Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

QUOTE(tesa20 @ 2009 04 17, 08:27)
Tai tikriausiai ir man reikėtų nutraukti tuos vitaminus, nes tiek pradėjo spuogai kilti ant veido, kad jau baisu darosi  scare.gif  bijau.gif
O kokius vitaminus panos jūs naudojot??  ax.gif

as naudojau "Pregnacare"
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2009 04 22, 14:47)
as naudojau "Pregnacare"



as ir geriau siuos, bet man netiko.. pradejo pykint, bandziau kitus gert, bet ir nuo kitu pykino.. g.gif verysad.gif aij nu bet mano labai sudetingas nestumas, tai nieko negaliu sakyt..gal ne nuo vitaminu pykino, zodziu.. unsure.gif
wub.gif
user posted image
Atsakyti
As prie jusu berainciuju jungiuosi, kiek ziuriu pansaus likimo,mane ir beria pre ranku sulenkimus ir koju sulenkimus, pradejau stebeti maista tai pirmas alergenas kiausiniai o toliau sokoladas, vengiu siu produktu berimas nyksta,bet buna vakarais uzpuola niezulio priepuolis smile.gif
Atsakyti
as daugiausia nakti nusikasydavau.. tada nesugebedavau saves kontroliuoti.
Atsakyti
Turėjau aš problemą doh.gif Nuo B grupės vitaminų (o nėštukių vitaminuose pagrindas jie ir yra),dar gerdavau magnį+B6.Niežėdavo ir berdavo kojų pėdas ir rankas.Net sutindavo ir atrodydavo kaip dilgėlių nuplaktos.Laksčiau per gydytojus.Galvojau,kad su kepenim bėda.Nors tuo metu buvo 29 sav.,o cholestazė nėštumo pabaigoj pasireiškia.Ir nuo alergijų prirašę buvo vaistų (bet aš jų negėriau blush2.gif nes lapelio info buvo parašyta,kad nestuke.gif griežtai draudžiama blink.gif ) Pasikonsultavau su ginium,patarė negert vitaminų ir vietoj magnio+B6 pradėjau gert magnesium diasporal.Na ir ką,praėjo viskas g.gif
Atsakyti
aha, veida daznokai paberdavo..kol praejo, ir nuovargis prisidejo ax.gif
Atsakyti
Mane nestumo pradzioje irgi bere g.gif Kojos buvo nuvarytos spuogiukais raudonais. Gydytojas pasake, kad pastebeciau ir jeigu nepraeitu, tai darys tyrimus ir nustatyts ar tai elergija ar ne smile.gif Bet kol sulaukiau gydytojo konsultacijos man tai praejo ax.gif Todel ir likau nesupratusi nuo ko man ir kaip tas berimas verysad.gif
Atsakyti
Man siaubingai beria krūtinę, kaltinu hormonus ir laukiu kol viskas baigsis smile.gif
Atsakyti
Man jau mėnuo laiko laiko beria kojų linkius ir niežti unsure.gif Galvojau, kad gal nuo vitaminų, nes kaip tik juos buvau pradėjusi gerti.Tai nustojau juos gerti, o bėrimas ir toliau tęsiasi.Suprasti nuo ko beria irgi sunku.Juk dabar tie vaisiai ir daržovės ne naminiai, nupurkšti visokiais ššš, o valgyti juos bandau, kad gauti "vitaminų"( kurių turbūt ir su žiburių ten nerasi).
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 05 27, 08:05)
Man jau mėnuo laiko laiko beria kojų linkius ir niežti unsure.gif Galvojau, kad gal nuo vitaminų, nes kaip tik juos buvau pradėjusi gerti.Tai nustojau juos gerti, o bėrimas ir toliau tęsiasi.Suprasti nuo ko beria irgi sunku.Juk dabar tie vaisiai ir daržovės ne naminiai, nupurkšti visokiais ššš, o valgyti juos bandau, kad gauti "vitaminų"( kurių turbūt ir su žiburių ten nerasi).

na man gine irgi sake kad gal nuo vitaminu, nebegeriau ir nepraejo.. Paguldzius i ligonine istyre, tai buvo nesciuju cholestaze (turbut taip parasiau..) verysad.gif
Atsakyti
o as niekur nesiguliau, tik stebejau savo organizma ir galiu drasiai teigti, kad nuo vienokiu ar kitokiu dalyku mane beria.. va padariau eksperimenta: atsigeriau po ilgo laiko melionu sulciu ir is karto vakare mane isbere... taip ir ekperimentuoju... rolleyes.gif siaip, linkiu tau tik kantrybes nestuke.gif mirksiukas.gif

user posted image
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liinnuutte @ 2009 05 28, 14:49)
o as niekur nesiguliau, tik stebejau savo organizma ir galiu drasiai teigti, kad nuo vienokiu ar kitokiu dalyku mane beria.. va padariau eksperimenta: atsigeriau po ilgo laiko melionu sulciu ir is karto vakare mane isbere... taip ir ekperimentuoju... rolleyes.gif siaip, linkiu tau tik kantrybes  nestuke.gif  mirksiukas.gif

user posted image
wub.gif

Radot ka gerti nestumo metu sultis ir aišku juk nenatūralias, geriau šviežių išsispauskit,tai tikrai maziau bers bigsmile.gif Dabar dar berti gali ir nuo akcijiniu pomidoru rolleyes.gif O mano berimas tai praeina,tai vel paastrėja ir niekaip nezinau nuo ko doh.gif
Atsakyti