Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

Na tai pasiziurek, visai nesenokai lyg ir tie veltinio namai internetine parduotuve atidarinejo berods ax.gif .
ABC balta man visad veldavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2008 12 14, 20:48)
radau radau ... bet taip tingisi i kita miesto galala vaziuoti vilnos pirkti, o va  kai uzsisakai ir i namus atveza tai super  thumbup.gif

Labai daug ka prarandi kai tingi.

Papildyta:
Nemanau kad siūstų paštu Klaipėdiečiams biggrin.gif
O e-pardatuvė vis dar ore lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip swupratau, ji apie Viltes e-shopa kalbejo, uzsakai - atveza, vat

Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2008 12 15, 00:03)
Labai daug ka prarandi kai tingi.

Papildyta:
Nemanau kad siūstų paštu Klaipėdiečiams biggrin.gif
O e-pardatuvė vis dar ore lotuliukas.gif


nea as uzsisakau pas draugiu , kurios daznokai i klaipeda atsibasto i Kauno ar Mazeikiuose smile.gif nu vo o iki kito KlP galo nedavaziuoju ax.gif doh.gif nu ka as galiu pasakyti visiskas apsileidimas lotuliukas.gif as net neisivaizduoju kur ta Janonio gatve schmoll.gif g.gif zodizu lotuliukas.gif
kaip as visada sakau jetau butu Lietuvoje tokia paslauga kad kasdiena pristatytu duona , piena, varskyte ir kitus produktus i namus tai matyt i parduotuve kojos net nekelciau... buciau nuolatine kliente lotuliukas.gif
Atsakyti
MMmmmm sokoladines wub.gif ir su snaigem wub.gif ir storis liuksiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2008 12 14, 23:02)
Na tai pasiziurek, visai nesenokai lyg ir tie veltinio namai internetine parduotuve atidarinejo berods  ax.gif .
ABC balta man visad veldavosi  thumbup.gif


Aha, balta labai gerai, o juoda ne schmoll.gif ir dar tiek prisipirkau as jos sad.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 17:21)
nu lotuliukas.gif  pati kalta matyt, nemoku ishaishkint... susitarkim taip:
yra komercines gatavai ishkirptos formeles,- tos yra itin plonos (grazhiai veliasi prie shilko, butent tam ir skirtos, 19,5 mikrono  bet,- menkas  formu pasirinkimas ir spalva visada balta (cia kiek as zinau...gal kurnors yra ir kitokiu) demonstruoju:

user posted image user posted image

dar yra adatelemis paveltas veltinis. Audinys. Va ish jo ir kerpu. Jis, padla, irgi buna ivairaus storumo. Esu pirkus kaune, tekstilininku gildijoj arkaip ten ji vadinasi, - mazhumele per plonas (velgi,- mano darbams), bet tvirtas, tankus ir smagus labai...nzn ar tokio yra dabar... Labiau megstu ta vokishka pavelta, kuri 'vilnos fabrikas', kiek zinau pardavineja  ax.gif  Tas storesnis, tapkems geriau atrodo rolleyes.gif
Nu, o kartais (labai kartais) ir pati pasiruosiu pusveltinio,- pora plonu sluoksniu ir shiek tiek apveliu...  smile.gif
balta is ten man visad gerai veliasi...oranzines ir ruzhavos nerizikuochiau, nes jau turiu kruvele nesivelianchios unsure.gif

kokie fainučiai drugeliai
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 12 14, 03:14)
drinks_cheers.gif  brutalesnio klojimo/velimo nemachiau dar blink.gif  net keista, kad tos tapkes visai pakenchiamos gaunasi unsure.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

vakar "ekspermentavau"- siek tiek paveliau tapces, po to ikisau senus kedus ir i skalbianke... doh.gif nu tai ka??? tai buvo pirmas ir paskutinis mano "eksperimentas" lotuliukas.gif -mest lauk ir tiek doh.gif apsibubuliavo, spa;va nusiplove...va tau ir pasilengvinau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2008 12 30, 11:32)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

vakar "ekspermentavau"- siek tiek paveliau tapces, po to ikisau senus kedus ir i skalbianke... doh.gif  nu tai ka??? tai buvo pirmas ir paskutinis mano "eksperimentas"  lotuliukas.gif -mest lauk ir tiek  doh.gif  apsibubuliavo, spa;va nusiplove...va tau ir pasilengvinau  doh.gif  doh.gif


nu nezinau kaip tu ten ka ir su kuo veliai blink.gif lotuliukas.gif bet as visada veliu taip visada,.. nedavelineju iki galo su rankom doh.gif ir visada viskas gerai gaunasi kuo puikiausiai thumbup.gif bet tai gal tu dar ir ploviai, nes as tai tik ant skalavimo ir ant centrafugos pavarau pora kartu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(imr @ 2008 12 30, 18:52)
nu nezinau kaip tu ten ka ir su kuo veliai  blink.gif  lotuliukas.gif  bet as visada veliu taip visada,.. nedavelineju iki galo su rankom  doh.gif  ir visada viskas gerai gaunasi kuo puikiausiai  thumbup.gif  bet tai gal tu dar ir ploviai, nes as tai tik ant skalavimo ir ant centrafugos pavarau  pora kartu...  drinks_cheers.gif

niekad neveliau su skalbianke- ir daugiau nevelsiu... susivele tai gerai-bet bubuliais nuejo... doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Daivulyte, labai gražūs tapkiukai wub.gif
Atsakyti