Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų Vestuvinė daina

QUOTE(storm_audra @ 2009 07 10, 01:57)
http://www.youtube.c...h?v=Yts9QaoVP7Q

Peter Gabriel: Book of Love is filmo Shall We Dance. Musu vestuvinis sokis. Dar ir dabar tirpstam isgirde smile.gif

labai grazi daina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(storm_audra @ 2009 07 10, 02:57)
http://www.youtube.c...h?v=Yts9QaoVP7Q

Peter Gabriel: Book of Love is filmo Shall We Dance. Musu vestuvinis sokis. Dar ir dabar tirpstam isgirde smile.gif

daina tikrai begalo grazi zodziai jausmingi, bet neisivaizduoju kaip reiktu sokti pagal sia daina, man truputi per leta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikune @ 2009 07 15, 11:32)
daina tikrai begalo grazi zodziai jausmingi, bet neisivaizduoju kaip reiktu sokti pagal sia daina, man truputi per leta  blush2.gif

Manes tai visiskai nesuzavejo si daina.... ax.gif vis dar laukiu jusu mergaitea playlistuku (grojarasciu, jei kas turi issaugojes nuo savo vestuviu) mirksiukas.gif
Atsakyti
si diena jau arteja wub.gif o tiek dar daug darbu nenuveikta verysad.gif


Atsakyti
hihihi.gif S@ndr@ nesusipainiojai truputi ?
fantamsagorija lauk lauk bigsmile.gif hihihi.gif tai kad manau dauguma mergaiciu samdosi muzikantus vestuvems blush2.gif o pati gal turi koki playlista, ikelk pasidalink su mergaitem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikune: 21 liepos 2009 - 18:13
aš pati susikūriau, o atlikom abu su vyru blush2.gif tai buvo "mūsų" daina į kurią sudėjau tai ką jaučiau
Atsakyti
QUOTE(gera_lengva @ 2009 07 22, 21:17)
aš pati susikūriau, o atlikom abu su vyru blush2.gif tai buvo "mūsų" daina į kurią sudėjau tai ką jaučiau


kaip šaunu kai žmonės kūrybingi, gaila klausos neturiu biggrin.gif todėl pasirinkau celin dion If Thats What It Takes daina savo klipui rolleyes.gif sena gera daina
Atsakyti
Taip, siuo metu sudarineju playlistuka. Kai busiu namie (t.y. uz kokiu 2 ju sav), butinai ykelsiu 4u.gif manau, kat tikrai ne visi samdosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fantamsagorija: 26 liepos 2009 - 16:27
QUOTE(fantamsagorija @ 2009 07 26, 17:25)
Taip, siuo metu sudarineju playlistuka. Kai busiu namie (t.y. uz kokiu 2 ju sav), butinai ykelsiu 4u.gif manau, kat tikrai ne visi samdosi ax.gif

tu nesupyk, nieko asmenisko 4u.gif samdosi tikrai nevisi, tiesiog dauguma mirksiukas.gif
Atsakyti
Sweikos paneles. Gal biski ne i tema. Girdejau daina, man ji labai patiko, tik nezinau jos nei pavadinimo, nei kas atlieka verysad.gif . tik isiminiau priedainio tokius zodzius "...kaip tave myleti mano pavardele..." gal kuri zinot kas ja atlieka, buciau labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 07 28, 14:29)
Sweikos paneles. Gal biski ne i tema. Girdejau daina, man ji labai patiko, tik nezinau jos nei pavadinimo, nei kas atlieka  verysad.gif . tik isiminiau priedainio tokius zodzius "...kaip tave myleti mano pavardele..." gal kuri zinot kas ja atlieka, buciau labai dekinga... 4u.gif


Labukas,
daina vadinasi Kaip tave mylėti (Papartėle) (Bociai) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatukx @ 2009 07 28, 14:29)
Sweikos paneles. Gal biski ne i tema. Girdejau daina, man ji labai patiko, tik nezinau jos nei pavadinimo, nei kas atlieka  verysad.gif . tik isiminiau priedainio tokius zodzius "...kaip tave myleti mano pavardele..." gal kuri zinot kas ja atlieka, buciau labai dekinga... 4u.gif


sita gal?
http://www.youtube.c...h?v=72mdqCPPoxQ
Atsakyti
[quote=mikuotukas,2009 07 29, 14:03]
Labukas,
daina vadinasi Kaip tave mylėti (Papartėle) (Bociai) smile.gif


grupė "vairas" dar ją dainuodavo 4u.gif
Atsakyti