Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

pagaliau pradejau rast laisvesbio laiko ir prisiminti vilna karsta.gif
reikejo sunui tapkyciu, prisiminaiu kam pirk, jei namie pilna vilnos laugh.gif tai stai kas gavosi, pirmieji aukstaauliu tipo, man pasirode kur kas sunkiau nei iprastines slepetes...gal del to, kad pirmi...ir dar vaikiski mastau.gif
user posted image
user posted image
o cia mamai kaledom dovanojau
user posted image
Atsakyti
o burbuliukia skirtingi, kad vaikis neklausinetu ar ant tos kojos hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(loretam @ 2009 01 19, 12:43)
sveikos  4u.gif  as irgi pradejau velti, ir labai noriu nusivelti pirstines, bet niekaip nerandu instrukcijos lietuviu kalba, nes rusiskai ne velnio nemoku  biggrin.gif  gal galite kuri pasidalinti kaip tai padaryti???  blush2.gif

kaip ir bet kokio turinio veltinuko - issikerpi dvigubai ar trecdaliu didesni pirstines sablona, apdedi vilnele ir veli smile.gif
Atsakyti
linada-faini bačiukai thumbup.gif ir labai gera mintis su bumbuliukais mirksiukas.gif Matosi-tokie tvirti, patogūs tapkiukai smile.gif
Smagu, kad vėl vilnelę prisiminei biggrin.gif
Atsakyti
man irgi labai smagu ja prisiminti, o ir zinau - tereikia prisiminti, tada jau rankos niezet ima biggrin.gif
ne i tema....bet tavo paveikslas............ swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
baciukai labai mieli smile.gif
Atsakyti
Padodysiu kokias tapkytes vakar nusivele mano dukra su drauge
user posted image
jos atsidare savo internetini puslapi ,ir nori pagal uzsakyma pardavineti ju paciu padarytus darbelius thumbup.gif www.ma-darbai.mylivepage.com
Atsakyti
Saunuoles mergaites Daivulyte thumbup.gif
Atsakyti
o tapkiukai is karsinio?
man atrodo kad siek tiek truksta jom pavelimo, kad butu tvirtos ir ilgiau nesiojamos ax.gif
Atsakyti
O kiek jūs dedat sluoksnių tapkiukams ,kad tvirtesni būtų.
Aš pabandžiau nuivelti vienus. Tai pirmi nelabai kaip gavosi, reiks taisyti. blush2.gif
O va antri jau gavosi. Aš klojau 4 sluoksnius gavosi tvirti ,tik kažkaip atrodo plonoki. Šiaip panešiočiau ir išsiaiškinčiau kokio visgi storumo geriausi.Ale ,kad dukros zirzia ,kad joms nuvelčiau.Tai dabar net nebežinau,gal storesnius geriau velt. blush2.gif
Atsakyti
Priklauso ne tik nuo sluoksnių skaičiaus, bet ir nuo jų storumo.
Žinau, kad kai kurios deda net 8 sluoksnius, o kai kurios 4, o išeina panašaus storumo.
Asmeniškai man storesnės išeina iš karšinio. Sluoksna kažkaip labiau susispaudžia, nes jos patys plaukeliai plonesni ir iš to pačio kiekio vilnos išeina plonesnės.
Iš karšinio išeina storesnės ir tvirtensės, o iš sluoksnos švelnesnės, lygesnės ir lengviau subtilesnį dekorą išdėlioti smile.gif

Pasirodysiu kokias šlepetes nusivėliau iš karšinio. Sunaudojau apie 200-250g vilnos. Truputį susimaišiau skaičiuje - ar 4, ar 6 sluoksnius dėjau. ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 04 vasario 2009 - 08:33
Kerpena wub.gif wub.gif ,labai gražios šlepetės ir spalvytė thumbup.gif , o kaip čia tas gėlytes padarei ax.gif
Atsakyti
tikra tiesa, sluoksnis sluoksniui nelygus. as dedu paprastai 4. ir veliu is sluoksnos, nes man karsinys mistika - ypac kaip ten ji lygiau isdeliot, jis tooks purus.
del tvirtumo nezinau, nes veliu tik is sluoksnos. o pirmasias tapkes nesiojau metus ir tik del to, kad blogai suveltas priekis buvo ir nykstys islindo hihihi.gif . dovanotas kiti panasiai nesioja.
kerpena - zavingos tapkes, su tais pakaroliukinimais isvis prabangiai atrodo - gaila nesiot net wink.gif
pagaliau ir as sau nusiveliau ax.gif
user posted image
vaikiskas veliau irgi is 4 sluoksniu tik juos plonesnius dejau, tai ir plonesnes gavosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linada: 04 vasario 2009 - 21:23