Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(noellanni @ 2010 01 15, 12:01)
Mūsų vestuvių daina: Seal - Kiss from a rose  smile.gif  pagal ją šokome Vienos valsą, atrodė tikrai pasakiškai  4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=BsaXDmObEB0


smile.gif labai grazi daina.
Atsakyti
QUOTE(noellanni @ 2010 01 15, 11:01)
Mūsų vestuvių daina: Seal - Kiss from a rose  smile.gif  pagal ją šokome Vienos valsą, atrodė tikrai pasakiškai  4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=BsaXDmObEB0

Nuostabus pasirinkimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 15, 13:24)
as noreciau sokti valsa pagal Dirty dance - Time of my life  biggrin.gif  tik manasis nepasiraso, kazka ydomaus pasimokinti ... arba pagal paola and chiara - comin around ( cia kur rumba jurevicius soko )  4u.gif  yra daug graziu dainu  mirksiukas.gif


Aš tai už antrą. Nes pirma... na nežinau, jei anksčiau nešokot, sunku būtų manyt, kad sušoksit kaip klipe. Bet kokiu atveju, šokis man fainesnis už dainą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 01 15, 20:59)
Nuostabus pasirinkimas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Aš tai už antrą. Nes pirma...  na nežinau, jei anksčiau nešokot, sunku būtų manyt, kad sušoksit kaip klipe. Bet kokiu atveju, šokis man fainesnis už dainą blush2.gif

as tai sokti moku, juolab ir trenere padetu, bet manasis kategoriskai ne, sakau gal tu nori sokti pagal geguzes ziedus... lotuliukas.gif as irgi db antros dainos laikausi wink.gif ziuresiu ka jis sakys..jam gali buti per liudna.. blush2.gif supaisysi tuos vyrus mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažnas vyras nenori mokytis šokti, net paprasto valso pagr žingsnelių išmokt. Jiems tai atrodo moteriška ir visai nevyriška. smile.gif
O man labai gražu kai žmonės ŠOKA wub.gif Bet nesisuka ratu palinguodami kaip pensininkai.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 01 16, 13:59)
Dažnas vyras nenori mokytis šokti, net paprasto valso pagr žingsnelių išmokt. Jiems tai atrodo moteriška ir visai nevyriška. smile.gif
O man labai gražu kai žmonės ŠOKA wub.gif Bet nesisuka ratu palinguodami kaip pensininkai.


mano mama buvo pakviesta i vestuves, kur jaunieji soko toki netradicini valsa, kaip youtube dabar pilna, pradejo leta daina ir uzbaige jei neklystu pagal lady gaga just dance... 4u.gif tai visi buvo pakereti, jaunasis daug nesisklaide nes nuotaka beveik viska padare, bet mama buvo pilna yspudziu.. ir klause manes gal mudu ir koki netradicini paruosim lotuliukas.gif 4u.gif vat koks poziuris db netik jaunimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
as noreciau Whitney Houston "Exhale", bet maniskiui ji nelabai patinka... tai turbut rinksimes Shania Twain "Still the one" wub.gif
Atsakyti
Mes sokom tradicini valsa,bet po to dainavom savo daina..pagal I.Valinskienes "Mylimasis" wub.gif ":"Mano mylimukai,tau save aukoju...mano mylimukai,as tavim alsuoju man esi sviesa..."
Atsakyti
sveikos!
kaip jums sita melodija?
http://www.youtube.c...h?v=UPsSoTozzdU
Atsakyti
QUOTE(sonrisa81 @ 2010 02 03, 05:26)


Melodija grazi smile.gif bet k pagal ja soksit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 16, 14:26)
mano mama buvo pakviesta i vestuves, kur jaunieji soko toki netradicini valsa, kaip youtube dabar pilna, pradejo leta daina ir uzbaige jei neklystu pagal lady gaga just dance...  4u.gif  tai visi buvo pakereti, jaunasis daug nesisklaide nes nuotaka beveik viska padare, bet mama buvo pilna yspudziu.. ir klause manes gal mudu ir koki netradicini paruosim  lotuliukas.gif  4u.gif  vat koks poziuris db netik jaunimo  drinks_cheers.gif


Dziugu girdet, kad ir vyresniem patinka tokios naujoves thumbup.gif Mes irgi prisiziurejom visokiu klipuku ir labai jau norisi paruost kazka TOKIO, tik va bijom reakcijos blush2.gif
Maniskis tai labai verziasi sokti lotuliukas.gif Nuo rudens klausineja, kada gi eisim, bet uz sokius yra svarbesniu dalyku, tai vis atidedam. Vakar jau ziurinejom studijas, tai jauciu greit zingsniuosim mokytis sokt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 02 03, 14:21)
Dziugu girdet, kad ir vyresniem patinka tokios naujoves thumbup.gif Mes irgi prisiziurejom visokiu klipuku ir labai jau norisi paruost kazka TOKIO, tik va bijom reakcijos blush2.gif
Maniskis tai labai verziasi sokti lotuliukas.gif Nuo rudens klausineja, kada gi eisim, bet uz sokius yra svarbesniu dalyku, tai vis atidedam. Vakar jau ziurinejom studijas, tai jauciu greit zingsniuosim mokytis sokt 4u.gif


pas mus atvirksciai... jis nemoka sokt visai!!! o kai sakau einam i kursus - sako kad nenori doh.gif Sako patys ismoksim doh.gif kaip peritikint???
AnaJuliana, o kur jus eisit mokytis sokt? smile.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif galėčiau parekomenduoti superinę trenerę, pas kurią mes su vyru pramoginius šokius lankom jau pusantrų metų ir ji kūrė mums choreografiją, tai Katerina Voropaj, ji dirba keliuose klubuose.
Jei kartais sudomintų parašykit į až, galiu gauti informaciją iš pirmų lūpų ar bent jau duoti jos kontaktus. smile.gif
Atsakyti