Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

rugija wub.gif wub.gif gražu labai.
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 15, 21:00)
ačius bigsmile.gif
nu blemb man irgi gundosi tokią nusimegzt...bet pilką thumbup.gif laaaaaaabai gražu ir jauku wub.gif

Kad labai greitai mezgasi, per 1,5 sav. nusimezgiau, neskaitant, kad du maži vaikiukai namie ax.gif
Atsakyti
Na, o čia dukrytės sunkytė, šiandien buvom pasipuošę Kalėdoms darželyje:
user posted image
Atsakyti
Rugija,labai grazu ax.gif o jau mazasis modelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 12 15, 19:16)
O apkuniai figurai irgi yra visokiu modeliu,kurie paslepia nemegiamas vietas mirksiukas.gif


O pavyzdžiui blush2.gif
Aš taip pat gundausi megzti suknelę, jau ir siūlus juodus nusipirkau, tai liko tik modeliuką išsirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2008 12 15, 23:40)
O pavyzdžiui  blush2.gif
Aš taip pat gundausi megzti suknelę, jau ir siūlus juodus nusipirkau, tai liko tik modeliuką išsirinkti  g.gif
Oi,kad as tai nieko neturiu pasiulyti,cia merginos ikelia modelius,o as renkuosi,praejusiose temose tikrai labai daug pav. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2008 12 16, 00:40)
O pavyzdžiui  blush2.gif
Aš taip pat gundausi megzti suknelę, jau ir siūlus juodus nusipirkau, tai liko tik modeliuką išsirinkti  g.gif

na, šiokie tokie patarimai iš irgi manekeniškos figūros neturinčios ax.gif
nesirinkti tiesaus modelio, geriau kokį nors platėjantį;
didesnė iškirptė, kad atitrauktų dėmesį nuo nenorimų demonstruoti vietų;
nesirinkti horizontalių raštų arba spalvinio išdėstymo;

na ir, megzti rūbeliai labai jau išryškina visokius"gelbėjimosi ratus", tai neblogai būtų įsigyti figūrą koreguojančius apatinius mirksiukas.gif

o šiaip.....iš patirties: gaminu jau trečią suknelę. pirmoji buvo nerta, atrodė mano manymu neblogai, bet nesugalvojant ką daryti su pasuknele, iškeliavo pas kitą šeimininkę (ko dabar kartais pasigailiu), antroji megztoji, deja, laukia eilės išardymui, nes visiškai ne mano modelis, šiuo metu gaminama trečioji, moherinė, kurios likimas irgi neaiškus biggrin.gif

bet esmė, kad prisižiūriu visokių grožių, virtuliai prisimatuoju ir vistiek noriu, ir vistiek mezgu bigsmile.gif gal trečias kartas nemeluos g.gif

kažkur esu mačiusi modeliukų su apkūnesnėm manekenėm, jei rasiu, įmesiu

nors va dabar truputį paprieštarausiu sau:
tarkim toks modelis, ilgesnis tik, jeigu pečių ir juosmens srityse dėti tamsias spalvas, turėtų irgi neblogai atrodyti
user posted image

va dar parodysiu merginą rastą Osinkoj su megzta suknute
user posted image

na ir ką? ne taip jau blogai juk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 16 gruodžio 2008 - 09:16
Laba diena, vis žiūrinėjau jūsų megztas sukneles ir aš nusprendžiau nusimegzti, bet net nežinau nuo ko pradėti ax.gif kaip apskaičiuoti, akis kiek jų reikia uždėti, gal gali kas nors paaiškinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 16, 09:31)
Laba diena, vis žiūrinėjau jūsų megztas sukneles ir aš nusprendžiau nusimegzti, bet net nežinau nuo ko pradėti ax.gif kaip apskaičiuoti, akis kiek jų reikia uždėti, gal gali kas nors paaiškinti? blush2.gif

koks klausimas-toks ir atsakymas: plačiai reikia akių daugiau, siaurai-mažiau... hihihi.gif jei norisi konkrečiau: reikia modeliuką, jo raštą matyt ir žinot pačios parametrus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 12 16, 09:31)
Laba diena, vis žiūrinėjau jūsų megztas sukneles ir aš nusprendžiau nusimegzti, bet net nežinau nuo ko pradėti ax.gif kaip apskaičiuoti, akis kiek jų reikia uždėti, gal gali kas nors paaiškinti? blush2.gif

pirmiausiai uzsidek ant virbalo tarkim 20 akiu ir pamegzk pavyzduka kokia 10 eiliu. tada ji isskalbk. pamatuosi kiek 20 akiu sudaro cm. jei suknele mezgi nuo apacios (dazniausiai taip mezgama) pasimatuoji centimetru kiek tau reikia apacioje centimetru ir apsiskaiciuoji kiek reiks akiu. tarkim tavo pavyzdzio 20 akiu sudaro 10 cm o tau reiktu kad suknutes apacia butu 110 cm. tai ir skaiciuoji:
20 a - 10 cm
x a - 110 cm

tada x= (20*110)/10= 220 akiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 12 16, 13:22)
pirmiausiai uzsidek ant virbalo tarkim 20 akiu ir pamegzk pavyzduka kokia 10 eiliu. tada ji isskalbk. pamatuosi kiek 20 akiu sudaro cm. jei suknele mezgi nuo apacios (dazniausiai taip mezgama) pasimatuoji centimetru kiek tau reikia apacioje centimetru ir apsiskaiciuoji kiek reiks akiu. tarkim tavo pavyzdzio 20 akiu sudaro 10 cm o tau reiktu kad suknutes apacia butu 110 cm. tai ir skaiciuoji:
20 a - 10 cm
x a  - 110 cm

tada x= (20*110)/10= 220 akiu smile.gif

dabar papasakosiu savo nuotykius lotuliukas.gif gal kam pravers? o gal dar labiau supainios?
mezgu moherinę suknią. nusimezgu mėginuką: 20 akiųx20eilių. pamatuoju: 10cmx8 cm. išskalbus niek nesikeičia. pasiskaičiuoju: mano klubai 100 cm (mezgu nuo klubų žemyn), taigi kiek akių reiktų? taip, 220. na man pasirodo daugoka g.gif užsidedu truputį mažiau: 190 akių.
ką tik baigiau megzti motyvą iki apačios, o dieve blink.gif ten kur turėjo būti 100 cm, pas mane 200 cm.
kame kampas?ar nuo siūlų tai priklauso? nuo mezgimo rašto, virbalų? taigi virbalai tie patys, raštą pradėjau tik po kokių 8 eilių, iki tol mezgiau kaip ir mėginuką.

eisiu paskalbt, patampyt kur reik, gal kas pagerės. o šiaip tai kol kas labai nepergyvenu, nes ilgio trūksta, tai megzdama aukštyn, kol iki tų klubų prieisiu, pasiaurinsiu, bet kas gausis jeigu reikai dvigubai siaurinti?

tai va. doh.gif
Atsakyti
Va kame kampas ir as nezinau,is to pacio siulo mezgiau ir dukrai ir sau,turbut dar daug kas priklauso nuo rastelio nuo kiekvienos mezgejos ranku ir aplamai,kaip sako tenka nemazai ardyti biggrin.gif
Atsakyti