Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(AveM @ 2008 12 16, 14:11)
Va kame kampas ir as nezinau,is to pacio siulo mezgiau ir dukrai ir sau,turbut dar daug kas priklauso nuo rastelio nuo kiekvienos mezgejos ranku ir aplamai,kaip sako tenka nemazai ardyti biggrin.gif

nu bet moherą ardyti doh.gif deja deja, tik labai užsispyręs žmogus gali kievieną akelę krapštyti. o ypač kai mano sijono apačia, net skaičiuje pasimečiau, apie 650 akių
Atsakyti
Taigi va ir sako,kad mezgejos yra kantrybe pasizymintis zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 15, 18:57)
pakeiciau sniurelius kaspineliais , kazi ar geriau atrodo suknele


Labai daili suknelė thumbup.gif Taip kruopščiai numegzta, kaip iš katalogo 4u.gif 4u.gif Iš kokių siūliukų, kokio nr. virbalai ir kiek suėjo?
Atsakyti
Ateinantys metai bus geltonos spalvos,mastau nusimegzti geltona suknute,bet nezinau ar vilkesiu,nemegstu sios spalvos biggrin.gif nors pati esu kuda,bet drabuziai visi juodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2008 12 16, 12:50)
Labai daili suknelė  thumbup.gif  Taip kruopščiai numegzta, kaip iš katalogo  4u.gif  4u.gif  Iš kokių siūliukų, kokio nr. virbalai ir kiek suėjo?



aciu visoms.

siuliukai 50 % vilna, is rites. kiek suejo g.gif , reiktu pasvert suknyte . virbalai 3.5 nr, kaip visada beveik pas mane. o siuliukai suvyti is 12 siuleliu ( mamyte turejo darbelio) ir dar plonesni nei Vernitinukai stabilizuoti parduotuviniai doh.gif
Atsakyti
pasveriau apie 700 gr mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės,

man reikia jūsų patarimų. baisiai noriu nusimegzti suknelę, tačiau mano figūrėlė nepasižymi tobulumu. mano ūgis 156 cm, o klubai-100. esu kriaušės tipo. noriu šiltos suknelės. tiesiog netoleruoju kiauraraščių (jie nuostabūs, bet ne ant manęs). būtų smagu, jei ką patartumės, pradedant nuo siluetų, rašto, ilgio iki kokie tai siūlai ir kiek jų reikėtų.
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2008 12 15, 13:37)
Na, o čia dukrytės sunkytė, šiandien buvom pasipuošę Kalėdoms darželyje:

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai gražu smile.gif
QUOTE(AveM @ 2008 12 16, 05:10)
Ateinantys metai bus geltonos spalvos,mastau nusimegzti geltona suknute,bet nezinau ar vilkesiu,nemegstu sios spalvos biggrin.gif nors pati esu kuda,bet drabuziai visi juodi ax.gif

Bet juk geltona turi galybę atspalvių - nuo gelsvos iki beveik oranžinės smile.gif Be to, gali pabandyti kokį dviejų spalvų derinuką, gal atrasi ką gražaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 16, 09:49)
na, šiokie tokie patarimai iš irgi manekeniškos figūros neturinčios ax.gif
  nesirinkti tiesaus modelio, geriau kokį nors platėjantį;
  didesnė iškirptė, kad atitrauktų dėmesį nuo nenorimų demonstruoti vietų;
  nesirinkti horizontalių raštų arba spalvinio išdėstymo;

na ir, megzti rūbeliai labai jau išryškina visokius"gelbėjimosi ratus", tai neblogai būtų įsigyti figūrą koreguojančius apatinius mirksiukas.gif

o šiaip.....iš patirties: gaminu jau trečią suknelę. pirmoji buvo nerta, atrodė mano manymu neblogai, bet nesugalvojant ką daryti su pasuknele, iškeliavo pas kitą šeimininkę (ko dabar kartais pasigailiu), antroji megztoji, deja, laukia eilės išardymui, nes visiškai ne mano modelis, šiuo metu gaminama trečioji, moherinė, kurios likimas irgi neaiškus biggrin.gif
bet esmė, kad prisižiūriu visokių grožių, virtuliai prisimatuoju ir vistiek noriu, ir vistiek mezgu bigsmile.gif gal trečias kartas nemeluos g.gif

kažkur esu mačiusi modeliukų su apkūnesnėm manekenėm, jei rasiu, įmesiu





O tai ačiū, tikrai vertingi patarimai thumbup.gif
Vis dėl to pradėjau suknikę, o kas gausis matysim finale. Jei neišsigasiu pati tai ir jums parodysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 16 gruodžio 2008 - 17:30
QUOTE(katuks @ 2008 12 16, 12:04)
dabar papasakosiu savo nuotykius lotuliukas.gif  gal kam pravers? o gal dar labiau supainios?
mezgu moherinę suknią. nusimezgu mėginuką: 20 akiųx20eilių. pamatuoju: 10cmx8 cm. išskalbus niek nesikeičia. pasiskaičiuoju: mano klubai 100 cm (mezgu nuo klubų žemyn), taigi kiek akių reiktų? taip, 220. na man pasirodo daugoka g.gif  užsidedu truputį mažiau: 190 akių.
ką tik baigiau megzti motyvą iki apačios, o dieve blink.gif ten kur turėjo būti 100 cm, pas mane 200 cm.
kame kampas?ar nuo siūlų tai priklauso? nuo mezgimo rašto, virbalų? taigi virbalai tie patys, raštą pradėjau tik po kokių 8 eilių, iki tol mezgiau kaip ir mėginuką.


mochera visada tempiasi i ploti. meginuka matuojant reikejo patempti i ploti kiek issitempia smile.gif
Atsakyti
Tai mano va sita nuo puses gelsva,bet as mastau megzti ryskiai geltona pyniuota
http://keep4u.ru/img...79aa36c5373.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AveM: 16 gruodžio 2008 - 18:30
QUOTE(La Perla @ 2008 12 16, 20:01)
mochera visada tempiasi i ploti. meginuka matuojant reikejo patempti i ploti kiek issitempia smile.gif

ax.gif tai ateityje jau žinosim, o dabar teks suktis iš esamos padėties kitais būdais biggrin.gif
Atsakyti