Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

man buvo isbere pilva raudonais spuogais, buvau apie 8sav. seip nenieztedavo, bet jei pasikasydavau tada jau negaledavau sustot biggrin.gif kaip atsirado is niekur taip patys ir pradingo mazdaug per savaite dvi..
daktares paklausiau sako, cia nuo nestumo, net nepaziurejo i spuogus... gerai, kad viskas susitvarke.. smile.gif
Atsakyti
Oij aš šiandien irgi atsikėliau visa kaip uodų sukandžiota, tokie raudoni dideli spuogai ant rankų, pečių, nugaros, ant kojos irgi, ant vienos rankos dėmė išvis 2,5 cm. ir niežti, bet ne visus. Išlipau iš lovos ir išsigandau, vyrui nei vieno spuogo nėra, tai uodai atkrenta. Tikiuos, kad nieko rimta. Dar tik savaitė kaip naujam bute, tai galvoju, gal kokie vabalai iš sienų lenda, na bet juk mieste, ne kaime esam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 05 21, 08:25)
Oij aš šiandien irgi atsikėliau visa kaip uodų sukandžiota, tokie raudoni dideli spuogai ant rankų, pečių, nugaros, ant kojos irgi, ant vienos rankos dėmė išvis 2,5 cm. ir niežti, bet ne visus. Išlipau iš lovos ir išsigandau, vyrui nei vieno spuogo nėra, tai uodai atkrenta. Tikiuos, kad nieko rimta. Dar tik savaitė kaip naujam bute, tai galvoju, gal kokie vabalai iš sienų lenda, na bet juk mieste, ne kaime esam  doh.gif



Ziuriu labai senai cia besilankyta, bet gal kas uzsuks smile.gif Va man panasi situacija kaip ir Mistake.... vakar buvau kaimo sventeje, sedejom ant pievos, vakarop pradejo uodai kasti... vakar jau jauciau, kad petys sukastas, bet daugiau nieko... atsikeliu ryte, o ant ranku, ties alkunemis, raudoni dideli guzai, (as jau turbut nusikasius buvau), ir tik kur alkunes ir ant peties vieno... ant koju keli yra, ir ant uzpakaliuko.... Isigandau, galvoju, gal namuose koks gyventojas kandus apsigyveno, bet vyras nera sukandziotas... nesuprantu kame reikalas.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2010 07 05, 17:49)
Ziuriu labai senai cia besilankyta, bet gal kas uzsuks  smile.gif  Va man panasi situacija kaip ir Mistake.... vakar buvau kaimo sventeje, sedejom ant pievos, vakarop pradejo uodai kasti... vakar jau jauciau, kad petys sukastas, bet daugiau nieko... atsikeliu ryte, o ant ranku, ties alkunemis, raudoni dideli guzai, (as jau turbut nusikasius buvau), ir tik kur alkunes ir ant peties vieno... ant koju keli yra, ir ant uzpakaliuko.... Isigandau, galvoju, gal namuose koks gyventojas kandus apsigyveno, bet vyras nera sukandziotas... nesuprantu kame reikalas....  g.gif



As po sodybos nuo pirmadienio ant abieju koju ir peties turiu kelis tamsius guzus - ir paraude, ir patine, ir ziauriai niezti. Nors uodu ikandimams siaip esu atsparesne - istveriu nesikasiusi... Ir praeina. O dabar niekaip nepraeina.
O priedo pedos pabertos smulkiais raudonais spuogais ir ant koju pirstu isvis puslytes ir ju tiek daug... Cia tai itariu nuo zolytes kokios bus mums alergija. Nors anksciau niekada tokiu dalyku nebudavo..
Jeigu plis zadu kreiptis i gyd.
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2010 07 05, 18:49)
Ziuriu labai senai cia besilankyta, bet gal kas uzsuks  smile.gif  Va man panasi situacija kaip ir Mistake.... vakar buvau kaimo sventeje, sedejom ant pievos, vakarop pradejo uodai kasti... vakar jau jauciau, kad petys sukastas, bet daugiau nieko... atsikeliu ryte, o ant ranku, ties alkunemis, raudoni dideli guzai, (as jau turbut nusikasius buvau), ir tik kur alkunes ir ant peties vieno... ant koju keli yra, ir ant uzpakaliuko.... Isigandau, galvoju, gal namuose koks gyventojas kandus apsigyveno, bet vyras nera sukandziotas... nesuprantu kame reikalas....  g.gif

