Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

Yra kazkokia invekcija (nepamenu pavadinimo) kai beria nestukiu kunus (ne veida, nes veidas tai del hormonu) reikia eiti pas gydytoja. Man buvo israse tepalo kuris per pora savaiciu padejo.

Kudykiui jokios zalos nera tik tiek kad mamyte vargina niezulys.
Atsakyti
tai as zinau tai, buvau nejusi pas gydytoja, tai man tepalu prirase, tai gal jau men laiko kankinuosi, bet pagaliau praeina. clap_1.gif tai vyras man kaip zandaras pastoviai draudzia, primena, kad nesikrapstyciau protest.gif
Atsakyti
man visa nugara spuogais isbere doh.gif gyvenime ju ten neturejau. bet pas gydytoja dar neisiu, gal praeis unsure.gif
Atsakyti
mane buvo per pirmą nėštumą išbėrę, labai žiauriai, naktimis negalėjau miegoti, o vaistus gerti galėjau tik nuo 6mėn. ir tai tik ketvirtuką, kad leliukui nepakenkčiau. alergenų kiekis kraujyje buvo 10 kartų didesnis nei norma. Su antru jau tokių problemų nebuvo smile.gif . man labiausiai padedavo karšta vonia, ko nėštukėms nerekomenduojama, netgi labai nerekomenduojama.
Atsakyti
Jerguteliau, mane po nakteles irgi isbere, taciau neniezti, bet tik veida ir dar patinimas atsirado, labiausiai ant akiu jauciasi tokios kaip uzkritusios atrodo blink.gif pas gine tik kita savaite pasirodyt turesiu, kazin laukt kitos savaites ar dabar nueit nieko nelaukus unsure.gif
Atsakyti
na del veido berimo as nzn, buvau 3men isberta, bet ziuru jau praeina bigsmile.gif ginekologe sake, kad gali but uo nestumo isberimai, o gal ir maisto kazkokio netinkamo suvalgei unsure.gif
Atsakyti
Na siandien veidas dar toks siurkstokas, taciau nepatines ir isberimo jau beveik nebera smile.gif Kaip tu Liinnuutte sakai tikriausiai kazka netinkamo suvalgiau essen.gif bet kaaa, net keista, niekam seniau nebuvau alergiska g.gif
Atsakyti
Mane irgi ėmė siaubingai bert. Įtariu, kad alergiškai, bet vis nesuseku kam g.gif Galvojau, kad nuo saldumynų ar citrusininių vaisių, bet dabar porą sav. nieko iš jų nevalgau ir visvien doh.gif Ypač vakarais užeina. Ir tas bėrimas toks labai keistas: tokiais spuogais kaip uodo įkandimas blink.gif ir dar kaip niežti doh.gif Daugiausiai ant krūtinės, pilvo, nugaros ir rankų riešų. Iškyla tie spuogai ir po kelių valandų praeina. O po to kitur iškyla doh.gif Šiaip niekad jokiam maistui nebuvau alergiška unsure.gif
Atsakyti
o as galvojau, kad cia tik man tokie dalykai darosi ax.gif Kad paberia veida, nugara ir krutine, tai nieko nuostabaus, nes man jau antras nestumas ir tai jau nebestebina, be to tie spuogeliai primena jaunatvinius. O vat jau kelios dienos ant vienos kojos ties klubu atsirado nedidelis plotelis keisto berimo, jo neniesti, bent jau kol nepalieti, tai net ir nelieciu. Patepu dukrytes tepaliuku nuo issutimu, tai greit nusvieseja, bet jei ilgiau netepa, tai po nakties vel isryskeja. Manau, kad kazkoks alergenas isryskejo, ytariu, kad nuo zalios arbatos, nes nei pirmo nestumo metu, nei antro dali jos negalejau gerti del nepaaiskinamu priezasciu. Dabar lyg ir skanu, bet po keliu dienu vartojimo ir berimas atsirado. Tai vat ir dvejoju rolleyes.gif
Atsakyti
as ir niekada gyvenime nebuvau alergiska maistui, valgiau kada noriu ir kiek noriu, bet va, cia tikriausiai kazkoks nestumo pozymis g.gif eisiu antr prasyt siuntimo del alergijos nustatymo, gal rimtai kazkas netinka maziukui g.gif o mano grupioke sako, kad jei beria tai mergaites laukies wub.gif 4u.gif na, bet nzn kiek yra teisybes jos zodziuose, nes mano maziukas slapukas - nenori but atpazintas biggrin.gif
Atsakyti
Tas vietas kur beria pabandykite plauti ir kompresiuka uzdeti su lakisiaus zole,nuo berimu padeda ir nekenkia
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2009 01 10, 13:35)
va turiu jums klausima, ar tada,kai isbere vartojote vitaminus nescosioms? nes kai as isgeriau 2 tabletes ju, mane puikiai isbere.... juose visuose yra padidintas vit. B grupes kiekis, ir kas jautresnis jiems sauniai beria...



Kai as pradejau gerti vitaminus, man labai isbere visa nugara, kakla ir net galva, taciau nenieztejo. Nubegau pas dermatologa, israse gaminamu skystu vaistu,kuriais reikia tepti, bet stai jau gal kokie 3 men, jei ne daugiau, tas berimas (tiksliau gal spuogeliai ) vos vos apmazejo. Buvau dar karta pas dermatologa, tai sake gali buti ir del hormonu pokyciu. Tuos vitaminus pakeiciau kitais, tai berimas bent jau neplinta. Tikiuosi leliukui nepakenks....
Atsakyti