Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Kerpena, linada, dailūs tapkiukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 02 03, 20:59)
o tapkiukai is karsinio?
man atrodo kad siek tiek truksta jom pavelimo, kad butu tvirtos ir ilgiau nesiojamos ax.gif


gal tiesiog prasta nuotrauka ,uz tai taip atrodo kaip neisbaigtos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 05 vasario 2009 - 19:04
QUOTE(Daivulyte @ 2009 02 05, 19:04)
gal tiesiog prasta nuotrauka ,uz tai taip atrodo kaip neisbaigtos g.gif

gali but wink.gif
be to kiekviena pasirenka savo kaip kam patinka smile.gif
Atsakyti
Linada-jau kokios tos žaliosios šlepikės fainos wub.gif O oranžinę gėlę kirpai iš pirktinio pusvabrikačio ar pačios apvelto? Klausiu, nes per ją visai neprasimuša žalia spalva, o kiek bandžiau iš pirktinio daryt dekorus-man jis per plonas, visada prasimuša apatinė spalva, susimaišo... nebent du sluoksnius dėti g.gif
Atsakyti
pati veliau is karsinio "pusgamini". standokai suveliau tai gelytes susigaranksciavusios - nebebuvo kur normaliai trauktis tai zalia vilnele besitraukdama dar sutrauke. vos vos zali "siuleliai" persimuse, na gal ne persimuse o is virsaus "apkabino" gelyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 02 04, 22:19)

o pirmasias tapkes nesiojau metus ir tik del to, kad blogai suveltas priekis buvo ir nykstys islindo hihihi.gif . dovanotas kiti panasiai nesioja.

bigsmile.gif va cia man mistika... rodos ir 6 sluoksnius dedu, ir rimtaai suveliu , ir lateksu tepu... geru geriausiai iki pirmos skyles 4 men, kai nesiojau kasdien...
Atsakyti
na, gal esi rimta nesiotoja ?mastau.gif biggrin.gif zinai kaip vaikams - batai vienam sezonui buna laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2009 02 07, 10:44)
na, gal esi rimta nesiotoja ?mastau.gif biggrin.gif zinai kaip vaikams - batai vienam sezonui buna laugh.gif

nu rimta lotuliukas.gif pries darba, po darbo, savaitgaliais...ir ziurek skyle... dar speju koki kartuka uztept latekso- tai pratempiu dar koki menesi kita doh.gif

galvojau, kad tas lateksas -rimtesnis reikalas, bet 2 k. nutepus- vis tiek greit suminksteja ir nusitrina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 07 vasario 2009 - 10:11
Reik ir man pasirodyti ax.gif .Reikėjo nuvelti mažus batukus, bet paskaičiau ,kad lengviau mokytis su dideliais blush2.gif . Tai va kiek porų gavosi ,kol susigaudžiau. mirksiukas.gif
-user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
rimulėėė cia trim metam i prieky pasistengei thumbup.gif
Raudoni labai idomus 4u.gif
O paskutiniai tokie stipriausi atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Nemazai poru gavos 4u.gif Ir kiekviena ju savotiskai grazi.
Atsakyti
Man pačioje paskutinėje nuotraukoje pačios gražiausios wub.gif
Atsakyti