Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

Mes jaunuju sokiu sokom pagal Kerbedzio - "Del taves galiu" 4u.gif abu alpstam del tos dainos ir kai reikejo rinktis, net minties apie kokia nors kita daina nebuvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 10 28, 19:19)
Mes jaunuju sokiu sokom pagal Kerbedzio - "Del taves galiu"  4u.gif  abu alpstam del tos dainos ir kai reikejo rinktis, net minties apie kokia nors kita daina nebuvo  bigsmile.gif

pritariu, tai laabai nuostabi daina wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai pirmam sokiui issirinkom black Wounderful life. Tai ir su musu graziais prisiminimais susijusi daina draugystes pradzioje. kadangi vestuves ne lietuvoje tai dar reikia issirink dainas iejimui - vyras isrinko Queeen somebody to love, dviems patiekalams - situ dar neissirinkom. O torto pjaustymui Stve Haley you make me smile - irgi labai linksma ir daug ka primenanti dainele, o be to sakem jei torta isdrebsim bent linksma bus smile.gif
O siaip kai leido DJ issirink dainas patiekalams ir dar kokias 10 diskotekai tai kai sudarem sarasa 3 lapu, tai dabar braukom po bishki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mislingoji @ 2010 10 28, 18:19)
Mes jaunuju sokiu sokom pagal Kerbedzio - "Del taves galiu"  4u.gif  abu alpstam del tos dainos ir kai reikejo rinktis, net minties apie kokia nors kita daina nebuvo  bigsmile.gif

nereali daina, man ji labai labai thumbup.gif drinks_cheers.gif O gal zinot is kur gaut Kerbedzio dainu, nes kazkada turejau kasetinem variante, o daugiau niekur nerandu smile.gif

gaila, bet mes bendru dainu neturim, as sioki toki sarasiuka turiu bet MB nei viena daina is to saraso nepatinka, ir apskritai jam nepatinka meiles dainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta balta @ 2010 06 26, 20:32)
Šokome salsą tongue.gif


Šaunuoliai thumbup.gif Norėčiau šokti Rumba - meilės šokis wub.gif
Atsakyti
O mes isvis kazkaip be dainos likom ir be sokio blush2.gif
Atsakyti
Mes lankem pramoginius praeita sezona ax.gif Si rudeni labai vakarai uzimti, tai nespejam ax.gif Bet galvojam pavasari ismokti rumba pasokti per vestuves, bent trumpai smile.gif
O jei ne tai dainu laaabai daug pirmajam sokiui, net nezinom, ka rinktis rolleyes.gif Man lb patinka U2 su Mary J Blige One rolleyes.gif Arba Anastacia ir Ramazoti I belong to you wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 11 05, 10:26)
Mes lankem pramoginius praeita sezona  ax.gif  Si rudeni labai vakarai uzimti, tai nespejam  ax.gif  Bet galvojam pavasari ismokti rumba pasokti per vestuves, bent trumpai smile.gif
O jei ne tai dainu laaabai daug pirmajam sokiui, net nezinom, ka rinktis  rolleyes.gif  Man lb patinka U2 su Mary J Blige One  rolleyes.gif  Arba Anastacia ir Ramazoti I belong to you  wub.gif

Ramazoti tai man isvis vyras su pasakisku balsu ir siaip svakoniu vyras wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 05, 13:45)
Ramazoti tai man isvis vyras su pasakisku balsu ir siaip svakoniu vyras  wub.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif ir man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 11 05, 11:46)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  ir man  lotuliukas.gif

Tikrai vertas nuodemes lotuliukas.gif biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 11 05, 14:23)
Tikrai vertas nuodemes  lotuliukas.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif


ei, ei mergaites, nepamirskit savo vyru lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes šokome lėtą rumbą pagal šią dainą http://www.youtube.c...h?v=FjwXsfmzwys visiems labai patiko wub.gif
Atsakyti