukas papūstas.o kaip liemenėlei truputį per skysta biggrin.gif bet kad skylė, tai sutinku
Atsakyti
Kadangi sarafaniukas irgi suknelinės giminės hihihi.gif , įkeliu parodyt dukriukui pabaigtą darbiuką mirksiukas.gif šalia jo, komplektuke mobilkai rankenukas-kapšiukas mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
[/quote]
Atsakyti