Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

[quote=fleita,2009 06 12, 11:47]
Vestuvėse, kuriose mes piršliavome, jaunieji buvo paruošę šokį pagal Aistės ir Marijono "Jūratę ir Kąstytį", labai gražu ir prasminga buvo wub.gif http://www.youtube.c...h?v=WVq_KmnRWzg
[/quo


Musu vestuvine daina thumbup.gif Superine ir laaaaaabai virpinanti sirdi wub.gif
Atsakyti
[quote=Lilly2012,2011 04 07, 20:25]
Man labai gražios dainos yra - Ronan Keating - This I Promise You, Norah Jones - Come Away with Me


Man Ronan Keating ta daina irgi labai grazi. Ziauriai!! Bet as ta daina pasiliksiu filmuotai medziagai ax.gif
Atsakyti
o kaip jums LALEH "Live Tomorrow" arba Joe Cocker - You Are So Beautiful ?
galvoju is siu dvieju dainu rinktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 13, 10:19)
o kaip jums LALEH "Live Tomorrow" arba  Joe Cocker - You Are So Beautiful ?
galvoju is siu dvieju dainu rinktis  unsure.gif

abi labai grazios, bet rinkciausi antraja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 13, 09:19)
o kaip jums LALEH "Live Tomorrow" arba  Joe Cocker - You Are So Beautiful ?
galvoju is siu dvieju dainu rinktis  unsure.gif

aš apie laleh live tomorrow irgi galvojau smile.gif man labai labai wub.gif wub.gif

bet MB lyrinių nepripažįsta... gal kuri žinot gražią romantišką dainą kad būtų reaggae arba techno stiliaus ? doh.gif
Atsakyti
mes planuojam pradzioje kazka leto susokti, o paskui palinksmint svecius ir pradet koki hip hopa lotuliukas.gif norisi ko nors linksmesnio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 20, 08:15)
mes planuojam pradzioje kazka leto susokti, o paskui palinksmint svecius ir pradet koki hip hopa  lotuliukas.gif  norisi ko nors linksmesnio  bigsmile.gif


šaunuoliai smile.gif aš irgi už kažką linksmesnio, kad vestuvės nebūtų tik barbių ir kenų pasirodymo šou biggrin.gif
bet MB išvis šokti nenori, o jei dar kokį lėtą valsą reiktų, tai sako jam diena iš gyvenimo išbraukta būtų... tai ieškau kažko kas atitiktų jo ir mano poreikius bendrai... nors jau bandau susitaikyti su ta mintim kad be šokio būsim unsure.gif
Atsakyti
as irgi pries valsa lotuliukas.gif be to reikia gerai moket sokt, kad graziai atrodytu, nes kiek ziurejom per youtuba kas bande tai tragiskai, nes niekas i ritma nepataikydavo lotuliukas.gif o Jus nenorit tiesiog apsikabint graziai ir palinguot ratu, na kaip mokyklos laikais panasiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 20, 08:30)
as irgi pries valsa lotuliukas.gif  be to reikia gerai moket sokt, kad graziai atrodytu, nes kiek ziurejom per youtuba kas bande tai tragiskai, nes niekas i ritma nepataikydavo lotuliukas.gif  o Jus nenorit tiesiog apsikabint graziai ir palinguot ratu, na kaip mokyklos laikais panasiai smile.gif

Na ne, aš ir pati jei jau šokti, tai šokti gražiai arba išvis nešokti, tam planuoju nueiti į kelias pamokėles. Bet ne valsą pasimokinti, o tiesiog žingsnelius, apsisukimus ir kitus triukus, kad gražiai žiūrėtųsi, bet pirma reikia dainą surasti ax.gif nežinau, man tas palingavaimas kažkaip ne kaip .... rolleyes.gif
Atsakyti
nezinau, gal pasikartosiu http://www.youtube.c...h?v=LlAH9bEnr5c bet paziurekit, man pradzia nei per daug nei per mazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ayrikaa @ 2011 04 20, 07:30)
o Jus nenorit tiesiog apsikabint graziai ir palinguot ratu, na kaip mokyklos laikais panasiai smile.gif

Man tai tokie "šokiai" labai ni ni ni, geriau jau tada išvis nešokt, negu siūbuot.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2011 04 20, 13:11)
Man tai tokie "šokiai" labai ni ni ni, geriau jau tada išvis nešokt, negu siūbuot.


o jus pvz nueje i kluba kai leta daina groja is karto valsa varot ar dar ka? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti