Įkraunama...
Įkraunama...

Makšties uždegimas

QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 14:50)
Na taip. Si syki nepirksiu siu vaistu, o po iseiginiu nueisiu privaciai, pas kita gydytoja.
Taciau vistiek, man knieti suzinoti, koks kiekis leukocitu rodo uzdegima? Nes is bendro issilavinimo zinau - didelis kiekis leukocitu - uzdegimas.




Toks kokį parašei jau rodo. Dar turėtų jo sukėlėją nustatyti. Sakai, kad tepinėlyje nemato, reiškia reikia ieškoti kitais metodais.
O gal neuždegimas, gal vaginozė. Varyk pas kitą, čia gera mintis
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 15:50)
Na taip. Si syki nepirksiu siu vaistu, o po iseiginiu nueisiu privaciai, pas kita gydytoja.
Taciau vistiek, man knieti suzinoti, koks kiekis leukocitu rodo uzdegima? Nes is bendro issilavinimo zinau - didelis kiekis leukocitu - uzdegimas.



QUOTE(Saule100 @ 2007 04 27, 15:56)
Toks kokį parašei jau rodo. Dar turėtų jo sukėlėją nustatyti. Sakai, kad tepinėlyje nemato, reiškia reikia ieškoti kitais metodais.
O gal neuždegimas, gal vaginozė. Varyk pas kitą, čia gera mintis

ir butinai papasakok kitai gyd.kokius vaistus vartojai.gal paprastas tepinelis nieko nerodo,reikia butent kokios ligos ieskot.pvz.chlamidioze.paprastas tepinelis jos nerodo.paprasyk kad echoskopu paziuretu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu, kad chlamidioze butu, tai abejoju, nes turiu viena partneri, o ir jis prezervatyvus naudoja. unsure.gif

Tai dabar galvoju, ar verta pirkti ovestin - hormoninis vaistas kazkoks- ir eiti pas kita gydytoja, ar dar duoti viena sansa pastarajai ginekologei ir suvartoti paskirtas zvakutes? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2007 04 27, 17:52)
Niu, kad chlamidioze butu, tai abejoju, nes turiu viena partneri, o ir jis prezervatyvus naudoja.  unsure.gif

Tai dabar galvoju, ar verta pirkti ovestin - hormoninis vaistas kazkoks- ir eiti pas kita gydytoja, ar dar duoti viena sansa pastarajai ginekologei ir suvartoti paskirtas zvakutes?  verysad.gif

man atrodo geriau nueik pas kita gyd.paziuresi ka ji pasakys.juk kaip sako per galva niekas neduos,nebent tik per pinigine. mirksiukas.gif ci a as taip galvoju. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 27, 17:08)
man atrodo geriau nueik pas kita gyd.paziuresi ka ji pasakys.juk kaip sako per galva niekas neduos,nebent tik per pinigine. mirksiukas.gif ci a as taip galvoju. g.gif

drinks_cheers.gif del sventos ramybes taip ir daryciau
Atsakyti
Niu ka, labas, panos, dar karta. 4u.gif

Apsilankiau pas kita ginekologe ir parodziau savo 3 tepineliu rezultatus. Ji pasiziurejo ir pasake, jog su pirmosios gydytojos diagnoze nesutinka ir pasake, jog nesupranta, kodel ji man skyre tuos vaistus. Sako, jog pirmu zvakuciu Poligynax, tai net pikciausiam priesui nespaskirtu. blink.gif blink.gif blink.gif

O apie Ovestin zvakutes taip pasake: "Nezinau, ka ta gydytoja tepinelyje tokio izvelge, kad reiktu skirti zvakutes, kurios menesines issaukia... Sitie vaistai yra skiriami krastutiniu atveju. Nezinau, kas cia tokio jau turi buti, kad situos vaistus issrasytu." blink.gif blink.gif blink.gif

Aciu dievui, sakau, kad situ vaistu nepirkau ir nenaudojau. Pirma as apie juos pasidomejau ir pamaciau, kad jie hormoniniai yra, tai galvoju, jog as dar jauna esu ir jokiu man neaiskiu vaistu nereikia.

Taigi, merginos, as jau nuo pirmo karto jauciau, kad ta gydytoja man kokia tai neaiski. Ir kad nekompetetinga yra. Ypac, kai issrase Polyginax zvakutes ir pasake, kad su vyru myletis galima, jas naudojant, t.y. viena nakti zvakute, kita- galima myletis, jeigu noras yra. Taciau nepasidomejo, kaip mes saugomes. Tuo metu naudojom prezervatyvus. Pasiskaitau vaistu info lapelyje - pasirodo prezervatyvu naudoti negalima... blink.gif blink.gif O be to, ten ir saveika su KT buvo mineta, taciau jau nebepamenu, kas ten parasyta buvo.

Tai vat tokia mano istorija.
Pasirodo "gyde" mane visiskai sveika.
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2007 06 14, 10:42)
Apsilankiau pas kita ginekologe ir parodziau savo 3 tepineliu rezultatus. Ji pasiziurejo ir pasake, jog su pirmosios gydytojos diagnoze nesutinka ir pasake, jog nesupranta, kodel ji man skyre tuos vaistus. Sako, jog pirmu zvakuciu Poligynax, tai net pikciausiam priesui nespaskirtu.  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kaži kodėl šios žvakutės negeros? Nes jas skiria net neščiosiomis.
Kaip manot ar tas uždegimas gali praeiti savaime? Buvau profilaktiškai pasitikrinti, rado man nedidelį uždegimą, paskyrė Poliginax žvakučių, bet kadangi aš nejaučiau jokių požymių to uždegimo tai ir nenaudojau, o daba galvoju gal vistik reikia panaudoti, gal savaime jis nepraeina.
Atsakyti
Uzdegimas uzdegimui nelygu, zinoma geriausia pasitikrinti pas ginekologa, tik mano gydytoja pries kokius 3 metus mane nuramino, kad tie uzdegimai kamuoja mus ir nuo per dideles svaros.Ypac jei naudojam apsiprausimams muilus, patare praustis tik vaikisku muilu arba specialiom intymios higienos priemonem, nes per stiprus muilai issausina ir pakeicia visa musu mikroflora, va nuo to ir niezejimas ir baltos isskyros, dar labai prie to prisideda trintis, ypac kas megsta labai aptemptas kelnaites ir visokius stringus.O jei jau pajuntu pirmus niezejimo pozymius, tai patare ryte ir vakare tiesiog apsiplauti sodos tirpalu, 0.5 l silto vandens- 1 saukstelis sodos.Tokiu tirpalu as ir issigydau ir jokiu vaistu nenaudoju, praeina savaime.Bet su ginekologe bendrauju pastoviai viena karta metuose, profilaktiskai.Visoms linkiu buti sveikoms 4u.gif
Atsakyti
Mane nuo niežėjimo visokių gelbėja nistatino tepalas, bent iki tol kol apsilankau pas gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 04 27, 14:56)
O gal neuždegimas, gal vaginozė. Varyk pas kitą, čia gera mintis


Gal patartumėte ką galima vaistinėse be recepto nusipirkti nuo vaginozės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 02 19, 15:31)
Gal patartumėte ką galima vaistinėse be recepto nusipirkti nuo vaginozės? g.gif


o tu isitikinus, kad tau vaginoze? as gyvenu uzsienyje, todel kai prasidejo deginimai, perstejimai prisiskaiciau internete ir nusprendziau, kad man vaginoze doh.gif pasakiau tai vaistinej ir nusipirkau tokiu ,,svirkstu" i ten susileist 7 d. sunaudojau- o simtomai nei kiek nesumazejo. doh.gif tada apsilankiau pas gydytoja- padare visus imanomus bakteriju tyrimus- nieko nera! isvada- psihcologine busena nekokia, mazai judu, mazai bunu grynam ore, per daug saldumynu, per mazai skysciu..ir t.t.t.t.t kai pakeiciau gyvenumo buda- mano ,,vaginoze" dingo thumbup.gif
Atsakyti
Taip, gintare, man šią diagnosę nustatė ginekologas.Tik keista, kad nieko neišrašė. g.gif
Aš manau, kad man taip atsitiko nuo per didelės higienos ten, gal per daug dažnai plaunu "tą" vietelę.O dėl saldumynų ir skysčių tu teisi, reikės ir man truputį pakeisti gyvenimo būdą.
Atsakyti