Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(aistoote @ 2009 11 04, 17:53)
Na mes tikro valso ir nesokome smile.gif tiesiog apsikabinom ir judejom pagal muzika, tai buwo labai grazu smile.gif mano pamergeles deka sokome muilo burbulu fone smile.gif nuotraukos fantastisko  thumbup.gif  wub.gif



mes irgi muilo burbulu fone sokome biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Devilscat @ 2009 11 05, 23:34)
mes irgi muilo burbulu fone sokome  biggrin.gif


atrodo toks paprastas dalykas, bet tikrai padaro dideli ispudi visam bendram vaizdui biggrin.gif GRAZU 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Asmeniskai labai grazi daina ir zodziai manau daugeliu kasdienybe atitinkantys
Tikiuosi patiks ir tiks mirksiukas.gif
Bon Jovi - akustine versija Born to be my baby
o gal kam patiks 1988 versija bigsmile.gif
Atsakyti
O mes tai nesirinkom jokios dainos valsui ir net nepamenu kokia buvo parinkta biggrin.gif labai didelės reikšmės tam neskyrėm...o labiausiai iš vestuvių pamenu (gal ir keistai nuskambės) Fojė -Saugok vaikystę yahoo.gif Gal daugeliui pasirodys,jog tai netinkama vestuvėms muzika,bet tiesiog skambant toms gražioms dainelėms biški pabodo,o manasis nuėjo prie muzikos ir viską sutvarkė..pirmoji užgrojo minėta daina. Aišku vyresnieji buvo šokiruoti,bet visas jaunimas tai taškėmės kaip reikalas kurį laiką...vėliau mes nuėjom miegot ir ką leido vėliau net nežinau, ax.gif
Atsakyti
Mes savo pirmam šokiui pasirinkome Savage Garden - Truly madly deply. Mums labai patiko žodžiai muzika ir atlikimas smile.gif
Atsakyti
O aš savo dainos norėčiau Westlife - Unbreakable .. wub.gif wub.gif wub.gif Nerealiai gera daina.. wub.gif rolleyes.gif Žodžiai irgi begalo gražūs .. wub.gif
Atsakyti
labai romantiska daina wub.gif nesu jos net girdejusi ax.gif
Atsakyti
Man ši daina labai graži.Time after time
Arba dar ši Songbird
Manau jeigu jaunieji moka valso žingsnelius, tai labai gražu, jei tik nesiūbuoja susikabinę ir į taktą nepataikydami, kaip per kokias kaimo kapelas. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif isivaizduoju, kad turejo but nerealus vaizdas sokt tarp muilo burbulu. wink.gif ne isleistuose piniguose grozis...
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2008 12 11, 18:25)
o musu yra Andrea Bocelli & Laura Pausini - Vivo per lei wub.gif

mes taip pat pagal šitą šokom 4u.gif

bet labiausiai visiems patiko Airis- Mano miela. Nu davė visi. Muzikantas geriau už patį airį ja dainavo 4u.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvių daina: Seal - Kiss from a rose smile.gif pagal ją šokome Vienos valsą, atrodė tikrai pasakiškai 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=BsaXDmObEB0
Atsakyti
as noreciau sokti valsa pagal Dirty dance - Time of my life biggrin.gif tik manasis nepasiraso, kazka ydomaus pasimokinti ... arba pagal paola and chiara - comin around ( cia kur rumba jurevicius soko ) 4u.gif yra daug graziu dainu mirksiukas.gif
Atsakyti