Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(garbanota avyte @ 2008 12 15, 12:26)
o siandie jau rodo man tavaja suknike, niu tikrai laaaaaaaaaaaabai grazi, bet labai noretus visa jos grozi pamatyt, tad stovincios nuotraukos reiktu bigsmile.gif

tingiu vėl rengtis ir pozuot, nebent per kalėdas fotkinsiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2008 12 15, 17:04)
Ačiū  wub.gif
Kažkaip pirmą kartą pasiryžau nusimegzti kažką didesnio nei šalikas hihihi.gif

Vaiduuse, sutinku su AveM, kad reikia tiesiog pradėti...
Man pradžioj irgi baugu buvo, kad lėtai eisis, ir mesiu pusiaukelėje, bet panaudojau tokį triuką - sijoną mezgiau iš 6 atskirų dalių, kol jis susiaurėjo iki liemens, tada viską sujungiau ir mezgiau toliau. O kai dalimis taip mezgi, tai žiūrėk, kelios valandos, ir viena dalis sijono baigta. Dar kelios, ir kita, jau žiūrėk gatava... Taip kad toks triukas (aišku, čia jau pats suknelės modelis turi būti toks, kad galėtum dalimis išskaidyti) pasiteisino kaip pirmam didesniam mezginiui smile.gif Pabandyk, gal tai padės ir tau pasiryžti  ax.gif

nu jūs mane čia labai sugundėt su suknele, bet nuo kurio galo pradėt megzt? Nuo apačios? Kokie siūlai tinkamiausi ir kiek jų reikės? dar ir modelio savo apkūniam kūneliui nerandu g.gif
Papildyta:
la Perla, thumbup.gif tavo suknutė
Atsakyti
Na as tai nuo apacios mezgu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 12 15, 17:56)
Na as tai nuo apacios mezgu ax.gif

ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kitas dalykas jei buciau apkunesne,aisku rinkciausi tamsia spalva,geriausiai juoda,bet yra moteru,kurios nemegsta juodos,todel renkasi kazka tamsaus ax.gif O apkuniai figurai irgi yra visokiu modeliu,kurie paslepia nemegiamas vietas mirksiukas.gif
Atsakyti
Capricorn , tavoji fantastiška wub.gif wub.gif
Atsakyti
swoon.gif swoon.gif swoon.gif lotuliukas.gif
niekaip neatsižiūriu į voratinklio nėrinukus(mocheriniai sijonukai ir suknelytės) bigsmile.gif
reik suimt save užu ausų ir kibt į darbą
Atsakyti
pakeiciau sniurelius kaspineliais , kazi ar geriau atrodo suknele
Atsakyti
Kiek pamenu , tai šitaip man gražiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 15, 19:57)
pakeiciau sniurelius kaspineliais , kazi ar geriau atrodo suknele
Grazuuuuuu....... wub.gif
Atsakyti
Pilkosios interpretacija:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 12 15, 18:32)
Capricorn , tavoji fantastiška  wub.gif  wub.gif

ačius bigsmile.gif

QUOTE(rugija @ 2008 12 15, 20:50)
Pilkosios interpretacija:
user posted image

nu blemb man irgi gundosi tokią nusimegzt...bet pilką thumbup.gif laaaaaaabai gražu ir jauku wub.gif
Atsakyti