Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(vietine1986 @ 2011 01 08, 01:25)
Sveikos as ieskau savo jauniesiems kokios romantiskos dainos valsui norejau paklausti ar imanoma is yuotubes pvz ja parsisiusti?

Taip, įmanoma.

Mes šoksim pagal KC Jojo - All my life, po pusės dainos perjungsime į The Time of my Life wub.gif
Atsakyti
aš tai norėčiau kažko nestandartinio, svajonė būtų išmokti sušokti kažką gražaus pagal šią dainą http://www.youtube.c...feature=related wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif tik MB tai tikrai nepasirašys, ne jo stilius verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 15 vasario 2011 - 15:58
QUOTE(jums @ 2011 01 05, 20:27)
Ji jau paverge mano sirdi  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif tai tikrai.... wub.gif
Papildyta:
man pati nerealiausia daina...take that ( we can rule the world )
My Webpage bet jaciu valsa sunkoka susokti butu pagal sita daina.... verysad.gif gal tada musu klipukui panaudotume.... g.gif
o siaip dar turiu keleta variantu...
My Webpage ,ir http://www.youtube.c...h?v=RRNdmkH8zrI nu ir koki milijona enrikes iglesio.... doh.gif pvz sita zodziu turim koki milijona dainu ir prisiminimu,isirinkti neimanoma.... doh.gif
Atsakyti
Ir kaip JB reaguoja į visokias Mariah Carey ir Iglesijus? Ar pasirašo tokiom saldybėm? g.gif
Atsakyti
Musu daina tai be jokiu abejoniu Southern Sons - Hold me in your arms wub.gif

http://www.youtube.c...h?v=35lgNa1BOvs

O siaip turim minciu duetu padainuoti - kolkas nusiziurejom daina E.Iglesias ir Alsu "You're my number one" ax.gif repetuojam, bet niekur instrumentines versijos negaunu kolkas doh.gif
Na, o as pati ruosiu siurpriza ir noreciau sudainuoti "Dream a little dream of me" 4u.gif

Bent jau maniskiui patinka romantiskos dainos, na jei ir nepatiktu kasdien - vestuvems jos labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tikrove: 12 kovo 2011 - 11:01
QUOTE(Tikrove @ 2011 03 12, 11:56)
O siaip turim minciu duetu padainuoti - kolkas nusiziurejom daina E.Iglesias ir Alsu "You're my number one"  ax.gif repetuojam, bet niekur instrumentines versijos negaunu kolkas  doh.gif


Galiu atsiųsti instrumentinę versiją biggrin.gif Man emailą į AŽ įmeskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 03 12, 12:12)
Galiu atsiųsti instrumentinę versiją  biggrin.gif  Man emailą į AŽ įmeskit smile.gif

nerealiai Gutte drinks_cheers.gif 4u.gif taciau, nevisa daina atsisiunte, o tik koks trecdalis verysad.gif gal iseitu pabandzius dar karteli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrove @ 2011 03 12, 12:56)
nerealiai Gutte  drinks_cheers.gif  4u.gif taciau, nevisa daina atsisiunte, o tik koks trecdalis  verysad.gif gal iseitu pabandzius dar karteli?  blush2.gif


bandau iš naujo smile.gif
Papildyta:
dabar atrodo visa daina prisikabino smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gutte: 12 kovo 2011 - 12:13
QUOTE(*Gutte @ 2011 03 12, 13:17)
bandau iš naujo smile.gif
Papildyta:
dabar atrodo visa daina prisikabino smile.gif

sorry, vel tas pats parsisiunte doh.gif hm... o ta daina visa pas jus kompiuteryje??? g.gif gal galima pabandyti kitu budu kazkaip... skype? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrove @ 2011 03 12, 13:39)
sorry, vel tas pats parsisiunte  doh.gif hm... o ta daina visa pas jus kompiuteryje???  g.gif gal galima pabandyti kitu budu kazkaip... skype?  g.gif


pas mane visa daina, dar ką tik perklausiau nuo pradžios iki galo, įsitikinau blink.gif
kažkas gal su paštu streikuoja, nes pati bandžiau į kitą dėžutę persiųsti, tai iš 4MB vienas kažkur dingsta ir į kitą dėžutę ateina 3Mb laiškas g.gif
atsiųskit savo skype, bandysim kaip nors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gutte: 12 kovo 2011 - 13:06
Vietoj valso bus ši, dievinu šią dainą
A love so beautiful
Atsakyti
Mes šoksime lindyhopą (o tiksliau netgi paprastutį čarlstoną su lindyhopo elementais, nes nesame geri šokėjai), bet aš turiu psiūlymą tiems, kas renkasi valsą:

http://www.youtube.c...h?v=27FAdkYzt8Y - labai graži, didinga lyrinė meilės daina, nuostabus blsas (Josh Groban), puikus tekstas. Ir tikras lėto, patogaus valso ritmas.
Atsakyti