Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(Daivulyte @ 2009 01 01, 14:35)


Kokie simpatulkos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 12 30, 21:52)
niekad neveliau su skalbianke- ir daugiau nevelsiu... susivele tai gerai-bet bubuliais nuejo... doh.gif


gal permazai iki tol suvelei arba tiesiog vilna netokia kuri gerai butu susivelus ir rankiniu veliant gal butu taip ir nesusivelus iki galo doh.gif zinai kaip buna, veli veli ir s... gaunasi verysad.gif nu svarbu neprarasati optimizmo ir kantrybes smile.gif
Atsakyti

1 blynas dukrytes baciukai

user posted image
po 1 apsidejimo gelyciu nebeliko lotuliukas.gif doh.gif (buvo pribadytos)
Atsakyti
Padange, fainuoliukai tapkiukai- bet vaikiukams reikia rimtesniu "pritaisymu" groziams...
Atsakyti
Padangė, labai dailus thumbup.gif .
Man pirma mintis, juos pamacius - naujagymiui kaip grazu butu wub.gif Ir gelyciu nenuplestu lotuliukas.gif

As savo vaikams su vielute kokias grozybes prisiuvu.
Tai mazoji tik paciupineja, ant danties paragauna lotuliukas.gif bet viskas laikosi savo vietoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Jusu visu tokie grazus darbeliai. Vis norejau ir as pabandyti velti, bet vis nedrisau vilnos nusipirkti. Pagaliau Kaledu proga gavau dovanu. Taigi iskart kibau i darba, ir stai dukryte turi naujas slepetes. Taip patiko velimas, bet vilnos daug neturejau, todel daugiau nieko nebeisejo, o ir slepetem butu buve geriau storiau. Na bet kaip isejo, taip. Nemoku tik ikelti nuotraukytes jusu teismui. Dziaugiuosi, kad dalinates savo ziniomis ir su kitomis.
Atsakyti
na mano prastokos tos tapkutes, bet visgi pirmosios...
http://www.ipix.lt/desc/46202914/
Atsakyti
Augutė123456789 labai grzžūs ir šilti turbūt, aš irgi tokių norėčiau, kad kojos nešaltu thumbup.gif thumbup.gif , o amžinai šąlą schmoll.gif


Padangė
,kokie gražuoliukai,vajetau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 16 sausio 2009 - 12:32
Labai grazios tapkutes.Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
labukas, vat draugei pirštinytes nuveliau.Aš nuveliu gabalus atskirus,paskui iškerpu ir susiuvu su mašina. Prašau pastabų ir patarimų, nes čia ojojjoi toli gražu iki Jūsų darbelių. dedu kelias nuorodas, kazkuri atsidaryt turėtu.
http://www.ipix.lt/images/17651249.jpg

user posted image

Atsakyti
sveikos 4u.gif as irgi pradejau velti, ir labai noriu nusivelti pirstines, bet niekaip nerandu instrukcijos lietuviu kalba, nes rusiskai ne velnio nemoku biggrin.gif gal galite kuri pasidalinti kaip tai padaryti??? blush2.gif
Atsakyti
Kazkur internete maciau *Divos* pamokele, bet rusu kalba 4u.gif Ten laisvai galima susigaudyti pagal nuotraukeles blush2.gif
Atsakyti