Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

batuke kokie fainuciai bigsmile.gif
Atsakyti
Planuoju padaryti paskutini savo darbeli si sezona. Tai batai, planuoju nesioti i lauka su kaliosais. reikia patarimu smile.gif pirma noriu paklausti ar sablonas turi buti didesnis nei tapkems? kiek didesnis jei reikia? taip pat kaip manot ar pavyks padaryti man suvarstomus batus pagal tokia schema:
user posted image

atrodo aiskiai papaisiau smile.gif noriu suvarstomu nes mano koja labai kudute ir daugelis batu buna gerokai per platus per aula..
dekui visoms wink.gif
Atsakyti
kalbejau su teciu, tai sake jei su kaliosais nesiojami veltiniai, tai pakulneje kazkokia odos skiaute reikia prisiuti, nes tas kaliosas pjauna veltini ir padaro skyle. ar esate girdejusios apie tai kanors? beje maciau ir veltiniu batu kur tik padas guminis lyg ir paklijuotas, gal zinote kaip tai padaryti?
Atsakyti
batuke, melynieji batukai- puikus...man labai stiliovi ir tokie rafinuoti....
Atsakyti
blush2.gif pabusiu biski bjauri. blush2.gif Gi esu dar visai zalia varna. batuke tepukai labai stiliovi, idomus ir mieli.... bet ar nenori apkirptu krastuku labiau pavelt? blush2.gif Cia gal tik pasirode man, kad jie svieziai nukirpti.... Atsiprasau.
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 02 02, 22:14)
blush2.gif  pabusiu biski bjauri.  blush2.gif  Gi esu dar visai zalia varna. batuke tepukai labai stiliovi, idomus ir mieli.... bet ar nenori apkirptu krastuku labiau pavelt? blush2.gif  Cia gal tik pasirode man, kad jie svieziai nukirpti.... Atsiprasau.


kritika priemu protingai wink.gif na apvelti tie krastukai, gal dar reiketu, bet nebevelsiu... nemoku daryt darbu per kelis kartus, man per 1 prisedima reikia, o veliau upo nebebuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batuke @ 2010 02 02, 22:43)
kritika priemu protingai wink.gif na apvelti tie krastukai, gal dar reiketu, bet nebevelsiu... nemoku daryt darbu per kelis kartus, man per 1 prisedima reikia, o veliau upo nebebuna smile.gif




Supratau smile.gif ,


As tai "davedinet" galiu per kelis prisedimus. Bet jei reikia taisyt jau panesiojus lotuliukas.gif tai tadu nervuoja labai lotuliukas.gif


Labai nesmagu rasinet kokiustai pastebejimus, kai dar pati neka moku, bet jei kas kliuna, manau labai teisinga yra pasakyt. Manau netgi tai yra nuosirdziau. O ne tik girt, o sau mintyse ka kita galvot. Cia as rasau aplamai, ne apie tavo darbeli. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 02 03, 09:35)
Labai nesmagu rasinet kokiustai pastebejimus, kai dar pati neka moku, bet  jei kas kliuna, manau labai teisinga yra pasakyt.  Manau netgi tai yra nuosirdziau. O ne tik girt, o sau mintyse ka kita galvot. Cia as rasau aplamai, ne apie tavo darbeli. mirksiukas.gif

Pilnai pritariu ir visuomet labai vertinu tokia nuomone wub.gif
Labai daznai buna, kad darai pirma kart tam tikra darbeli. Ir visu niuansu nesi prakandes biggrin.gif Tai tokie pastebejimai labai naudingi, nes darant kita karta atkreipi demesi butent i ta vieta ir pabandai padaryt kitaip mirksiukas.gif

Nors zinoma, kad darbeli ivertinas ir be galo smagu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2010 02 02, 16:45)


O jus turbut veliate ant kokiu pagrindu mediniu ar guminiu slepeciu, kad taip graziai ir lygiai gaunasi jums forma, bet kodel man gaunasi tas kietumas tokia kaip linija ant paduko  g.gif gal kazkaip netaip kocioju , vis pakociodama isimu pataisau ir vel kocioju , o gal reikia keisti padetis
bet situ mazu tapuku padeti keiciau kai kociojau , nesuprantu ka blogai darau, gal galit patart,labai dekinga uz info  ax.gif  blush2.gif 4u.gif



Na as pvz veliu ant paprasto sablono, tik kai glostau stengiuos nepaleist krastu "i lankas", o beglostydama vis juos pakeli link vidurio. Ir jau kai isemi sablona, tada kaskart bekociodama apglostai stipriau krastus. Pirmus blynus kai dariau kai "halturka" tokia islysdavo, tai as truputuka su zirklem apkirpdavau blush2.gif bet dabar jau tokiu nebuna.

Batuke, nerealios stiliovos tapkes. As irgi vis uzsigeidziu laukiniu batu su kaliosais, bet vis neprisedu. Pagal tavo sablona atrodo kad turetu gautis 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti