Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

Mūsų pirmojo šokio daina - Dreams "Labai prašau" wub.gif , tik ją dainavo... ILEX grupė bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labs, panos, as turbut isprotejau doh.gif As noriu ABBA "I do I do I do" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paze @ 2010 11 18, 23:51)
Labs, panos, as turbut isprotejau  doh.gif  As noriu ABBA  "I do I do I do"  blush2.gif



nieko tu neisprotejai, jei tik paciai patinka, tai pirmyn. o vyras irgi nori? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gulfos @ 2010 11 26, 17:28)
nieko tu neisprotejai, jei tik paciai patinka, tai pirmyn. o vyras irgi nori? bigsmile.gif




Jis nepriestarauja tongue.gif Sake galiu rinktis ka noriu. Tai as tarp abbos ir tarp Mark Anthony "I need you, I love you" Paklausykit ta antra, tikrai labai labai grazi daina. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paze @ 2010 11 27, 03:57)
Jis nepriestarauja  tongue.gif  Sake galiu rinktis ka noriu. Tai as tarp abbos ir tarp Mark Anthony "I need you, I love you" Paklausykit ta antra, tikrai labai labai grazi daina. mirksiukas.gif



Labai grazi antra daina! Man tai lb uz sirdies griebia Dreams "labai prasau" ir L. Cohen " in my secret life"..tik pirma lietuviska ir zodziai kaip tik tinkantys prasmingi tai dienai...

O del Ramazocio tai joooo lotuliukas.gif vyras kaip uoga!!! thumbup.gif mmm.....
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 11 05, 11:26)
Mes lankem pramoginius praeita sezona  ax.gif  Si rudeni labai vakarai uzimti, tai nespejam  ax.gif  Bet galvojam pavasari ismokti rumba pasokti per vestuves, bent trumpai smile.gif
O jei ne tai dainu laaabai daug pirmajam sokiui, net nezinom, ka rinktis  rolleyes.gif  Man lb patinka U2 su Mary J Blige One  rolleyes.gif  Arba Anastacia ir Ramazoti I belong to you  wub.gif



QUOTE(biryte @ 2010 11 10, 17:40)
Mes šokome lėtą rumbą pagal šią dainą http://www.youtube.c...h?v=FjwXsfmzwys  visiems labai patiko  wub.gif


Kokios jūs šaunuolės thumbup.gif Visada norėjau ir noriu šokti ne tradicinį valsą, o kažką tokio wub.gif Tikiuosi sulaukti tos dienos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupiks @ 2010 11 28, 00:16)
Labai grazi antra daina! Man tai lb uz sirdies griebia Dreams "labai prasau" ir  L. Cohen " in my secret life"..tik pirma lietuviska ir zodziai kaip tik tinkantys prasmingi tai dienai...

Nereali daina wub.gif Kai šokom jos klausydamiesi, užmiršau viską pasaulyje... wub.gif

QUOTE(Iceland @ 2010 11 29, 11:44)
<...> Visada norėjau ir noriu šokti ne tradicinį valsą, o kažką tokio  wub.gif <...>

Mes apie valsą net nemąstėm - oj, kaip nemėgstu tradicijų blush2.gif doh.gif Ir dar man atrodo kvaila, kad tie, kurie nemoka šokti, prieš vestuves dar eina mokytis to blink.gif
Ir apskritai nesuprantu, prie ko čia valsas per vestuves? blink.gif Juk tai jaunųjų šokis, kurį jie turi šokti pagal savo mėgstamiausią dainą ir atsipalaidavę wub.gif
(o nemanau, kad jaunieji, kurie valsą mokosi šokti prieš vestuves labai jau atsipalaiduoja - atvirkščiai, manau, būna įsitempę, kad tik ko nesupainiotų...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 30 lapkričio 2010 - 21:56
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 16:39)
Mūsų pirmojo šokio daina - Dreams "Labai prašau" wub.gif , tik ją dainavo... ILEX grupė bigsmile.gif thumbup.gif


Man sita daina irgi nereali wub.gif wub.gif Manau, kad mes ja rinksimes savo sokiui
Atsakyti
o mes savo dienai ishsirinkom kaiptik vakar sia daina http://www.youtube.c...h?v=hSw3RHL05MI wub.gif wub.gif
Atsakyti
mes pirmaji jaunuju soki sokokm pagal Kerbedzio -" del taves galiu"
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 12 05, 11:13)
mes pirmaji jaunuju soki sokokm pagal Kerbedzio -" del taves galiu"

wub.gif wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
o kaip jums Atlantos daina Niekas nebaisu? smile.gif
Atsakyti