Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės, šlepėtės, kojinės, batukai

QUOTE(dzokada @ 2010 01 27, 22:43)
Dar noreciau paklausti,gal kas esate isbandziusios ta velimo buda,kur nemegzti pirmiau reikia ir tada i skalbenke meta? Man labai noretusi isbandyti,bet vat nezinau kokie ten turi buti siulai? Uzmaciau viena labai grazia ideja kudikiu tapkutems.... blush2.gif
Kazkuriam forume uzmaciau tik tiek kad turi NEbuti uzrasyta Superwashed bet daugiau nieko neradau  schmoll.gif ar tai gali buti paprasti 100%vilnos siulai ar va radau internete kazkokie kaip verpalai vilnos  g.gif

yra specialus siulai mezgimui/velimui. dazhnai tinka 'kaimishka' vilna. Be to, klaidu ir bandymu, arba paieshku internete budu, galima atsirinkti siulus, kurie veliasi. Jie net nebutinai turi buti 100% vilna. Toks veltinis gerokai patvaresnis uzh velta ish vilnos pluoshto ax.gif mano megzti/velti darbai:

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie fainai tie kiciukai ar kas ten tokie bigsmile.gif
Vat as vis dabar ir vargstu su tu siulu paieskom,nes gyvenu ne lt ir nera cia tokiu parduotuviu kad galetum nueiti,paciupineti ir pan. radau internete kazkokius bet ten net spalvu ju nera nes ten kazkokie verpalai va imetu gal kas patarsit,nes zalia visai esu tam reikale,o dar plius anglu kalba ieskoti irgi sunkiai gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 28, 01:25)
yra specialus siulai mezgimui/velimui. dazhnai tinka 'kaimishka' vilna. Be to, klaidu ir bandymu, arba paieshku internete budu, galima atsirinkti siulus, kurie veliasi. Jie net nebutinai turi buti 100% vilna. Toks veltinis gerokai patvaresnis uzh velta ish vilnos pluoshto ax.gif  mano megzti/velti darbai:



gražu wub.gif turiu klausimėlį: kaip batukai išlaikė formą? skalbiankoj vėlėsi ant formos, ar jau ištraukus buvo užmauti ant "kurpalio" ir pabaigta lygint rankomis?
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2010 01 28, 00:53)
Kokie fainai tie kiciukai ar kas ten tokie  bigsmile.gif
Vat as vis dabar ir vargstu su tu siulu paieskom,nes gyvenu ne lt ir nera cia tokiu parduotuviu kad galetum nueiti,paciupineti ir pan. radau internete kazkokius bet ten net spalvu ju nera nes ten kazkokie verpalai va imetu gal kas patarsit,nes zalia visai esu tam reikale,o dar plius anglu kalba ieskoti irgi sunkiai gaunasi  blush2.gif

nezhinau, nezhinau...kai ash UK gyvenau, man ten rojus atrode,- visko yra ir viska pachiupinet gali tongue.gif tikiu, kad tik nezhinai kur ieshkot. Nudrozhk i vietine siulu parduotuve ir pasiklausk ka velimui naudot rolleyes.gif Tie idetieji tavo siulai irgi turetu veltis. Bet niekas negali garantuot, kol nepabandysi.
pas mus shitie siulai labai populiarus tapkems:
http://www.coatscraf...ilz-it Wool.htm
anglu kalba yra daugybe forumu, kur moterys aptarineja kokie siulai tinka velimui, kokie ne. labai neturiu laiko tau ieshkot, -zvilgtelk, vz, i shita foruma:

http://www.knittersr...?TOPIC_ID=83216

QUOTE(bulaukiux @ 2010 01 28, 07:01)
gražu wub.gif turiu klausimėlį: kaip batukai išlaikė formą? skalbiankoj vėlėsi ant formos, ar jau ištraukus buvo užmauti ant "kurpalio" ir pabaigta lygint rankomis?

puikiai ishlaike, ir laiko iki shiol, tik padas suplysho jau, bet vis dar neishmechiau tongue.gif veliau tik skalbyklej, uzsimoviau paskui ant kojos ir atsargiai ishtraukus toki paformuota dzhiovinau. Jie prisitaiko prie kojos formos devint.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 28, 09:39)

puikiai ishlaike, ir laiko iki shiol, tik padas suplysho jau, bet vis dar neishmechiau tongue.gif  veliau tik skalbyklej, uzsimoviau paskui ant kojos ir atsargiai ishtraukus toki paformuota dzhiovinau. Jie prisitaiko prie kojos formos devint.

aha bigsmile.gif žinosiu. dėkui.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 01 28, 08:39)
nezhinau, nezhinau...kai ash UK gyvenau, man ten rojus atrode,- visko yra ir viska pachiupinet gali tongue.gif  tikiu, kad tik nezhinai kur ieshkot. Nudrozhk i vietine siulu parduotuve ir pasiklausk ka velimui naudot rolleyes.gif Tie idetieji tavo siulai irgi turetu veltis. Bet niekas negali garantuot, kol nepabandysi.
pas mus shitie siulai labai populiarus tapkems:
http://www.coatscraf...ilz-it Wool.htm
anglu kalba yra daugybe forumu, kur moterys aptarineja kokie siulai tinka velimui, kokie ne. labai neturiu laiko tau ieshkot, -zvilgtelk, vz, i shita foruma:

http://www.knittersr...?TOPIC_ID=83216
puikiai ishlaike, ir laiko iki shiol, tik padas suplysho jau, bet vis dar neishmechiau tongue.gif  veliau tik skalbyklej, uzsimoviau paskui ant kojos ir atsargiai ishtraukus toki paformuota dzhiovinau. Jie prisitaiko prie kojos formos devint.


labai labai tau aciu uz info! mirksiukas.gif
As ir esu UK,bet gyvenu tokiam mieste kad niekur nerandu tokios parudotuves,kituose miestuose zinau,bet spec reikia vaziuoti doh.gif
Atsakyti
Mano tapkes "Zirniu ankstys" blush2.gif

user posted image




user posted image
Atsakyti
Gražios ankštys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(trakstbrakst @ 2010 01 28, 15:37)
Mano tapkes "Zirniu ankstys"  blush2.gif



gražios ankštys wub.gif kur žirniai? bigsmile.gif
Atsakyti
Trakstbrakst, Oi kokie smagus baciukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
velejeles kiek sudedat vilnos i vaikiskus batukus?
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz pagyrimus. 4u.gif Man tai begalo svarbu, nes esu is tu, kurios nelabai savimi pasitiki. blush2.gif Istiesu labai malonu, o as labai stengiuosi. Bet dziugu tai, kad stumiuosi i prieki ir matau ka dar galiu pataisyt. Taigi ne tik girkit, bet ir kritikuokit. Istversiu. mirksiukas.gif



bulaukiux
ax.gif zirniai tai tie burbuliukai sviesisi zali is anksciu pabire... smile.gif



bambuchi
na vaikas vaikui nelygu. Mano pirmokui 120g kazkur suejo. mirksiukas.gif
Atsakyti