Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Labas, ar galite pasakyti kiek latekso reikia 1 porai tapkių? Na tarkim dydis 40 rolleyes.gif Imkim vidurkį doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
papasakok kokiu storiu ketini tept ir kiek sluoksniu,- pasakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
blush2.gif doh.gif Taigi aš nežinau, kaip reikia verysad.gif Nu, kad namie būt galima vaiksčiot g.gif O kaip jūs darot?
Atsakyti
QUOTE(daiva_z @ 2010 01 29, 11:37)
blush2.gif  doh.gif Taigi aš nežinau, kaip reikia  verysad.gif Nu, kad namie būt galima vaiksčiot  g.gif O kaip jūs darot?

pasishaipiau, sorry...
man visada labai keista kai zmones nusiteike reikalinga vilna ar lateksa gramas i grama nusipirkt.
Shiaip katik tepiau 40 dydzhio tapkes lateksu,- vienu, bet labai riebiu sluoksniu,- nepatingejau pasvert,- abiems reikejo apie 20g latekso. tepsiu ir dar karta mazhiausiai, tik jau nebe taip storai.
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
trakstbrakst, linksmuoliski batukai- dar grazesnis ju pavadinimas smile.gif
Atsakyti
Nu va mano tapai naujausi... Gavos ne į tem,ą dydis tik, tai reiks kažkaip realizuot...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 01 30, 18:45)
Nu va mano tapai naujausi... Gavos ne į tem,ą dydis tik, tai reiks kažkaip realizuot...

user posted image



Saunios tapukes, labai mielos ir matosi labai siltos. O tas pagrazinimas ar veliau priveltas, ar is to paties israitytas? Nu gal as cia neaiskiai. Cia atskirai nuvelei ir paskui privelinejai, ar sykium?

Dabar gaudausi vilnos rusyse. Is karsinio ar sluoksnos? As kazkaip irgi siandien zydras ryta pradejau velt su pilkum vidum, Tik maniskiu atspalvis kitoks, sviesesnes ir prieki balta bus. Jei gausis kas butinai pasirodysiu.
Atsakyti
Privėliau vėliau smile.gif Iš karšinio čia viskas tik tie balti vinguriavimai iš sluoksnos, lengviau iš jos padaryt. Ai šitos tapkės tai daug maž "ką turėjau, tą sudėjau" smile.gif
Atsakyti
user posted image/

Sveikos velejos. Pradingau nes i darba isejau, po darbo lovytes darome, o jau isvis kai naktiniauju tik tada veltiniauju. Ikeliu tapkes daryta pagal uzsakyma moteriskei, siaip jos namines, ji pageidavo kad aukstesnes butu.
Atsakyti
Saunus kokie bigsmile.gif
Seip smagu ziureti mergaites, kaip jusu darbai akyse tobuleja wub.gif

As vis su pirstinem kovoju biggrin.gif
Vienus nuveliau, bet galvoju, kad galima ir geriau, tai sie keliaus i tamsia deze lotuliukas.gif Vistiek kaip nors as juos perprasiu ir damusiu triniti.gif
Atsakyti