Man rodos uodai siemet kazkokie "infekuoti" , kiekviena kart kai griztu is kaimo siemet, kasausi vos ne savaite, kaip kokios skruzdes begiotu. Niekad taip nera buve anksciau. Bert tai neberia, bet tiesioj vietoj nat odos niezti, po to spuogeliai atsiranda. Niezulys prasideda po to kai bent vienas uodas igelia. doh.gif
Atsakyti
Tie dideli spuogai apie kurios rasiau, praejo.... patepiau pora dienu su fenistil tepalu...
Bet kas dabar daros - nesuprantu doh.gif Dermatologas nieko doro nepasake, gal nuo saules, nuo prakaitavimo ir vsio... dave tokio tepaliuko, kuris man nif...a nepadeda g.gif Ant vienos kojos vidines puses demes raudonos, kuriu vidurys sausas, net atrodo lupasi odele.... po to ant pilvo demikes raudonos atsirado, kurios plinta ir darosi issisausejimai, kas baisiausia plinta doh.gif Ant krutu, ranku, nugaros maziau, bet yra.... atrodau siaubingai...... Nu nedasunta..... galvojau, kad gal nuo per didelio valgymo serbentu, agrastu, nes kirtau kaip isprotejus, bet deja, kankinu save - nevalgau, ir jokio pagerejimo........ Net pikta lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mane isbere nuo pazastu iki pilvo apacios, kuo daugiau prausiuosi tuo daugiau tu berimu, galvojau kad nuo prakaito kai tokie karcsiai tai net nezinau ka daryti gine iswjo atostogu, o pas seimos gyd pakliusiu ryt ar keliu dienu begyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 07 19, 09:50)
Sveikutes mane isbere nuo pazastu iki pilvo apacios, kuo daugiau prausiuosi tuo daugiau tu berimu, galvojau kad nuo prakaito kai tokie karcsiai tai net nezinau ka daryti gine iswjo atostogu, o pas seimos gyd pakliusiu ryt ar keliu dienu begyje doh.gif



Sveikute smile.gif O kaip tave beria? tik spuogiukais ar demelem, nusausejimais ar dar kaip...??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2010 07 19, 14:30)
Sveikute  smile.gif  O kaip tave beria? tik spuogiukais ar demelem, nusausejimais ar dar kaip...???  g.gif

Spuogiukais. Buvau pas seimos gyd, tai tas paziurejas be jokiu tirimu pasake jog cia ne nuo prakaito, o kazkokia alergija. Nieko nepaskyre. dar pasake maziau praustis po dusu, nes vanduo tik erzina doh.gif Galvoju vaziuoti i ligonine, bet bijau kad gali del berimo nepriimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 07 19, 18:36)
Spuogiukais. Buvau pas seimos gyd, tai tas paziurejas be jokiu tirimu pasake jog cia ne nuo prakaito, o kazkokia alergija. Nieko nepaskyre. dar pasake maziau praustis po dusu, nes vanduo tik erzina doh.gif  Galvoju vaziuoti i ligonine, bet bijau kad gali del berimo nepriimti g.gif



O tu neimk i galva, vaziuok ir viskas, paaiskink, kad tau tavo sveikata rupi, ir nori zinoti kame cia to berimo priezastis... Pas dermatologa net nereikia siuntimo, prisiregistruoji ir jei reikia lauki eiles. Jie privalo tave apziureti. Dar siulyciau paprasyti odos gydytojo lapelio, su irasu, kad tu lankeisi, ir kas tau nustatyta... visada reikia apsidrausti.... As kai buvau, visko paprasiau, reikalauti net neprireike. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolkike @ 2010 07 19, 09:31)
Tie dideli spuogai apie kurios rasiau, praejo.... patepiau pora dienu su fenistil tepalu...
Bet kas dabar daros - nesuprantu  doh.gif  Dermatologas nieko doro nepasake, gal nuo saules, nuo prakaitavimo ir vsio...  dave tokio tepaliuko, kuris man nif...a nepadeda  g.gif    Ant vienos kojos vidines puses demes raudonos, kuriu vidurys sausas, net atrodo lupasi odele.... po to ant pilvo demikes raudonos atsirado, kurios plinta ir darosi issisausejimai, kas baisiausia plinta  doh.gif  Ant krutu, ranku, nugaros maziau, bet yra.... atrodau siaubingai...... Nu nedasunta..... galvojau, kad gal nuo per didelio valgymo serbentu, agrastu, nes kirtau kaip isprotejus, bet deja, kankinu save - nevalgau, ir jokio pagerejimo........ Net pikta  lotuliukas.gif



Vakar buvau pas dermatologa... Diagnozavo - rozine dedervine. doh.gif Vakarais po 1 tb, tevagylio, ir dar tokio tepalo, kuri vaistinej gamina israse....
Atsakyti
Kaip saunu, kad nebeatsiranda alergisku mamyciu ir nestuke.gif . thumbup.gif

Rasiau, kad man diagnozavo rozine dedervine.... jau issigydziau, padejo baltas skystis gaminamas vaistineje thumbup.gif Papildomai tepiau EMOLIUM special emulsion kremuku. thumbup.gif atsikraciau bjaurybes
Atsakyti