Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.16

QUOTE(La Perla @ 2008 12 14, 19:47)
sveika, ka tik apziurejau tavo grozi  wub.gif  wub.gif  saunuole  thumbup.gif
maniskis kostiumelis gime per 5 dienas  lotuliukas.gif  nezinau kokia bus pasuknele


dėkoju bigsmile.gif pasirodo yra ir dar virbalomaniakių be manęs lotuliukas.gif
QUOTE(garbanota avyte @ 2008 12 14, 22:25)
man irgi nerodo


nu ką dabu reik padaryt? gal kompe trūkst pas tave ko nors? g.gif
QUOTE(sushi @ 2008 12 15, 03:56)
Kad ir jau kiek gal pavėluotai,

ačiū mirksiukas.gif oj tavoji kokia jauki wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tokio spartumo niekad nepasieksiu schmoll.gif Capricorn, sushi, jūsų suknelės man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduuse: 15 gruodžio 2008 - 08:25
QUOTE(Capricorn @ 2008 12 15, 08:15)
dėkoju bigsmile.gif pasirodo yra ir dar virbalomaniakių be manęs lotuliukas.gif

beje per kaledas atrodysim panasiai: as irgi nusimezgusi juoda mocherinuke sau smile.gif man juoda spalva visgi lieka juoda: ir lieknina ir atrodo prabangiai ir visa kita mirksiukas.gif nors as dar ir raudonos maniake blush2.gif
Atsakyti
oi kiek grožybių pridėjot wub.gif visos tik puošias tik puošias šventėm, šaunuolės 4u.gif
o aš turiu kelis klausimus, nors čia gal labiau į moheros mezgimo temą tiktų g.gif bet kadangi rezgu suknią, tai nepamaišys
Klausykit, man mezgant mohera labai pūkuojasi. tai klausimas, gal išskalbus nustoja pūkuotis? nes jei vistiek pūkuojas, tai koks tada mano MB kostiumas bus g.gif , kai aš jam į parankę pasikabinsiu?

o kitas klausimukas labiau gal La Perlai adresuotas blush2.gif man labai patiko tavo bordinis sijonukas, ir kadangi jau pasidalinai schemute sijonuose, tai maniškės suknelės sijoninė dalis turėtų būti tokia pat. jau numezgiau iki 41 eilės, bet man mažoka ilgio. ar daug taviškis išsitempė? ir apskritai, ar mohera daug ištysta, nes mano mėginukas 20x20 tai visai nepatyso.... ar tai reiškia, kad ir toks platus sijonas netys?
mezgėjos, ką sako jūsų patirtis? nes nežinau, ar galvoti kažkokį pailginimą, ar laukti kol ištys?
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 12 15, 08:25)
tokio spartumo niekad nepasieksiu  schmoll.gif  Capricorn, sushi, jūsų suknelės man labai patiko  thumbup.gif

ačiū bigsmile.gif

QUOTE(La Perla @ 2008 12 15, 08:26)
beje per kaledas atrodysim panasiai: as irgi nusimezgusi juoda mocherinuke sau  smile.gif man juoda spalva visgi lieka juoda: ir lieknina ir atrodo prabangiai ir visa kita  mirksiukas.gif  nors as dar ir raudonos maniake  blush2.gif

mat kaip thumbup.gif gal gali įmest kaip atrodo taviškė? g.gif

QUOTE(katuks @ 2008 12 15, 08:52)
mezgėjos, ką sako jūsų patirtis? nes nežinau, ar galvoti kažkokį pailginimą, ar laukti kol ištys?

man nesipūkavo nei mezgant, nei išplovus schmoll.gif
o dėl ilgio, kai išpolviau - truputį patampiau kiek reikėjo ir tikrai pailgėjo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukai biggrin.gif graziosios!!!

Per svenciu balius bus daug daug daug nugriuvusiu, bet jau ne ziurkiu, nes kai iseis sukneliu kurejos, savo darbais apsigerbusios, tai bus UUUCH!!!!!

Katuks, tau su moheriu gali buti tiesiog nenusiseke, nes geras (=geros kokybes ir gerai suverptas) pukus laiko praktiskai prie saves, ir ju nepametineja.[COLOR=green]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 gruodžio 2008 - 11:04
niu merginos- jus visos tiesiog nuostabios 4u.gif ir rankeles darbscias turit bigsmile.gif
visu sunknutes puikios thumbup.gif tikrai, sios sventes bus pacios graziausios, jaukiausios kurejoms ir i jas beziurintiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 12 15, 12:53)

Katuks, tau su moheriu gali buti tiesiog nenusiseke, nes geras (=geros kokybes ir gerai suverptas) pukus laiko praktiskai prie saves, ir ju nepametineja.[COLOR=green]

drinks_cheers.gif viską ką galvoju apie šitus siūlus jau išsakiau Mezgėjų klube mad.gif

kad visai nebūtų ne į temą, va kokią grožybę parodysiu
user posted image
Atsakyti
Na rodau ir as savas,tik ne kokia nuotrauku kokybeuser posted image
Papildyta:
Dar vienauser posted image
Papildyta:
Cia dukrosuser posted image
Atsakyti
sushi,labai fainute suknike 4u.gif wub.gif
Atsakyti
AveM, man labiausiai patiko dukros suknelė thumbup.gif taip gražiai tas raščiukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Taip tas rastelis priduoda grozio mezginiui,tik aisku nuotraukoje ne taip gerai atrodo kaip originalas ax.gif
Papildyta:
Dar ir liemenukas po apacia raudonas sviecia
Atsakyti